Jdi na obsah Jdi na menu
 


ratka (Bandy, 08. 02. 2010 23:51)

 

Takže po silnici jezdíš vlevo a chodíš na červenou.Mluvíš sprostě před dětmi a shazuješ babičky ze schodů? Jen tak , že nesnášíš normy? Nevím proč se stavíš do rolí, které v životě nehraješ. Chápu Tě jako chápavou a citlivou ženu s vytříbeným názorem. Jako provokatérka mi moc nepasuješ. Jako věci neznalá naivka jsi dobrá. A nejsi puboš. Ale jestli chci hrát, musím porozumět Tvé hře. To není výzva. To je podaná ruka.

Bandy (ratka, 07. 02. 2010 18:13)

ja s tebou nevalcim. obcas zareju, kdyz se mi zdas prilis holedbavy. Ale to muze mit ruzne priciny. nemusim ryt.
nemam rada ani normy a normalizatory. vyhnu se jim vsude kde je tomozne tj kde nejde o zivot.

ratka (Bandy, 06. 02. 2010 23:42)

Ty mi rozumíš a sama se tím denně řídíš. Když já chci s někým hovořit, musím ho přesvědčit, že mu to stojí za to, aby mě poslouchal. Tebe jsem přesvědčil. Jinak bys neodpověděla. Dokonce si mě posunula do vyšší třídy. Jsi ochotna se se mnou i přít. Mám pocit, že když spolu hovoříme, nejde o můj nebo Tvůj názor,moje nebo Tvoje přesvědšení. Jde o náš názor a naše přesvědčení. No a i/y není v naši moci. Pravopis je norma. Norma je, dát ženě přednost ve dveřích, nesedat si dřív, pokud nesedí žena, říkat si dobrý den a nashledanou. Říkat děkuji.Na tom se lidé domluvili, aby se domluvili i příště. Aby po sobě mohli číst své vzkazy. Tak drahá přítelkyně. Myslím si co chci. Chovám se jak můžu, někdy jak musím. Mohl bych se chovat jako menšinové etnikum. Ale styděl bych se za sebe.
Dáme mír ?

Bandy (mimiane, 01. 02. 2010 18:57)


Docela hezky si mě pobavil :-D ... Tak , abych Ti nedodávala inspiraci k erotické obrazutvornosti, musím to napravit a napsat , že ,,miluji ,, i Tebe .....

bandy (ratka, 01. 02. 2010 14:04)

proc by te mel cloveh presvedcovat? furt nechapu

mysli si prece co chces :o)) tvuj zivot, tvuj nazor, tvoje presvedceni, tvoje mekke tvrde i/y

ratka (Bandy, 01. 02. 2010 02:18)

Pravopis není zákon. Je to jen projev úcty k rodnému jazyku a úcty k lidem, kteří stejným jazykem mluví, čtou a píší. Mimochodem samička od ducha je duchna. Odpustím chybějící čárky a háčky. Některý stroj je neumí. Neodpouštím, když někdo vydí jak někdo vysel.Může to být dobrý člověh. Jen jsem raději, když mě o tom přesvědčí.

mimiane (Bandy, 01. 02. 2010 02:08)

Ani nevíš, s jakou radostí bych Tě do rána, já blbec, strašil. A nemusel bych sedět na okraji stolu. A nějaká decka by nemusela vadit. Představa jak se "i" mění v ypsilon mě nepřestane u některých sloves vzrušovat.

mimi (ratka, 31. 01. 2010 10:07)

taktak, jakomile jse jednou clovekosvobodi od strachu z hrubek tak se prestane bat i certa :o) o dusich alias duchach nemluve. najendou se mu jaksi lepe a volneji dycha.

Bandy a Simona (mimiane, 31. 01. 2010 02:02)


S duchy nejsou žádný žerty a s hrubkama už vůbec ne , ty jsou fakt nebezpečný :-D .. Taky jsem jednu , někdy v létě , po pár deckách dobrého moku , švihla.... a po odeslání nemohoucně zírala.
On jen seděl na okraji stolu a radostně se šklebil . Blbec to byl , neboť mě pak celou noc ještě
strašil .
Kašlu na duchy a všechny vás... mylujy.....

Simona (Bandy, 29. 01. 2010 22:56)

Připadáš mi jako rozkošné stvoření. Já v dobách, kdy jsem se učil být čarodějem, musel jsem asi šedesát let být duchem. To jen proto, abych věděl, že ducha vyvoláš jen, když on chce. A on většinou nechce. Proto vím ,že ti, co tvrdí, že vyvolají duchy, jsou lháři. Možná podplatí nějaké skřítky, ale to nemá s duchem nic společného.
Neodpustím si malou lekci češtiny. Je jeden duch ale dva duchové. Čeština připoští i dva duši. Dva duchi je vždy hrubka. A duchů se neboj. Nikdy nebuší, nikdy neklepou. Nemají čím. Tak spi, Simčo, klidně.

Opravdové duchové (Simona, 29. 01. 2010 09:06)

Já jsem doma ležela na postely a nemohla jsem spát tak jsem měla pootevřený oči a v té době někdo šáhl na kliku a bouchal a já jsem se ptela:Kdo to je?A nikdo neodpověděl jen:Buch buch buch a já jsem se tak strašně bála a moje máma vilezla z postele a šla se kouknout kdo u nás bouchal a šla a nic neviděla a já jsem šla vzala jsem foták a začalla jsem fotit na chodbě a tam šel vidět duch.Já jsem se moc bála,to byl takovej hnusnej pocit.Dávejte si pozor na duchi.

Duchi (Simona, 29. 01. 2010 09:01)

Myslím si že duchi jsou jen nějaký skvrny nejsou opravdový na fotkách ale nějaký asi jsou opravdový věřím že duchové nás chrání i s bohem duchové nejsou zlí ale na některé lidi jo

Linda (Bandy, 24. 01. 2010 00:33)

A stalo se Ti něco jiného než ten pocit? Cítiš i potom něco , čemu neropzumíéš ?

------------------------ (Linda, 22. 01. 2010 15:39)

No ta promiň já to myslela v dobrým. Kdyžtak něco mám.... Jednou sem šla u nás doma po chodbě když v tom jsem cítila že za mnou něco je a cítila jsem strach s úzkost jako jěště nikdy! nevím jestli se my tady někdo nahodou posmívat že jsem blázen ale možná že jsem viděla i nějaký stín. Utekla jsem do svého pokoje a zavřela se tam. Z chodby se chvíli ozývali divné zvuky a po chvíli utichli. Nikomu z naší rodiny se ale nic podobného nestalo. Je to snad proto že já jediná z naší rodiny se o tohle zajímám?

Achnatovi (Bandy, 03. 01. 2010 17:26)

 

To jsou oni ? Pěkní hajzlíci.

Bandymu (Achnat, 01. 01. 2010 15:57)

Trhaj plakáty,škrábou cédéčka...?Jinak to totiž nestojí za zmínku,to víš,ne?Co dělaj?

Produkce duchů (Bandy, 31. 12. 2009 01:13)

Dělám duchy, kdy se mi zamane. Zejména po luštěninách. V případě nehody vyměním spodní prádlo a duchařím podle libosti.

to po demnou (mesie zeropulos, 30. 12. 2009 09:00)

to podemnou sem napsal já,akorát sem se zapoměl podepsat:))))

duchové a .... (pro Kocyho, 30. 12. 2009 08:59)

No vyvolávatduchy fakt není sranda.Párkrát sem to zkoušel a řeknu vám,že už nikdy!Démony?!Bože muj to sem ani nezkoušel to víte strach a debilní partner při vyvolávání vám moc nepřidají:)
Jo a co se týká toho roku 2012,sice se říká,že by měla přijít ňáká katastrofa,ale spíš věřím té variantě o změně duševní.Ikdyž vůbec i nedokážu předstvit jak tendle podělanej kapitalistickej svět se změní.No budeme se muset nechat překvapit:(

duchove (sabina, 27. 12. 2009 16:57)

dopravdi ezistuji duchove a mohu je i vydet.

dodání (Kocy, 16. 12. 2009 18:46)

zapomněl jsem i dodat ,pro ty co začínají tak vyvolávejte jen obyčejné duchy ne démony ,my jsme s tím šli dost nejasně a když si vzpomenu ,že jednou má sestra vyvolávala Boženu Němcovou tak byl to opravdu naštvaný duch nechtěl prý odejít a sestře se v té noci zničil z ničeho nic plakát a měla hodně poškrábaný cd přehrávač ,takže vyvolávat obyčejný duchy není nic jednoduchého natož démony a ještě pro začátečníky ,když vyvoláváte doporučuji se tomu duchovy omluvit ze probuzení před a i po a mluvit vážné a hlavně se ničemu nesmát!

pro Kocy (Saty, 16. 12. 2009 13:57)

Nikdo se ti tu smát nebude, naopak jsi řekl něco docela rozumného - vyvolávat duchy není žádná legrace. Nezkušený si může nést následky, takových případů už bylo víc. V roce 2012 má přijít změna, někde se hovoří, že jsme tu změnu již začali pociťovat. O konci světa se mluví jen všeobecně a je myšlen konec světa, takového jaký je dnes - plný násilí a honby za bohatstvím. Jméno Cad Zef mi nic neříká, možná se ti ozve někdo, kdo ví. Kdybys dostal zprávu ze země stínů, neber ji na lehkou váhu.

Cad zef (Kocy, 15. 12. 2009 17:16)

Ahoj lidi většina z vás mě bude považovat za blázny stejně tak jako moje máma (u nás v rodině na duchy věřím jen já a moje sestra) Asi valná většina z vás už vyvolávala nebo se pokoušela vyvolávat duchy ,kdysi to bylo mnohem těžší mluvit s duchy mohl jenom vyvolení lidé ,kteří si říkávali "médium" dnes však se dají vyvolávat ruzními způsoby já s kámošem a dalšími dvěma kámošky je často ptáme so o různých věcech jednou jsme se ptali na rok 2012 většina z vás si myslí že má být konec světa ,ale podle duchů to má být jenom celosvětová katastrofa co přežije pár lidí ptali jsme se jestli přežijeme my ,prý ano kromě mého kámoše... ptali jsme se dál na další souvlisosti pak přišlo jméno Cad Zef myslím si že to bylo od ducha Alberta Einsteina a ještě jednoho ducha vyvolali jsme ho pod démonama všichni jsme se dost báli ,protože vyvolávat démona není sranda u nás byl ukazoval na slova "proč mě vyvoláváte" my jsme mu odpověděli co je a jaký má souvislosti s rokem 2012 a on odešel a najednou byl z ničeho nic velký mráz v červnu a už neodpověděl pro jistotu jsme ho odvolali a radši ho už nevyvolávali a od té doby se snažíme zjistit co je to Cad Zef děkuji za každou radu a ,pro nevěřící než na mne budete reagovat tak si uvědomte co píšete a neotravujte

Duchové (týna, 13. 12. 2009 12:02)

Abych řekla pravdu,já na duchy věřím.Možná že sem blázen a já tomu věřím.Mamka mně tomu vychovává už od narození.

pro Lindu (Saty, 05. 12. 2009 00:05)

Ahojky Lindo, když jsem si přečetla jak nás káráš, čekala jsem, že sem pak dáš nějakej "normální komentář", ale nic. Hádku jsem tu nikde nenašla, jen pádné argumenty, diskuze na téma - duchové, nebo velká fantazie, hádka totiž vypadá úplně jinak. Když si totiž někdo protiřečí, nebo se nás snaží houpat, musí se na to poukázat. Když ti vadí, co je na netu i v realu běžný, je lepší nechodit na diskuze a číst si raději pohádky ovčí babičky.
Jen tak mimochodem, chtěla jsi snad napsat nějaký svůj příběh, nebo zážitek? Možná by se ti pak pokec kolem toho líbil. Měj hezký večer.

pro Mistra (Saty, 29. 11. 2009 09:41)

 

Pokud nejednáš na rovinu a děláš na nás ramena, Hemenex ti nic neodpustí. Přesně ti popsal to, co jsi na nás chrlil. Chce to změnu v přístupu Mistře
a trochu pokory. Víš co mi ještě nejde do hlavy? Odhadní cena za pozemky o celkové rozloze 8ooo m2 a k tomu
5ooom2 lesa v chráněné krajinné oblasti, plus stavení. Je to nějak sakra pod cenou.

Pro rádoby mistra (Hemenex, 23. 11. 2009 18:45)

A tak jsi se tady holdbal, jak patříš k vyvoleným, jak k tobě chodí duchové když něco potřebují (a né naopak jak u ostatních lidí), jak znáš tajemství, které je nejlépe nevědět a znáš i ty kdo za tím vším stojí, naparoval jsi se jak na ty kdo o tobě pochybují dokážeš zesílat různý zvěrstva až budou strachem a bolestí zkučet a přát si aby nebyli, pohrdal jsi tady našimi řečmi o astrálním cestováním, které v porovnání s tvými dovednostmi ze skleničkou jsou ničím, nazýval jsi nás pepíky a hlupáky co nic nevědí a jen si na něco hrajou ... zatímco ty jsi Mistr s velkým M!
Tak proč mám teď najednou dojem, že něco nehraje? Proč Tomu co je tam u tebe jednoduše neporučíš? Copak Ty To neobvládáš? Tebe To najednou neposlouchá? Jak to? Ani tvý kolegové z vás pěti vyvolených, kteří mají pod palcem síly našeho světa, si neví rady? A co si tím máme počít ale my, my obyčejní kecalové a dětinští plácalové, kteří ti nesahají ani po kotníky? Proč nám to chceš naservírovat?
Že by nakonec ten astrál a karma o kterých jsme mluvili, opravdu existovali? Že by ti pepíci měli najednou pravdu, když tě před tvým lehkovážným ale podle tebe mistrovským počínání varovali?
Že by to celé přece jen bylo jinak?
Chápu to správně, žes něco dokonale potentil a nevíš si s tím rady, tak to teď chceš hodit na někoho jiného. Je to tak, že jo?
Nedá mě to abych neřekl dvě věci: my ti to říkali a o pomoc se prosí jinak

pro Mistra (Saty, 23. 11. 2009 12:37)

Víš co? Pošli mi prosímtě fotku toho domu a pokud možno co nejvíc informací o tom domě...kdy je pstavený a pokud víš něco bližšího o jeho obyvatelích. Když by to stálo za to, podívala bych se tam po dohodě s tebou.

musím prodat (Mistr, 16. 11. 2009 20:18)

oceněno cenou minimální 1,4 mil,6600m2 parcela - 1600m2 u domu a 5000m2 les. skoro každodenně se tam dějou věci,že z toho opravdu i já nechápu,v celé vesnici je klid až na toto stavení.Svědků různých událostí je mnoho,určitě přes 20.Chtěl jsem tam být doma,osud tomu asi tak nechtěl.Kokořínsko.cena k 2mil.zájemce tam nechám libovolně přespávat,jestli se jim TO bude líbit.

pro Mistra (Saty, 22. 10. 2009 09:36)

Přišlo mi druhé posouzení fotky. Jen dodávám že dotyční se neznají a každý posuzoval sám.
"A teď ještě k té fotce. Když se dělá fotka s bleskem proti zrcadlu
a v blízkosti je sklo nebo kov, zkrátka věc která odrazí světlo,
tak můžeme najít na fotce plno duchů.Dokonce nemusí být ten předmět
ani v záběru, stačí je odražený odlesk a udělá paseku. Tady to udělala
zřejmě spona. Zvětšil jsem si to, posunul úhel a skvrnu porovnal se sponou, obrysově
to souhlasí, takže nic mimořádného."

pro Bandy (mistr, 12. 10. 2009 18:46)

hele¨,ty nemáš vůbec páru,co já mám v baráku a sám bych to tam raději nechtěl,zbývá mi číst akorát podobný věci ala od tebe,jen se směju,prostě si nevybereš,kdybych to tam neměl,ani ty bys podobný věci nepsal ale to už je věc věř-nevěř ... alespoň tobě dobrou noc,ty Pepííku :-)

pro Saty (mistr, 12. 10. 2009 18:43)

s tou holkou se už v životě bavit nechci ale pokud to pujde,pošlu ti digi kartu abys to mohla spustit ve foťáku ...
:-))

pro Saty (mistr, 12. 10. 2009 18:42)

s tou holkou se už v životě bavit nechci ale pokud to pujde,pošlu ti digi kartu abys to mohla spustit ve foťáku ...
:-))

pro Mistra (Saty, 11. 10. 2009 00:07)

Ahojky, tak jsem fotku dostala a hned ji poslala na dvě strany,
aby byla nezávisle posouzená. Sama jsem byla zvědavá, ale jak vidíš,
záhada se nekoná. Ještě z jedné strany mi má přijít
odpověď, pak řeknu. Odpověď ti nejde poslat mailem, tak ji sem dám doslova,
jak jsem ji dostala.

Je to jen odraz přesky pásku v zrcadle co není uplně rovně.
To není nic divnýho pokud se člověk fotí křivě proti zrcadlu a jako debil na
sobě má lesklé věci a pustí naplno blesk.

Asi mám vysvětlení (Bandy, 09. 10. 2009 13:37)

Počínající období burčáků je nesmírně inspirující. Mám burčák rád a proto se mi stává, že někdy o existenci duchů ani moc nepochybuji. Óvšem, když to "Mistr" vylepší trávou není vyhnutí než dělat to do igelitky. A duchové či jiné bytosti jsou v každém koutě a na každé židli. Dobrou cestou k setkávání s duchy je dexfenmetrazin nebo dexamethazon. Ale do toho bych nešel. Představa vypatlané hlavy mě děsí.

pro Achnata (Saty, 07. 10. 2009 20:02)

Poděl se se mnou, slibuju, že si ji nechám jen pro sebe.;-))))

pro Mistra (Saty, 07. 10. 2009 20:01)

Není to o tom, že by účelově zpochybňovali, ale vědí co dokáže fotoaparát s bleskem, nebo smítko udělat. Oni naopak čekají na fotku, u které vyloučí vše, co by se dalo normálně vysvětlit. Zatím pořád čekám na ty fotky od tebe. Hemenex ti dal myslím dobrou nabídku, přijmeš? Co se týká těch věcí které se u tebe dějí, zřejmě nebudou proti tobě, to už bys na tom byl podstatně hůř.

pro saty (mistr, 02. 10. 2009 20:50)

vím o tom domě všechno,stalo se tam hodně umrtí,Bohužel i sebevražd,je to tam cítit všude ale já tam chi být doma,takže nevím lehce co dál. Fotku posílám zítra ale odborníci se vždy najdou co to spochybní,mjá vím svý,proto jsem to bejvalce říkal,at tam fotí jak divá,ona sama viděla za sebou v zrcadle nějaké pohyby že se ani neotáčela .. od té doby to tam prý není .. ale u mě "doma" to jede a ted jen nevím ,jestli se mnou nebo proti mě :-( fakt,od té doby,po tom "lomozu" už sem si tam netroufnul spát sám ...:-( hotovo

Saty (Achnat, 02. 10. 2009 19:24)

Též bych se s někým podělil o fotku čehosi.Jen to prosím neukazujte odborníkovi.

pro Mistra (Saty, 02. 10. 2009 11:17)

Jestli fakt chceš poslat fotku, tak ji pošli, můj meil je na úvodní straně. Dám ji k posouzení odborníkovi přes fotky. Upozorňuju tě, že už hodně lidí vyvedl z omylu. Odpověděl jim, že na fotce není žádnej duch a vysvětlil jim, co to vlastně je. Tomu co ti napsal Hemenex věř a to říkám beze srandy. Několikrát překročil hranici, která vede na druhou stranu, proto ví o čem mluví. S tím dalekým astrálním výletem, "OBI" je to přesně tak, jak napsal, proto o těch věcech, kterých se dotýkáš, mluvíme s velkou vážností a ne jako o senzaci. Chtěla bych ti k tomu dění ve tvém domě tak jak jsi to popsal říct jen jedno. Duchové, nebo temné síly nechodí k vypínači, aby vypínali světlo, to se děje opravdu jen ve filmech. Věřila bych spíš tomu, že se může měnit intenzita světla. Když už se bavíme o tom tvým domě, zjišťoval jsi jeho historii? Co všechno o něm víš?

pro radoby alespoň mistříka (Hemenex, 01. 10. 2009 22:10)

Takže zase nic. Žádné informace, žádné novinky, žádné vědomosti, žádné znalosti, žádné zkušenosti. Po čtvrté tě už ale prosit nebudu. Podle všech pravidel bylo výzev a proseb už víc než dost.
To už i Saty má na rozdíl od tebe (bohužel nebo naštěstí nechtěnou) zkušenost s astrálním cestováním prožitou na vlastní kůží. A to se nemusela ani "dotknout skleničky"! :-D
Abys sis nemyslel, tak "besedu" klidně ale nemám zbytečný čas ani prostředky jezdit do nějaké ďochly u Prahy jen proto abych si povídal s nějakým filmovým fandou s bujnou fantasií.
Ale až budeš tady u mně v okolí (předpokládám, že víš kde), tak se ozvi, času si udělám kolik bude potřeba, snad mě do té doby přesvědčíš, že alespoň něco víš nebo umíš a znáš.

pro Hemenex (Mistr, 01. 10. 2009 13:45)

zvu tě ke kulatému stolu za přítomnosti kamer a jiných systémů . zvu tě k debatě ,myslím že to co oba řekneme,o čem si popovídáme ,to by se mělo zadukomentovat.na závěr naší "besídky" ti jako lahůdku v tvém životě naivity k nám přivolám něco velmi zajímavého a doufám,že našeho hosta uvidíš na vlatní oči .obecenstvo vítáno. odhadovaná doba cca 12-24-48 hodin.

pro Saty,kam to mám poslat ? (mistr, 29. 09. 2009 19:22)

mám pro vás fotku ducha který asi strašil u mojí bejvalky,v místě "hlavy" se bejvalce udělala cysta a musela okamžitě a operaci.podotýkám,že přímo na digitálním foťáku se to dá zvětšit tak,že je tam vidět o dost víc,nevypadá to pak "jako" odlesk z TV ale doslova jako "čert" nebo nějaká kreatůra,protože jsou tam dost patrné i zuby a je to vesměs o dost ošklivější než ¨jak to vypadá na první pohled.

for hemenex (Mistr, 29. 09. 2009 15:49)

putováním záhrobím ??? astrálem ?? ty jsi vážně mimo,vždyt takhle jen zase vím,že jsi se zase nechyt ani skleničky,ty Astrále :-) ,to putováním záhrobím a to,jak jsi psal že jsi tam mnohokrát byl,to jsem dlouho neslyšel /nečetl / :-))))

pokřračování (Mistr, 29. 09. 2009 15:45)

jestli to půjde takhle dál,tak žádám o pomoc,když ne holky /hemenex:-)/ , tak nějakou techniku,protože tohle se musí zdokumentovat !!! kamarádi u mě normálně viděj stíny,mnoho!!! jich to vidělo,určitě kolem 15 lidí už u mě opakovaně slyšelo a vidělo to,co se tady snaží Hemenex nestydatě pošlapávat .. a když vám říkám,že už se tam tomu dost i smějeme,tak je to pravda,kdo nevěří ať za mnou běží .... :-)PS: pro nové, "MISTR" JSEM ZAČAL POUŽÍVAT ZCELA NÁHODNĚ ABYCH POZDĚJI POCHOPIL JAK LIDSKÁ BLBOST NA NEDŮLEŽITÉ POJMY SE LEPÍ ...

,už ty tvoje ůtoky vážně nečtu :-) (Mistr, 29. 09. 2009 15:45)

pro ostatní : mám tu další šílené věci z mého domu.po prvé musím uznat že to co jse hlásal o tom,že se nebojím,padá neboť to co bylo předevčírem v noci,to jsem nežral.Kámoš mě spal a další odjel a o moc přišel.dělo se u mě kde co ale tu noc nás vzbudil doslova LOMOZ a rachot,vycházelo to z bytu který je v přízemí přímo pod náma.vzbudilo nás to oba najednou,tentokrát jsme ale oba byli pod silnou dávkou takovýtoho co se kouří a tím náš šok z toho byl značně oslaben,kámoš ležel dál ale mě se chtělo na malou:-) tak jsem vešel z ložnice do obejváku a v ten moment ten lomoz ustal,kámoš ještě :jak jsi vstal tak to ustalo,hehe :-) ,no co,přiznám se,udělal jsem to tam do igelitky :-( protože na wc po schodech níž,jsem vážně neměl:-) a šup do postele a ten lomoz zase začal,nejblíže se to dalo přirovnat jako hluku z hospody,ale neuvěřitelný zvuky,za těch zvuků jsme dělali hají normálně dál.Ráno když jsem si to uvědomil,co se dělo,tak přehodnocuji svoji strategii na panství,protože tohle tam zažít sám,tak hotovo... dnes uplynula první noc od toho a říkám Vám,nezamhouřil jsem dneska oko a jen jsem čekal ... nic ...

pro radoby alespoň mistříka (Hemenex, 27. 09. 2009 19:40)

Tak to máš smůlu, Hemenexové jsou tady! Tedy alespoň jeden, ten který se takto podepisuje.
Ten který NIKDY nenapsal, jak tvrdíš, že to "TAKHLE TO NEBYLO,ap" protože tam u toho nikdy nebyl a tak neví jak to doopravdy bylo.
Ale to tě nejspíš nezajímá protože tvoje pojetí pravdy (jak jsi na těchto stránkách už několikrát předvedl, když jsi např. v jednom příspěvku popřel slova co jsi sám napsal pár hodin předtím atd.) je na hony vzdálené tomu co si pod tímto slovem představuje většina ostatních.
A k tomu mému poslání do záhrobí ... špatná zpráva pro tebe ... záhrobí znám, vím jaké to tam je já už tam, na rozdíl od tebe, byl. A víckrát. Já, na rozdíl od tebe, tedy vím, moc dobře vím, jaké to tam je. Jestli je nějakou náhodou pravda úplně všechno co jsi tady o sobě za celou dobu napsal, pak jsi se dostal pouze ke komunikaci s duchy v relativním bezpečí vlastního pokoje. Nic víc. Nikdy jsi nepsal o opuštění vlastního těla, o putování astrálem (nebo záhrobím, vyber si). Nikdy jsi nepsal o vlastních zážitcích a zkušenostech s toho jaké je to tam na druhé straně. Nikdy.
Nikdy nepíšeš o tom co si "prožil" tam za Branou Smrti, jaké jsi měl pocity když tě vkládali do hrobu nebo když jsi ležel na pitevním stole, nikdy jsi nepopisoval svoje pocity když jsi se díval do tváří svých blízkých když četli zprávu o tvé smrti, nikdy jsi nepsal o svých pocitech a pohnutkách, když jsi se rozhodoval jestli se vrátíš sem zpět mezi "živé".
Zatím jsi zvládl jen povídání jak jsi dobrý (jeden z 5 vyvolený), jak jsi vyjímečný (oni za mnou chodí s prosbami), vyhrožovat koho na ty co ti nevěří, koho všechno pošleš a co s náma oni udělají a také několikrát pozvat holky k sobě na barák.
Tak tě opět prosím, pověz nám už konečně Něco, alespoň něco z toho co víš, co jsi se dozvěděl nebo co jsi zažil na svoji vlastní (nejen fyzickou ale i astrální) kůži. Pokus se změnit to co je bohužel zatím zřejmé, že jsi jen nadšený divák duchařských filmů

for hemenex (Mistr, 29. 09. 2009 15:49)

 

putováním záhrobím ??? astrálem ?? ty jsi vážně mimo,vždyt takhle jen zase vím,že jsi se zase nechyt ani skleničky,ty Astrále :-) ,to putováním záhrobím a to,jak jsi psal že jsi tam mnohokrát byl,to jsem dlouho neslyšel /nečetl / :-))))

pokřračování (Mistr, 29. 09. 2009 15:45)

jestli to půjde takhle dál,tak žádám o pomoc,když ne holky /hemenex:-)/ , tak nějakou techniku,protože tohle se musí zdokumentovat !!! kamarádi u mě normálně viděj stíny,mnoho!!! jich to vidělo,určitě kolem 15 lidí už u mě opakovaně slyšelo a vidělo to,co se tady snaží Hemenex nestydatě pošlapávat .. a když vám říkám,že už se tam tomu dost i smějeme,tak je to pravda,kdo nevěří ať za mnou běží .... :-)PS: pro nové, "MISTR" JSEM ZAČAL POUŽÍVAT ZCELA NÁHODNĚ ABYCH POZDĚJI POCHOPIL JAK LIDSKÁ BLBOST NA NEDŮLEŽITÉ POJMY SE LEPÍ ...

,už ty tvoje ůtoky vážně nečtu :-) (Mistr, 29. 09. 2009 15:45)

pro ostatní : mám tu další šílené věci z mého domu.po prvé musím uznat že to co jse hlásal o tom,že se nebojím,padá neboť to co bylo předevčírem v noci,to jsem nežral.Kámoš mě spal a další odjel a o moc přišel.dělo se u mě kde co ale tu noc nás vzbudil doslova LOMOZ a rachot,vycházelo to z bytu který je v přízemí přímo pod náma.vzbudilo nás to oba najednou,tentokrát jsme ale oba byli pod silnou dávkou takovýtoho co se kouří a tím náš šok z toho byl značně oslaben,kámoš ležel dál ale mě se chtělo na malou:-) tak jsem vešel z ložnice do obejváku a v ten moment ten lomoz ustal,kámoš ještě :jak jsi vstal tak to ustalo,hehe :-) ,no co,přiznám se,udělal jsem to tam do igelitky :-( protože na wc po schodech níž,jsem vážně neměl:-) a šup do postele a ten lomoz zase začal,nejblíže se to dalo přirovnat jako hluku z hospody,ale neuvěřitelný zvuky,za těch zvuků jsme dělali hají normálně dál.Ráno když jsem si to uvědomil,co se dělo,tak přehodnocuji svoji strategii na panství,protože tohle tam zažít sám,tak hotovo... dnes uplynula první noc od toho a říkám Vám,nezamhouřil jsem dneska oko a jen jsem čekal ... nic ...

pro radoby alespoň mistříka (Hemenex, 27. 09. 2009 19:40)

Tak to máš smůlu, Hemenexové jsou tady! Tedy alespoň jeden, ten který se takto podepisuje.
Ten který NIKDY nenapsal, jak tvrdíš, že to "TAKHLE TO NEBYLO,ap" protože tam u toho nikdy nebyl a tak neví jak to doopravdy bylo.
Ale to tě nejspíš nezajímá protože tvoje pojetí pravdy (jak jsi na těchto stránkách už několikrát předvedl, když jsi např. v jednom příspěvku popřel slova co jsi sám napsal pár hodin předtím atd.) je na hony vzdálené tomu co si pod tímto slovem představuje většina ostatních.
A k tomu mému poslání do záhrobí ... špatná zpráva pro tebe ... záhrobí znám, vím jaké to tam je já už tam, na rozdíl od tebe, byl. A víckrát. Já, na rozdíl od tebe, tedy vím, moc dobře vím, jaké to tam je. Jestli je nějakou náhodou pravda úplně všechno co jsi tady o sobě za celou dobu napsal, pak jsi se dostal pouze ke komunikaci s duchy v relativním bezpečí vlastního pokoje. Nic víc. Nikdy jsi nepsal o opuštění vlastního těla, o putování astrálem (nebo záhrobím, vyber si). Nikdy jsi nepsal o vlastních zážitcích a zkušenostech s toho jaké je to tam na druhé straně. Nikdy.
Nikdy nepíšeš o tom co si "prožil" tam za Branou Smrti, jaké jsi měl pocity když tě vkládali do hrobu nebo když jsi ležel na pitevním stole, nikdy jsi nepopisoval svoje pocity když jsi se díval do tváří svých blízkých když četli zprávu o tvé smrti, nikdy jsi nepsal o svých pocitech a pohnutkách, když jsi se rozhodoval jestli se vrátíš sem zpět mezi "živé".
Zatím jsi zvládl jen povídání jak jsi dobrý (jeden z 5 vyvolený), jak jsi vyjímečný (oni za mnou chodí s prosbami), vyhrožovat koho na ty co ti nevěří, koho všechno pošleš a co s náma oni udělají a také několikrát pozvat holky k sobě na barák.
Tak tě opět prosím, pověz nám už konečně Něco, alespoň něco z toho co víš, co jsi se dozvěděl nebo co jsi zažil na svoji vlastní (nejen fyzickou ale i astrální) kůži. Pokus se změnit to co je bohužel zatím zřejmé, že jsi jen nadšený divák duchařských filmů

MILO+SATY (Mistr, 26. 09. 2009 09:43)

s těmi stíny .. u mě se to objevilo taky,viděl to můj kámoš ještě z jedním,já ne ale popisovali jak viděli ty stíny jak se otáčej a mizej ve stěně a zajímavý bylo,že mi popisovali ty lidi co tam žili před náma ... podle mě jsou rádi že se tam snažím to tam dát dohromady ... ale vidět je tam sám,to by asi nebylo tak klidný ...

upozörnění (Mistr, 25. 09. 2009 18:32)

doufám,že se tady ted neobjeví opět Hemenexové napadání typu : HNO NO TAK TO TËDA NE,TAKHLE TO NEBYLO,ap. znehodnocuje to tady pak tyto svaté pravdy na těchto svatých stránkách ... a Saty,to by ses ze mě teda picla,fakt :-) ,stačí přijet,otevřít falšku a zapálit svíce ...

poslední (Mistr, 25. 09. 2009 18:29)

poslední příhoda: přiběhla holka z modrýho pokoje,ubrečená,vůbec se nestyděla a hned: bůů,bůů , mě se zdá o nějakým klukovi ... "o jakým
? " no takovej menší,kudrnatej,chodí tam za mnou a něco mi chce a já se strašně bojím. NAČEŽ MI popsala kluka,moc hodnýho,kluka,kterýho ted berü skoro jako svýho bratra,který tam Bohužel přišel o život asi 2 roky před tím,než jsem tuto haciendu koupil já ...

PRO SATY <3 (Mistr, 25. 09. 2009 18:20)

TAK DOSLOVA:odjel jsem nakoupit,p5ijel jsem a holky byly vystrašený jako hovado a hned se mě ptaly:tam v tom oranžovým pokoji,ty tam někoho ještě máš?s náma je tady ještě nějakej podnájemník? já říkám vůbec,jsme tady jen my 4.co se děje?A TED MI BYLO JASNÝ,ŽE MLUVĚJ CO MÁ HLAVU A PARU PROTOŽE SE MI TO UŽ TADY S PÁR LIDMA STALO A ONY O TOM NEVĚDĚLY: že bylo slyšet jak někdo jde pö schodech,jak ta někdo chodí a když se za pár minut byla jedna z nich podívat,tak se svítilo v pokoji u schodů-v oranžovém-JAK PAK ČUMĚLY!!!KDYŽ JSEM HO PŘED NIMA ODEMYKAL!!! KLÍČEM CO SEM MĚL U SEBE,BYLY TOTAL BÍLÉ A PŘÍSAHALY ŽE SE TAM SVÍTILO-to si ještě myslely že tam fakt někdo je,jenže když šla na záchod ta druhá,tak tam bylo zhasnuto a svítilo se v tom druhým,hned vedle- v modrým pokoji a z toho byla taky pokakaná,protože se začaly hádat kdo z nich tam rozsvicel a to ještě nevěděly že tën první,oranžovej byl ZAMKNUTEJ... říkám lidi,u MĚ to jede,že jste to neviděli as vždy se tam něco děje jen!!! když je tam nás víc,už z toho máme někdy vážně srandu,co se tam bude dít.Myslím že to jen na sebe upozornuje takovýmhle vtipným způsobem,jako ,že třeba,že když jsem pryč,aby tam ty cizí holky moc nechodily po baráku,že nám je tam "hlídá" nebo tak nějak,opravdu si to myslím.Já se tam nebojím i když je pravda že když jsem tam jen já sám,cítím neustále že tam se mnou jsou,hlavně ted když mi tam nejde týden elektrika,jsem ta jen při svíčkách,to byste koukali jak je cítit ten hukot kolem ... takže trochu strachánek asi taky ... TAK SI Z TOHO SATY VYBER.... :-)
¨je to vážně pravda

pro Mistra (Saty, 25. 09. 2009 13:51)

Až budou holky lapat po dechu a budou celý bez sebe jen proto, že jsou s tebou, pak teprve budeš King. Víš, když u tebe straší jako na běžícím pásu a na povel, co takhle autobusový zájezdy? Můžeš na tom trhnout slušný prachy. Zkus to nějak prodat. Já se fakt z tebe picnu.:-D

pro Milo (Saty, 25. 09. 2009 13:46)

Ahojky Milo, to je moc pěknej příspěvek. Nejsi zdaleka sám, komu se něco podobnýho stalo. Chtěla jsem se tě zeptat, jestli jsi potom ještě někdy spal v tom okoji a jestli se ti stalo opět něco podobnýho, nebo to bylo jen jednou? Přál by sis, aby se to opakovalo a aby sis mohl zase promluvit s tátou?

pro Hemenexe (Mistr, 23. 09. 2009 17:15)

tak aby měl HEMENEX KLID, NIKOHO NEZVU,A TY Hemenexi se už odeber do záhrobí které tě tak zajímá a nic o něm nevíš ... holek mám takovou frontu,že si to mohu dovolit i sem napsat,hlupáku :-) u mě straší jako hovado a naposledy o¨ted o víkendu když jsem odjel na nákup tak se holky krásně poka¨... :-) Hemenexi,že ty nemáš holku ....

dost zajÍmave! (MILO, 22. 09. 2009 19:48)

ČAU JSEM MILAN JE MI 22 LET. DO NEDAVNA SEM ŽIL STEJNY ŽIVOT JAKO VŠICHNI MLADY KLUCI CHLASTAM ATD,PROSTE NORMALNÍ KLUKŮ:)AŠ DO DNE NEKDY V PROSINCI 2008,KDY SEM SPAL U SVY BABKY,TEN DEN SEM NEMOCH USNOU TAK SEM KOUKAL DO STROPU A NAK SEM SI ZAČAL VŠIMAT VĚCI KTERY SI ZA NORMALNÍCH OKOLNOSTI ČLOVEK NEVŠÍMA,PAK TO ZAČLO:nejdřiv sem si všiml divnych zvuku a pak obrysu jako stín obličeje na zdi bylo to zvlastni vubec sem se nebal,ale byl sem si jist ze ten obličej je muj tata ktery tragicky zemřel,a pak sem si všiml dašli veci ale to uš šla videt cela postava!!A abyl to muj stryc ktery zemřel před rokem a pul na rakovinu,asi každy by za normalních okolnosti by ste mistnosti utek,ale vubec sem se nebal bylo to zvlaštní proste sem vedel že nemusim mít strach.a pak to začlo ješte lip,přišlo i na komunykaci proste sem ležel a poslouchal šepot slov do ucha nebo odezíral jako ze rtu obrysu ze zdi sviho taty, trochu na palici ne?!Ale na to hlavni na co sem se zeptal bylo CO TAM VLASTNE DELAJ,že tu pry maji svoji praci.živote sem nepomislel na nakej posmrtnej život tohle tema mi nikdy nic neřikalo taky sem koukal na fotky jakona tyhle strance řikal sem si stejnak na to nevěřim)Jen sem chtel řict že to co sem videl že posrtny život asi určite existuje,a když nekdo neumře řirozenou smrti tak bude odpočivat u svych nejblyšich a bude třeba spat u vas na křesle jen že nepude videt!v teto době se snažim na tu udalost nemyslet ale furt mi to hlava nebere!čau

pro rádoby alespon´ mistříka (Hemenex, 16. 09. 2009 22:21)

Takže je to opravdu jen pro holky ... rádoby mistr Vám tady slibuje u něho, na baráku v lesích, přes den parádu a v noci nevšední zážitky, které jste ještě nezažili ... :-DD
Rádoby alespoň Mistříku, to jsi opravdu tak zoufalej, že se tady ZASE pokoušíš balit holky? Nebo to, že to píšeš zrovna sem do sekce "duchové" má nějakou souvislost třeba s tvým výkonem? Vzhledem? Nebo obojím?
Co tím chtěl Hemenex vlastně říct?
Jestli se chceš opravdu tak zoufale s nějakou seznámit zkus raději jinou rubriku na úplně jiných stránkách ... a budeš mít určitě větší úspěch a nebude to při tvé schopnosti fabulace (to byl kompliment) ani tak časově náročné.

foto (Nelly, 16. 09. 2009 17:32)

tomuhle se nedá vůbec věřit klidně to mohou být fotomontáže

pro Veroniku (Saty, 10. 09. 2009 00:53)

Ahojky Veroniko, tady máš vyjádření k těm fotkám: "Na těch fotkách není nic co by stálo za vysvětlování, jen pára nebo částice
prachu přepálené bleskem.
Slečna se bude muset smířit s tím, že nevyfotila nic neobvyklého."
Takže můžeš být klidná. Ty jemné částice nejsou okem viditelné, ale když se použije blesk, pak to takhle dopadne.

časopis Enigma (mistr, 07. 09. 2009 15:24)

taky jste někdo postřehnul jaký tam ted psal ten autor ty nesmysly o "falešnejch orbech" ? jako že se dají "udělat" když zaostřujete a rozostřujete foťák,nebo se prý hodí "zrnka prachu"atd ... Co to tam píše za blázny ...
PRO PIRY: to si děláš srandu s tím poltrgaistem na youtube :-))) heleďte,hlavně pro holky protože pro otravnýbuzny to nic nebude: mám přes 250 let starý sídlo v lese,přes den paráda,rekonstruuje se tam a ještě pár let bude ale .. v noci ... v noci nabízím nevšední zážitky,ještě jsem nezažil! když jsem tam zkusil vyvolávat,aby seance se skleničkou,abecedou na stole šlo dělat zcela v pohodě ve 2! lidech !!!bez jakýkoliv problémů měla ta sklenička takovou sílu,že sem to opravdu "nežral" a kámoš který v tom byl po prvý,ten to nejprv nechtěl ani vidět a měl oči ze začátku zavřený ... :-)docela bych tam bral ty remcálky odsud ale opravdu,chtěl bych si JE poslechnou PAK a PŘI TOM.jak říkám,není problém, r12004@centrum.cz

nemoudrým (Bandy, 06. 09. 2009 01:07)

Kde je rozpor ve trzení, že jsem učil někoho, co je blábol.Jak jinak by poznal, co blábol není. Nevyjdeš s hloupým na stejný schodek, říkal můj děda.

světlo (VeronikaH., 03. 09. 2009 15:55)

Ahoja, dnes v noci jsem měla zvláštní pocit, že se musím probudit a když jsem otevřela oči, měla jsem nad sebou takové rozmazané světlo....nedávala jsem tomu vůbec pozornost, byla jsem hrozně unavená.Až ráno jsem si uvědomila, co se to vlastně stalo...A teď nevím, jestli tomu mám přikládat nějakou důležitost nebo nee...Jen jsem z toho taková na váškách

pro Veroniku (Saty, 18. 08. 2009 11:10)

Ahojky Veroniko, budem rádi když nám ty fotečky pošleš. Vyjádří se ti pak k tomu člověk, který rozumí focení a věcem kolem toho. Věř mi, že mnoho "duchů" na fotkách jdou vysvětlit docela logicky. V každém případě pošli ty zajímavé fotky na 1Satanka@seznam.cz.

Žádám o pomoc (Veronika, 17. 08. 2009 23:48)

Mám tři fotečky co udělala moje kamarádka v jeskyních kde mi chtěla ukázat netopíry a místo toho jsme přinesli fotečky jakési mlhy, nebo prachu, ačkoliv je tam vlhko a nikdy se tam nepráší a ani jsme tan nekouřili, je tam stabilní teplota a pevná půda. Kdyb byl někdo schopen mi říc co to je a dát mi alespoň trošku nějaké vysvětlení, byla bych ráda. V případě vaší možné pomoci o vysvětlení, zašlu vám fotečky na meilíka, prosím kontaktuj te mě na Suterova.Veronika@email.cz

krutý neboli duchový (neznámý pachatel, 17. 08. 2009 15:27)

ahoj jestli to je doopravdy tak nejhustější byla ta autonehoda jestli to je blog ducha tak teĎka píšeme duchovi

pro bandy (mistr, 11. 08. 2009 13:09)

 

"To co hlásáš dnes,jsem učil (věřím , že i Hemenex) svoje děti před víc jak třiceti lety. Všechny si pamatují, že je to blábol." nejdřív to učíš pak je to blábol ? nic neumíš,nevíš

Ukázka řádění poltrgaista (Piry, 10. 08. 2009 22:40)

[url=http://www.youtube.com/watch?v=4iG6AodQU40&feature=related]video poltrgaist[/url]

email (Piry, 10. 08. 2009 10:04)

omlovám se zapoměl jsem napsat mail pro případný zájem o radu. A také nezaručuju že dokážu ve všem poradit protoze kazdy případ je jiný


EMAIL:rousalino@gmail.com

Něco málo (Piry, 10. 08. 2009 09:18)

Ahojky všem co se zajmají o duchovno. Toto je strašně široké téma proto stručně. Duchové (jestli je dobré tomu tak říkat) je druh neidentifikované energie která se v mnoha případech liší. Někdy je tato energie viditelná ale musíme si uvědomit že existuje energie který se taky říká poltrgaist. To je druch energie která způsobuje problikávání světel, otevírání dveří a také se stane ze vám začnou poletovat věci ze skříní atd. Proto z některými články nemohu souhlasit. Třaba siluety mohou být způsobeny optickými klamy za které mohou třeba zrcadla různé odrazi atd. Netvrdím ze není vyloučená ani přítomnost opravdového ducha, ale přežitek z chladu bych nebral tak vážně, spíše se jedná o prvotní šok z nadpřirozena kdy je tělo v šoku a nám se zdá ze je zima. Rada na závěr: pokud se u vás doma dějí nevysvětlitelné věci v podobě kroků, dejchání, nebo jiných pro člověka nevysvětlitelných věcí je dobré se zamyslet kde vlastně bydlíme, jak máme starý dům, nelezí li náš dům na nějakém místě kde se odehrála naka straslivá událost atd. prostě zjistit si predchozího majitele vaseho domu a pátrat po informacích které by vám vše mohlo vysvětlit dám příklad.


Můj kamarád bydlel ve starém domě po několika majitelích prostě hodně starý dům. A vždy ve čtvrtek kolem půl 1 v noci se zjevila siluleta ženy která furt koukala z okna. Proto jsme začali pátrat proc se pořád tento duch ženy vrací a furt dělá to samé že kouká z okna. Zašli jsme tedy na městský uřád a podle dokumentů o 50 let zpátky jsme zjistily ze v tomto bytě bylo zavrazdeno dítě právě onou matkou která se pravidelne zjevovala a koukala z okna. to okno melo samo o sobe význam protoze po dalsím patrání jsme zjistili ze tato zena opravdu v den vraždy sveho dítěte kokala z okna a čekala na příchod svého muže. Tyto informace nám trochu osvětlili proc se v tomto byte dejí takové věci ale duch ženy tam stále přetrvával až do doby kdy se zacal byt rekonstruovat. Na chodbě onoho bytu byli stará kachlová kamna která musela pryc a proto se zbourala. Po zbourání kamen se našla kostřička dětského tělíčka právě s onoho dne vraždy před 50 lety. Kostřička byla uložena do rodinného hrobu a nestacili jsme se divit a nas duch zeny se uz zatím neobevil přesto že to bylo v předchozích letech pravidlem.

Proto eště jednou radím zjištovat informace o vzniklích událostech v místě kde se dějí nadpřirozené věci protoze duchové jak sami víte nemusí být vubec vydet ale mohou být sliset. V případě poltrgaista je hodně slišet a je zarucen uklid po jeho řádění. Doufám že jsem alespon nekomu napovedel. Sám osobně se o to zajmám již od mala proto mi klidně pište na tento email bude li to v mých silách rád poradím. Přeju všem co mají tento problém pevné nervy, sám jsem si užil své takže vím jaké to je i kdyz je to v mnoha případech scela odlišné. mějte se hezky.

vyvolávání sebe sama (555, 28. 07. 2009 11:47)

nedávno jsem byla na dovolené s kamarádkou. Jednou večer jsme si sedli u čaje, že si popovídáme. Nějak jsme nevěděli o čem. Tak jsem vybalila první téma co mě napadlo: duchovno. Nečekala jsem, že má kamarádka s tím bude mít nějaké zkušenosti. Obyčejná moderní žena z ateistické rodiny. Klábosíme, klábosíme, klábosíme...a chechtle mechtle z ní vypadne, že jako malá s dětmi vyvolávala sebe. Vždycky mě zaráželo, proč z ní mám občas strach, teď se mi to trochu nastínilo. Od té doby, říká, se jí občas stane, že z ničehonic má divný pocit. Jakoby s ní někdo byl. Takový ten pohled skrz...
V duchu si říkám: kéž, mé děti nikdy nic podobného nezkoušejí. I navenek nevinné vyvolávání může mít těžší následky. Třeba i rozdvojení...

Mistr (Bandy, 24. 07. 2009 16:25)

My nechceme nepsat přesně. Chceme nepsat vůbec. Pro solidní rozhovor postrádáš niveau. Pro moudrou větu Ti rovněž něco chybí ? Slušnost ? Vzdělání ? Obojí ? To co hlásáš dnes,jsem učil (věřím , že i Hemenex) svoje děti před víc jak třiceti lety. Všechny si pamatují, že je to blábol.

:-) (mistr, 21. 07. 2009 18:33)

:-)

jestli chcete nepsat přesně,doslovně,napište a napíšu vám to,zkusíš-uvidíš... zvládneto každý z nás ...
A Hemi - nepotřebuju lhát,může se tak někdo i něco naušit,víš :-)

omg (Bandy, 12. 07. 2009 09:26)

Oh,my God. O nepotřebě lhaní jsem tady mluvil já. Ty možná někde jinde.
Zkusil jsem vyvolávat a lituji toho. Vyvolal jsem něco, co si říká Mistr. A je to přesně jak to popisuješ.

pro rádoby Mistra (Hemenex, 11. 07. 2009 20:55)

Beru tedy první možnost.
Když tedy nepotřebuješ lhát tak proč tedy lžeš? Co tě k tomu vede? Kdo tě nutí? Tvoje Ego jenž se cítí málo doceněno? Nebo někdo (nebo něco) jiný?
Troufneš si o tom psát?
Třeba pomůžem

omg II (mistr, 10. 07. 2009 15:40)

Hemenex,já vím že jsi měl jedničky a že chceš tím vypisováním něco dokazovat ale asi číst něumíš,psal jsem,že nepotřebuju lhát.Tobě doporučuju,sednout si a zkusit někoho vyvolat,než o tom do smrti plkat ...
jak říkám,kámo .. OMG ... :-)

pro rádoby Mistra (Hemenex, 06. 07. 2009 22:27)

To omg ... znamená "promiňte, že jsem vám tady lhal a snažil se vás napálit" nebo "neberte mě moc vážně, mám sklerózu a tak nevím co píšu"?
Já jen abych tě (a určitě nejen já) správně pochopil

omg (mistr, 06. 07. 2009 21:14)

omg ...

tu pusu chci :-)

Mistr (Bandy, 05. 07. 2009 23:13)

A máš to, mistříku. Domistrovals. Chceš pusu ?

pro rádoby Mistra (Hemenex, 04. 07. 2009 21:56)

a ještě navíc pravděpodobně (a to v tom lepším případě) sklerotika nebo (v tom horším případě) lháře.
Sám si totiž napsal: "... s takovejma je pak těžká potíž a vysvětlete lidem že od nich ještě chcete peníze když pak neuslyší ani pravá jména jejich známých a podobně" (pro Engai (Mistr, 31. 05. 2009 02:16).
Tak už se konečně rozhodni a nepiš pokaždý něco jiného. A když už někdy něco napíšeš nebo řekneš tak si za tím alespoň stůj. Stůj jako chlap ne jako nějaký ... rádoby Mistr. Vrhá to tak na tě totiž nepříjemné světlo. Vypadáš pak jako pouhopouhý prachobyčejný ... rádoby Mistr

Mistr (Bandy, 04. 07. 2009 12:13)

Koho si vyvolal Ty ? Musel to být dost buran, když Tě naučil říkat blázne lidem, které ani neznáš, kteří Ti nota bene říkají pravdu. Nepotřebují lhát jako ti, které podle svého tvrzení vyvoláváš.
Jestli tady někdo prezentuje své ego, já kromě Tebe nevidím nikoho.
Obdivuji Hemenexe, že na Tvoji hrubost nereagoval. Býval ostřejší.

ty blázne (pro Hemenexe, 02. 07. 2009 13:54)

já nepsal,že chci od lidí peníze,popisoval jsem problematiku toho,že ti jiné existence nemusejí dávat PRAVDIVÉ INFORMACE !!!
NIKDY JSI NIKOHO NEVYVOLAL,TAK TADY POŘÁD NEHOŇ SVOJE EGO,TY BLÁZNE :-))

pro rádoby mistra (Hemenex, 31. 05. 2009 21:39)

Oni ti lidi nechtějí dávat peníze za nepravdivé - lživé informace? Oni se cukají ti platit za něco co ani neumíš dokázat, že skutečně děláš? No to je vážně k vzteku! Nedivím se že jsi s toho v rozpacích :-DDD

PS: kdybys to nepochopil, tak já bych se taky cukal ti cokoliv dát

pokud budete mít zájem o seanci: (Mistr, 31. 05. 2009 02:25)

r12004@centrum.cz
vyvolávám jen U VÁS A NA MÍSTECH KDE PODLE VÁS "NĚCO JE NEBO U VÁS STRAŠÍ"
není to bez rizika,může se stát,že na sebe někoho "nalepíme" ale jde si vzájemě pomoci.pro toho,kdo by si chtěl ze mě dělat "prdel" vzkazuji:dělat si jí budeš zcela jistě jen jednou,at jsou jaký jsou,drží se jednoho:ten kdo k nim má blíž,toho respektují víc,než toho skrze kterým se jim vysmívají ...

pro Engai (Mistr, 31. 05. 2009 02:16)

 

nevím jsetlim kecáš či se tím jen bavíš a pak si něco usmýšlíš ALE,něco nového jsem se dozvěděl ...Pokud se některá z různých bytostí se bude chtít k Vám dostat,dostane se k Vám jakoby tím,že Vám "vleze do hlavy" jakoby "telepaticky",tím může způsobit tu ONU "ztuhlost ze strachu",může k Vám mluvit,zjistil jsem,že to dělají víc psychicky a né že se normálně zjeví,zjistil jsem ,že se mnohem víc a častěji zjevují těm,kteří svoje smysly "jakoby bystří" různými byť třeba omamnými látkami/ti indijáni věděli jak k nim:-)/ ,nedělám si legraci,pouhým cvičenám se je vidět nikdy nenaučíte ale pokud si vezmete např LSD a začnete vyvolávat,mnohem snáz ze se k nim "napojíte" ,já to zkoušet nebudu :-) ale nedávno mi to dal někdo od nich na vědomí,je potřeba skutečně "rozjitřit" ty naše smysly a pak se mnohem snáze s nima komunikuje ale podotýkám,že bez těch sraček to jde taky.Velmi vážně se zabírám myšlenkou založit nějaký spiritistický klub,kde bych pomáhal lidem učit se navazovat "spojení",jen váhám kvuli jediné věci,a to je ta,že někdy když vyvoláte někoho kdo je něčí známý,tak on nemusí vždy mluvit pravdu,takže bych pro dotyčného vypadal jako nějaký podvodník,jak přijít na to,aby tën dotyčnej,koho vyvoláte,mluvil pravdu.příklad:někdo chce vyvolat svého otce a já "neuhodnu" jeho jméno protože ON zkrátka mi řekne jiné.Mnohokrát se mi stalo,že jsme vyvolali někoho zlého,někoho,kdo nám velmi sprostě nadával,nechtěl se s náma ani bavit a nechtěl dokonce ani odvolat ze seance,nechtěl prostě nic,jen jaksi "otravovat".s takovejma je pak těžká potíž a vysvětlete lidem že od nich ještě chcete peníze když pak neuslyší ani pravá jména jejich známých a podobně .. dokáže mi na tohle někdo odpovědět,někdo,kdo už normálně vyvolával?opakuji:vyvolat někoho je velmi jednoduché ale poznat,že ten dotyčný je z těch "hodných" to je velmi složité ...

pro čaroděje (Saty, 25. 05. 2009 00:44)

Když to tvrdíš ty, tak to jistě bude pravda, ale já bych raději dala přednost pokecu někde u kafe, kdoví jak budem v Shambale vypadat. Jinak tě zdravím a přeji hodně zdraví.

odpuste milé dámi (čaroděj, 18. 05. 2009 20:58)


Dovolujisi vstoupit a tak trochu o něco pokusit,Milá Engai,promin,došlo u tebe k mimovolnému opuštění těla a počínala jsi se připravovat na cestu do astrálního světa.
Měla jsi to štěstí že jsi ležela přesně v místech působení síli energie vhodné pro cestu.
Pokud ti ještě nikdy nikdo neřekl tak jsi velice citlivá pro tento druh energie,víš to že jsi byla jenom krátkou dobu mimo tělo je proto že na to ještě nejsi plně připravena,jednou za tebou přijde člověk a připravý tě na tuto cestu,úpotom prožiješ tu nádheru co říká Saty,tvá duše a tvé tělo se musí naučit spolupracovat ,je to nutné protože musí ve tvém těle zůstat tolik energie aby udržovala v chodu tvé nejdůležitější životní orgány,NIKDY NA TO NEZAPOMEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Saty jednou se spolu sejdeme daleko za ATRÁLEM,na úpatí města Shambala a budeme si dlouho povídat,máme to napsáno v osudu aby naše bytosti se spolu sešli.
Děkuji vám mé cestovatelky.

pro Mistra (Saty, 18. 05. 2009 00:51)

Ahojky Mistře, nemáš u komentáře komu adresuješ svůj příspěvek a ani jsi nenapsal konkrétně co ti nesedí.

pro engai (Saty, 18. 05. 2009 00:47)

Ahojky Engai, myslím že to co se ti stalo, nemělo s duchy nic společného. Podle toho jak to popisuješ, tak to byl astrální výlet na krátkou vzdálenost bez vlastního přičinění. Stává se to velmi zřídka, ale stává, mohu to potvrdit, protože jsem zažila něco podobného, jen s tím rozdílem, že mne to vyhodilo na daleký výlet. Jinak to vlnění prostoru, vidění do všech stran a naprosto jasné vědomí, pocit sounáležitosti s celým vesmírem, krásný pocit a i ten telepatický hlas a komunikace s ním je naprosto shodné s mým zážitkem. Má to pro tebe a tvůj život význam. Nevím jaký a nevím proč se to děje, ale zřejmě jsi dostala možnost nahlédnout na druhou stranu, pochopení možná přijde později.

Co to bylo???? (engai, 17. 05. 2009 19:33)

Tahle prihodase mi stala kdyz mi bylo zhruba 16 let,coz je tedy 11 let zpatky a dodnes si s tim lamu hlavu.Byla jsem tenkrat u kamaradky,chystaly jsme se ke spanku,ja sem lezela na matracce na zemi vedle jeji postele a najednou NECO vstoupilo do pokoje,vplulo to do me mymi chodidly,proplulo celym mym telem,vlnilo se to jako more a vyplulo ven hlavou,byl to strasne krasny a zvlastni pocit,pote,jak to ze me vyplulo,jakoby jsem byla uprostred toho pokoje,ale nemela jsem zadne telo,jakoby jen ma myslenka a ve stejnou dobu jsem videla pred sebe,za sebe nad sebe a pod sebe bez toho aniz bych se musela otacet,vedela jsem odpovedi na vsechny otazky,jako bych byla soucasti celeho vesmiru,obklopovala me strasna laska,strasne silna a krasna,jina nez citime my tady na zemi,nedokazu to poradne vysvetlit.byla tam take nejaka osoba s kterou jsem jakoby telepaticky komunikovala,ale nepamatuji si o cem.pak vse zmizelo,a byla jen tma.pak si jen pamatuji ze jsem se jakoby poprve nadechla a ma kamaradka sedela na posteli a rika mi cela rozklepana-ja sem videla neco strasne divnyho,vypadalo to jako mlha,bylo to nad tvym telem a vlnilo se to jako more.Bez toho aniz bych ji neco rekla.Cely ten dalsi den jsem byla jak omamena,citila jsem se zvlastne jakoby jsem byla na pul tady na tomhle svete a na pul nekde jinde.Dodnes si to neumim vysvetlit a vazne mi to strasne vrta hlavou,tak kdybyste nekdo z vas znal nejakou odpoved,prosim napiste.

tak z těch teorií "jak vidět duchy" (mistr, 16. 05. 2009 21:11)

tak z toho fakt nechápu a usuzuji že dotyčný je čistej Blázen protože takovýhle nesmysly si musel vymyslet :-))

ume doma strasej 3 du chove (lukas.k., 08. 05. 2009 21:51)

jednou sem sel spat a vydym jak se otaci kreslo a pak jak se chejbe zaclona a gdys sem sel na vece ta v obivaku sem vydel postavu hrusa.-)muj mobil737411155)piste mi jo)

pro Michala (Hemenex, 08. 05. 2009 21:44)

Michale,
ani jsem se nemusel na ty fotky dívat, protože jsem ji ihned poznal. Už jsem je totiž před 20-ti lety viděl a s autorem velmi pečlivě zkoumal. Vysvětlím jak je to možné a i na co jsme tenkrát přišli.
Tak to, co ty považuješ za duchy nemá s nimi nic společného. Ta postava ve druhém výklenku to je opravdu (velmi zajímavá) hra světla a stínu v oknech a ta ženská postava na konci chodby je jev který pravděpodobně vzniká lomem světla na čočce objektivu (nevím přesně jaký má název ale z vlastní zkušenosti vím, že když fotím něco tmavého proti jasnému světlému tak u levnějších foťáků se to, nejen mě, běžně stává) Pro tuto variantu mluví mj. i to, že tento jev je jasně vidět hned vedle ve vedlejších dveří a ta mřížka se např. pak zobrazuje jako černé ramínko u postavy. A ta vlastní postava to je jen takový nepravidelný výklenek-výstupek hned za dveřima do kterého bys to nikdy ani neřekl. Šli jsme tam 2x než jsme ho konečně identifikovali, jak je nenápadný.
Jak to všechno vím? Když si tu fotku pořádně zvětšíš tak tam vzadu, až za dvěřima s duchem, v další chodbě, tam určitě najdeš postavu. Je to mužská postava, protože jsem to já. Teda asi. Protože jsem měl kdysi před lety sen-vidinu ve které jsem vstoupil do záběru jednomu člověku zrovna když mačkal spoušť.
! Teď přeskakuji určitý děj !
... nakonec jsme spolu procházeli krok za krokem tu chodbu a hledali co jsme to vlastně vyfotili, okna vpravo a výstupek za dvěřima. Dnes už nevím kdo přišel s myšlenkou moaré ale pamatuji si, že nás tenkrát oba přesvědčila.
Tak nevím koho nebo cos vyfotil, osobně by mě totiž zajímalo čich očima jsem ten děj prožil ale věř, že já jsem nikdy v Josefovské pevnosti fyzicky nebyl.

pro Michala (Saty, 07. 05. 2009 00:55)

Ahojky Michale, písni mi mail, abys nedával svůj sem veřejně. Najdeš ho na úvodní straně pod knihou návštěv. Já ti obratem pošlu vyjádření někoho, kdo se v téhle problematice vyzná. Měj se a za fotky dík.

pro Saty (Michal, 05. 05. 2009 20:27)

Ahoj, se zveřejněním fotek v této rubrice nemám problém.

pro Michala (Saty, 05. 05. 2009 09:28)

Ahojky Michale, děkuju za příspěvek a také za dost zajímavé fotky. Postoupila jsem to k posouzení známému, který by k tomu mohl říci něco víc. Doufám, že se ti k tomu sám vyjádří. Chtěla jsem se tě zeptat, jestli mohu aspoň dvě fotky tady v té rubrice uveřejnit.

pro Nelu (Saty, 05. 05. 2009 09:25)

Ahojky, Já na rozdíl od tebe na duchy a zjevení nevěřila, teď už ano. Slyšela jsem hodně příhod a ne každý souhlasil se zveřejněním, jen některé jsou v rubrice "Tajemné příhody". Lidé se obávají posměchu a že si z nicho bude někdo dělat legraci. Tomu se nevyhnem, lidé nevěří, dokud se jim samotným nestane něco, co jejich názor změní. Uvádíš, že drogy ti pomohly uvidět to, co jsi dřív neviděla. Není to zrovna dobrý příklad, protože to může být pro tebe nebezpečné, jak drogy, tak kontakt s druhou stranou. Věřím, že to co popisuješ je pravda, protože šamané, věštkyně i kouzelníci užívali drogy, které odbouraly dělící stěnu mezi naším reálným světem a druhou stranou a dostávali se tak do kontaktu s duchy. Woodoo kněží na Haiti používají při obřadu také drogy. Vědí přesně jaké a kolik je jich pro rituál potřeba. Psala jsi, že momentálně se nemůžeš rozepsat víc...teď už by to šlo? Bylo by dobré popsat svoje zkušenosti, nebo zážitky.

Divné foto (Michal, 03. 05. 2009 01:11)

Ahoj,

včera jsem byl na výlete v Josefovské pevnosti. Během prohlídky podzemních chodeb jsem dostal nápad otestovat, jak mi zvládne foťák tvořit fotky ve tmě. Klasický postup - položit foťák na pevnou podložku, otevřít na několik sekund uzávěrku, a on i sebenepatrnější zdroj světla zajistí, že na fotce něco bude. Namířil jsem objektiv do temné chodby a utvořil 4 snímky. Doma po přehrání fotek v počítači mne právě na fotkách vypálených naslepo do tmy zarazila divná skvrna - mrkněte na odkaz:
http://img155.imageshack.us/img155/3113/dsc00114c.jpg
Fotografii přikládám bez jakýchkoliv úprav, tak, jak jsem ji stáhnul z fotoaparátu.
Pokud zvětšíte kritickou oblast, "skvrna" připomíná postavu ženy v černých šatech s úzkými ramínky.
http://img100.imageshack.us/img100/6651/zebyduchove.jpg
Za zmínku ještě stojí výklenky na levé straně forografie, kde hra světel a stínů (aspoň doufám) tvoří dojem, že z nich vykukují postavy - obzvláště upozorňuji na druhý výklenek od kraje, kde je jasně vidět hlava, a pod ní, ve "správné výšce" ruka obrácená dlaní dopředu, na které lze rozeznat palec a prsty.
Zaměřil sem se na "skvrnu" tvořící ženskou postavu a pokusil se v photoshopu, pomocí nástroje inteligentního ostření (nic jiného jsem nepoužil!) dostat z toho nějaký přesnější tvar. Výsledek je následující:
http://img100.imageshack.us/img100/1396/zaostreni1.jpg
http://img100.imageshack.us/img100/4007/zaostreni2.jpg
Výsledek je až zarážející. Tak nějak se na jedné fotce sešlo více náhod najednou.
Co vy na to?

... (Nela, 18. 04. 2009 10:00)

Ahoj všichni, předem chci říct, že komentáře na stránkách nějak neházím, ale teď to prostě nejde sem nenapsat..
Já na duchy věřím už odmala.. jako malá holka jsem si zbírala články a všemožný informace o onom jinym svěrě, pořád jsem měla naději, že jednou příde čas, kdy se mi zjeví cokoliv.. no a najednou několik let uplynulo, já začla brát drogy:( a ty mi ten svět otevřeli, teď se tomu věnuju ještě více, někdo může namítat, že je to toxická psychóza a podobný, taky že může mít pravdu, ale drogy otevírají lidem podvědomí..
Vidím duchy(průhledné siluety lidí, všude, po bytě, venku.. ráda bych se rozepsala, ale teď bohužel nemů´žu, každopádně jsem vděčná, že jsem dostala šanci, že i po tolika letech jsem nezahodila svojí víru za hlavu, když jsem nic neviděla.. chce to víru.. moje pouto, co mě s tímto "světem" drží tak silně mi dodává naději.. naprosto jsem se tomu oddala.. je mi jedno, když si někdo ze mě utahuje, já vím své..

pro Janu (Saty, 16. 04. 2009 09:50)

Ahojky Jani, nenapsala jsi jaké různé věci se ve vašem bytě dějí, jestli nacházíte rozbité věci, nebo cítíte že je ve vašem okolí něco zlého. Vy se prostě jen bojíte a je ve vás strach z něčeho neznámého. Pokud se jen něco zjevuje a cítíte něčí přítomnost, není to pro vás vůbec nebezpečné, jen se musíte smířit, že se o prostory ve vašem bytě budete muset dělit ještě s někým jiným. Ten někdo vám nechce ublížit, to byste poznali už dávno, ale je nějak s tím místem svázán. Nelam si s tím Jani hlavu a vůbec se neboj. Až se vdáš a odstěhuješ, tak tohle všechno zmizí. Jsi ještě dítě a děti vidí věci, které dospělý člověk nevnímá.

neco se stalo (Jana, 02. 04. 2009 00:42)

Ahoj kdyz jsem byla mala ja a segra tak se nam zjelvila na zdi postava zeny a dodnes vime ze to byl duch v nasem bte se deji ale ruzne veci a vedi to dokonce i rodice a kdyz u nas spi nekdo z kamaradu tak se neciti zrovna nejlepe! vim ze spousta lidi mi to neveri a take uz o tom nemluvim ale napsat to sem se mi to proste chtelo! je pravda ze dodnes mam nekdy husi kuzi kdyz jdu vecer na zachod nebo se pozdeji koupu ! Nas byt je byt pudni a hodne starej a nekdy i nas tata i kdyz nas nechce strasit tak citime ze neco videl ! no nevim ale dnes uz jako 12 leta holka vim ze duchove jsou !!!!!! ale co od nas chteji proc nas navstevuji? a proc nam davaji najevo ze jsou snama? nebo nas nevidi? tak to jedine mi vrta v hlave! Krasny vecer Jana

pro Jana (Hemenex, 26. 03. 2009 21:49)

Setkání a kontakt s duchy jsou dvě rozdílné věci.
Ducha lze díky fyziologické skladbě našeho oka mnohem snáze vidět právě periferním viděním. To dobře znají a využívají např. žongléři nebo mistři bojových umění. Proto se dá duch (a zvláště pak jeho pohyb) zachytit "koutkem oka" a když se pak na to místo soustředěně upřeš zrak, už nic nevidíš :-)
Proto se příště tak nesnaž něco uvidět ale spíše si v klidu sedni, uvolni se a jen se tak koukej "do blba". Netěkej očima, nesnaž se něco konkrétního zaostřit. Až budeš opravdu klidný, oslov ho, řekni cokoliv co bys řekl kdybys potkal někoho živého, cizího. Dokonce je jedno jestli to řekneš nahlas nebo si to, že tu větu říkáš jenom představíš, živě představíš, ze všemi detaily, i se zvukem. Vyjde to na stejno. Oni nepotřebují zvuk, stejně nemají uši.
Pravděpodobnost, že navážeš kontakt, že ti odpoví je stejná jakobys na ulici oslovil cizího člověka. Je mnoho faktorů které hrají opravdu velkou roli a nespočet těch na kterých záleží aby se to povedlo. Pochopitelně největší šanci máš pokud ten duch něco potřebuje a nebo přišel konkrétně za tebou. Ale za pokus (pokusy) to může stát, nemyslíš :-)

Krvavá Mary (Hemenex, 17. 03. 2009 22:30)

Není to pravda.
Zas tak jednoduché to není :-DD

PS: K tomu ostatnímu se vyjádřím až budu mít o trochu více času

pro Jana (Monika, 16. 03. 2009 23:02)

Ahoj, moc zkušeností s kontakty s duchy nemám, mohu ti jen napsat, o tom našem. Nebyl sice vidět, ale zato slyšet. Prostě jsem cítila, že tady je, brala jsem ho jako samozřejmost, i když při prvním krocích jsem taky byla překvapená. Ale nebála se. Neškodil, naopak jsem cítila, že je ochranitelský. A bylo to tak. Po jedné dost závažné životní události mě šel ještě zkontrolovat v noci do přízemí,(do té doby se pohyboval pouze v poschodí) kde jsem začala spát a od té doby jsem ho neslyšela. To ale neznamená, že tady třeba ještě není.
V tvém případě bych jej asi oslovila a zeptala se, co můžu pro něj udělat, co tady pohledává a jestli mu mohu nějak pomoci. Uvidíš sám. S tím naším jsem nijak nekomunikovala, asi i proto, že jsem věděla, proč tady je. Nebo možná komunikovala, ale nevím o tom. Všechno je možné. Za mou osobu nejsem pro vyvolávání duchů apod., pokud se chtějí zkontaktovat, ukáží se sami, hodně si domyslíš a pochopíš sám. Jde to pak tak nějak samo. :-)
Myslím, že i tady by měl co říci Hemenex. :-)
Určitě napiš, jestli se něco pohlo dopředu.

jak zjistit (Jan, 16. 03. 2009 07:35)

ahoj to jsem zase ja nevite náhodou jak mám poznat že mám v domě ducha a jak se s nim spřátelit jako třeba Monika ve článku ''k tématu'' ? Prosím odpovězte protože mě už to nudí když jenom vidim jak se jenom tak mihne ve skleněnejch dveřích nebo tak.

Krvavá máří (Jan, 15. 03. 2009 10:50)

Na táboře jsem slyšel že když v noci se koukne te sami na sebe do zrcadla a 3x řeknete krvavá máří tak se vám zjeví bloody mary s drápama na rukách a zeptá se vás na něco a když ji odpovíte blbě tak vám vykrábe oči a když dobře tak zaleze zpět. Povězte, je to pravda?

Problém doma. (Jan, 15. 03. 2009 10:45)

Čau lidi 1x až 2x do měsíce vídám u nás v domě asi přízrak nebo co. No duch to nebude protože já vždy vidím jen nohu co někam zachází. Zrovna včera 14.3.2009 jsem viděl na balkoně nohu s tmavě hnědou botou a světlími džíny jak zachází za roh. Protože to bylo už po několikátý co jsem něco takovýho viděl, rychle jsem otevřel balkonový dveře a koukl se za ten roh ale tam nikdo. Prvně jsem viděl jakoby nohu pod pláštěm jak zachází za roh a to neni vše já i slyšel jak šla. Prosím poraďte co to vlastně je? Fotky jsem nepořídil protože to je vždycky mžik. Náš dům nestojí na indiánském pohřebišti a postavili jsme ho sami novej a já nejsem nějak duševně nemocnej tak prosim poraďte.

pro hemenex (Monika, 14. 03. 2009 09:33)

I já moc děkuji,je hezké,že jsme se tady zároveň takhle s tímto setkaly dvě Moniky,tak že by souvislost se jménem:-))
Přiznávám,že to mám už opravdu hodně dlouho a taky se už dlouho pídím po tom,co to může znamenat a Tvé vysvětlení je zatím jediné a i když spíše naznačuje,alespoň je to odpově´d a zjištění,že to je existující fenomén a ne jen něco,co bují v mé mysli:-).Další komunikaci či sledování bych opět směřovala přes Saty.

pro Hemenex (9Monika, 12. 03. 2009 23:15)

Děkuju moc za objasnění. V minulosti se mi to stávalo občas, ale asi poslední měsíc, když kouknu na čas na P.C., nevidím pomalu nic jiného než 14.14, 16.16, 21.21.22.22 atp.
Psala jsem o tom na foru a jiná Monika zde. :-)
Snažím se vysílat ven pozitivum, ale v tomto případě teda ještě přitvrdím. :-)

pro Moniku obecně (Hemenex, 12. 03. 2009 19:50)

Nikola Tesla (ten vynálezce a současník Edisona a Einsteina) k tomuto prý řekl (tlumočila mě to jedna důvěryhodná osoba), že se jedná o jev, kterým "trpí" někteří senzibilní jedinci. Ti dokáží zachytit energetické ozvěny některých událostí, emocí nebo jevů. Je možné, že může docházet k určité jemné dilataci času ve vědomí tak aby došlo k pohledu na hodiny v ten "pravý" čas. Zdrojové události, emoce nebo jevy obecně nemají s tímto citlivým jedincem nic společného. On je jenom registruje. Je zde prý ještě další určitá časová vazba (která má mít spojitost s dalšími osobami o těchto fenoménech hovořících ale zdá se mi příliš konspirativní a proto ji přisuzuji spíše chybě zprostředkovatele).
Každopádně jedna vědma k tomu dodává, že je dobré aby takto vnímavá osoba vždycky vyslala do okolí pozitivní myšlenkový signál - energii, protože nikdy neví, kdo prostřednictvím astrálu volá o pomoc a komu tím pomůže. Třeba se jí to někdy v dobrém vrátí. Když vynecháme pojmy jako karmické zrcadlo apod. tak přinejmenším příjemným pocitem, že zase jednou udělala dobrou věc.
Tak to jsou obecné věci (připouštím částečně mnou upravené) zbytek ti Moniko posílám přes Saty.
Nikola Tesla byl v heretice kapacita a tak je pravděpodobné, že jeho vysvětlení je dostačující. Nebo, že by raději nechtěl některé věci prozradit?

Teorie mozna vic nez teorie (Fenix, 02. 03. 2009 15:59)

Duchové
Velmi nebezpecni.Kdo doopravdy jsou ti duchove ? zemrelí lide kteri bloudi natom to svete ? muj nazor je NE podle me je to dalsi intrika zla. ja duchum rikam demoni a ne mrtvy lide.Zjevovaní zemrelich lidi ktere mame radi a jine , naskakovani husi kuze a zle tuseni z ruznych mist Satanizmus,okultizmus atd... mocne zbrane Satana jak ovladat lidi a duchove jsou nastroje intrik.

pro Hemenex a Saty (monika, 20. 02. 2009 18:21)

 

Děkuji Vám oběma,budu tedy zapisovat a pošlu.Jsem na to sama zvědavá.Zatím pá
monika

pro Moniku (Saty, 11. 02. 2009 00:27)

Ahoj Moniko, jak píše Hemenex, zapiš den a první číslo po dobu 5-ti dnů. Pošli mi to pak na mail. Najdeš ho na úvodní straně.

pro Moniku (s číslama) (Hemenex, 10. 02. 2009 22:41)

VŠECHNA tato kouknutí na hodinky si pečlivě zapiš (přesně číslo které jsi jako první uviděla) a po cca. 5 dnech je pozorování je roztříděné po dnech (abych věděl i datum) pošli Saty. Ona mě je už přepošle. Přiznám se, že s tímto fenomémem jsem se ještě nesetkal ale mám koho a umím se i zeptat. Je možné, že s toho nic nebude ale za pokus to stojí. Jestli tedy chceš. Rozhodnutí je jen a pouze na tobě. Odpovím ti neveřejně přes Saty zpátky na adresu odesílatele

pro anonymku (Saty, 07. 02. 2009 00:17)

Dopis bez odesilatele, bez adresáta, bez otázek, bez odpovědí.
Dveře Nikam...Mlsej sladké bombóny nenávsti.

zadny nadpis (Anonymka, 06. 02. 2009 23:21)

Potkat tě někde tak ti dám do tlamy, ProČ?
Nevím, ale mám takový šestá smysl, který mi právě teď říká že bych to měla udělat.
AA udelala bych ti to i p jestli si v tuhle dobu v kterou to píšu pocítila že ti chce někdo něco udělat, tak to sem byla já.
o smrti.
Neptej se me kdo jsem, ale za to, ze te nenavidim si muzes sama, a ja si zase myslim, ze ma nenavist je opravnena.
hezké sny.

pro saty (Monika, 06. 02. 2009 19:26)

Ahoj Saty,díky za odpověď.Asi máš pravdu,tento týden mi zemřela babička,je to smutné,ale může to mít souvislost.Čísla vidím dál,několikrát denně,ale nějak se tím nezabývám,spíš jen cítím,že to bude nejspíš způsob komunikace.Proto to píšu sem do téhle rubriky.Třeba se k tomu ještě někdo vyjádří.
Děkuji.Monika

pro albana (Leon, 03. 02. 2009 02:37)

Modleni pred spanim by melo pomoct. pokud se ti stnae zase tenhle utok tak se modli pir nem i po nem melo by to navodit uklidnujici stav.

pro Moniku 26. 12. 2008 11:00 (Saty, 30. 01. 2009 00:09)

Nejdřív se omlouvám za pozdní reakci. Všechny komentáře mi chodí na mobil, takže vím kdo co napíše, ale nejsem si vědomá, že by mi přišel tvůj komentář. Až teď, když jsem pročítala příspěvky jsem na něj narazila. Zkušenost s podivným chováním mobilu jsem také zažila a píšu o tom v "Životě po životě". Já si to vysvětlila tak, že se se mnou tímhle způsobem loučila milovaná bytost. S těma číslama nevím co by to mohlo znamenat, ale pokud nemáš žádnou oční vadu, která by zapříčinila to vidění dvojmo, tak to jistý druh znamení bude. Nemyslím si ale, že tě to varuje před něčím v budoucnosti. Spíš mi připadá, jako kdyby to mělo vyvolat vzpomínku na někoho. Není v tvém životě někdo kdo odešel na druhou stranu a odešel i z tvojí mysli?

pro Hemenex (9Monika, 27. 01. 2009 22:56)

Nic se nestalo, hlavně, že oslovení nepatřilo někomu jinému, to by mě fakt rozčílilo........:-)))))))))

pro Devátou Moniku :-) (Hemenex, 27. 01. 2009 22:04)

Oslovení Kamínku patřilo Tobě 9Moniko :-)
Text příspěvku zase Monice.
Oběma se omlouvám

pro Hemenex (9Monika, 26. 01. 2009 23:37)

Já tady nebyla moc dlouho, až dnes, jen na okraj, jestli jsi myslel mě, co tady klafu bezmála 2 roky-akonto oslovení Kamínek :-))), tak příspěvek o kohoutech psala jiná Monika. Mě by to nenapadlo. Ale jiná ptákovina ano. :-D

ducové (adriana vašková, 22. 01. 2009 17:55)

Ducho vé egzistuí

pro Jana (Hemenex, 01. 01. 2009 21:51)

Teď jsi mě dostal ...
Já jsem tady už o koňských kopytech vyprávěl? A nebo je to něco podobného jako ta causa před časem s Morganou?

PS: nevím zatím přesně jak si tu otázku přesně myslel ty, nicméně už teď mě to přinutilo zamyslet se nad tím, jak moc jsem se změnil a ...

Hemenexovi (Jan, 01. 01. 2009 16:16)

Pro co bys pod ty koňský kopyta skočil dneska...?To by mně zajímalo.

pro Mistrouše co by rád byl Mistrem (Hemenex, 01. 01. 2009 16:15)

Kdyby kontakt s duchy byl tak jednoduchý, tak se o tom už dávno všichni učíme ve škole ...
Ano, asi jsem ve srovnání s tebou naprostý ignorant ale pro pohyb sklenice po stole už léta nepotřebuju žádný prst a představ si, ještě jsem se nesetkal s tím, že by se na mě za to nějaký "duch" zlobil nebo měl s tím nějaký "velký problémy" ...

pro Moniku (Hemenex, 01. 01. 2009 16:01)

omyl Kamínku, nejde jen o dva ale teď už o tři kohouty ... :-)
Jen jsem chtěl okolí varovat před lehkovážným posíláním svých fotek (a v nejhorším případě i osobních návštěv) někomu, kdo o sobě tvrdí TO co není a slibuje TO co sám nemůže dát. Naopak, chce jenom brát (viz. jeho některé příspěvky).
Jen varovat, nic víc a nic míň, protože konečné rozhodnutí je stejně jen na každém z vás.

pro Jana (Hemenex, 31. 12. 2008 13:07)

Tak vidíš Jane, asi máme smůlu a nic nového se nedozvíme. Protože náš rádobymistr (jak sám tvrdí) nikde nic nevyčetl a na všechno přišel sám (a já dodávám) za pomocí béčkových hollywoodských hororů (protože kromě pár odkazu na některý z nich tady nic nezaznělo).
V něčem mě připomíná sebe před 35 lety, kdy jsem při hraní zjistil, že střed kružnice opsané v pravoúhlém trojúhelníku leží přesně ve středu jeho přepony a považoval jsem to za velký objev. Kdybych si otevřel učebnici geometrie pro 7. ročník ZŠ a přečetl bych si o Thaletově kružnici nemusel bych být na sebe tak pyšný ... :-D (na mou omluvu, v té době jsem stejně ale ještě neuměl číst).

A ten dům co si koupil nedaleko Prahy a o kterém tvrdil, že v něm straší mu nějaká jeho kamarádka prodala ... :-)))
.... tak snad příště

pro albana (Saty, 30. 12. 2008 11:24)

Logické. Sám jsi napsal, že jsi ve špatném vzpomínal na svého tragicky zemřelého otce. Pokud zemřel násilnou smrtí, je možné že zatím nedošel pokoje a to co se ti důsledkem špatných myšlenek stalo, je možná varování, abys takhle už nikdy na něj nevzpomínal. Snaž se před usnutím vypudit takové myšlenky z hlavy, nebo si naopak vybav to pozitivní, co s otcem spojuješ a zbavíš se toho.

duch (alban, 29. 12. 2008 20:19)

jednou v noci kdyz sem usinal sem v spatnem vzpominal v posteli na meho otce ktery byl zavrazden kdyz me neco jakoby zalehlo nemohl sem dychat a nemoh sem ani rvat byl sem uplne jak drevenej myslel sem ze je to konec a zacal sem se modlit a pustilo me to a dodneska nemuzu v klidu spat vubec nevim co s tim???

co to znamená (pája, 29. 12. 2008 18:05)

před měsícem se mi stala zvlaštní věc viděla jsem ducha v hnědém saku asi je to můj praděda,ale zajímá mě jestli to něco znamená,nikdy před tím jsem ho nikdy neviděla.já a kamarádka si myslíme že je to znamení ale nevíme čeho.JESTLI VÍŠ CO TO ZNAMENÁ,NAPIŠ MI,mám e-mail prudence110@seznam.cz

prosba (Monika, 27. 12. 2008 18:43)

 

Tak až se tady ti dva kohouti pěkně poperou a vyřídí si tak SVÉ OSOBNÍ zájmy,třeba zde bude prostor i pro ostatní...

pro Hemenex (mistr, 26. 12. 2008 22:30)

posledním svým příspěvkem si mě utvrdil,že seš absolutní ignorant a nebudu již nikdy psát na tvojí adresu.naposledy:skutečně pravdivě a celým svým dobrým srdcem,jsem ti chtěl ty ignorante vysvětlit,že pokud budeš mít 2 opravdové kamarády kterým můžeš věřit že sklenicí hýbat nebudou,rodinu,maminku,koholiv podobnýho a zkusíš vyvolávat tak jak jsem ti psal,tak pak se vykašleš na ty tvoje plky podobný toho že někdo znal odpovědi atd,vykašleš se na tyhle zápisky honících se za lepší a lepší odpovědí a začneš se dozvídat věci od Nich,na mě jde až hrůza jak si představím jak jednoduchý je s nima se kontaktovat a jak například ty o tom, jak je to vlastně jednoduchý a neumíš to, nemáš vůbec páru,bro ..jednou,třeba to bude v roce 2012 nebo za 100,1000 let nevím,jednou se o nich bude normálně vědět,budem s nima "žít",možná je budem moct i "vidět",budem se o nich učit v Přírodopisech,o "životě po životě",my dva včetně Jana už to vědět budem taky až všichni tři skápnem:-)ale ty to můžeš vědět o dost dřív,když překonáš sám sebe a zkusíš tuhle jednoduchou seanci jak jsem psal.Nikdy jsem nikoho nepodváděl,když jsem chtěl vysvětlení jak může třeba ze 3 lidí co se neznaj vědět to něco konkrétního,tak že vlastně Oni tam mají jiný "čas" díky němuž oni tam můžou "nahlédnout" tam i zpět .. a že lidé na to časem přijdou,že čas je něco jako zakřiven a podobně,Oni o tom opravdu věř mi někteří rádi "mluví" jen to trvá když to píšou písmenko po písmenku a několika hodinová seance vás docela vyčerpává a proto mě vadí,že někdo znevažuje moji "pravdu" která mě stála mnoho sil.To co se dá na těch seancích dozvědět,jsme se nokdo nedočetliu v knihách protože já sem ani nevěděl,nevěřil že většina toho je založeno vlastně na "energii" , ani kamarádi.zkus se zastavit a jednou uvěřit:co když vše co psal,se mu stalo.Já tady nesnažil dělat chytráka.chtěl jsem vám pomoci pochopit,že ten kontakt fakt jednoduchý je ale musíš sklenici držet, pokud uvidíš sklenici jezdit samotnou,tak máš velkej problém,já doufám,že už to nikdy neuvidím,můj JEDINEJ NEJLEPŠÍ PŘÍTEL,mŮJ pÁN JEŽÍŠ a nejen On,mě chrání.čti knihy a žij dobře,zkus však někdy tu naší věc a věřím,že budeš mít "štěstí" . "Mistr" Achillee

janu (mistr, 26. 12. 2008 22:01)

"Rozepiš se o úrovních,kolik jich je směrem k východisku a za,o jejich lidských obyvatelích,vůbec,o formách bytí které se v nich nacházejí,obecně,o odlišnosti vyzařování specifických druhů existencí,o principech a tak...vždyť ty víš,oni vědí.Najdi hranice pro svá sdělení" no tak ty jseš velkej blázen spole s Hemenexem,pohni se z místa sám,strč si druhy úrovní někam , já psal o věcech které jsem se nedozvěděl z knih ale od Nich a nedalo se to rozhodně popisovat,to nikdy ty nepochopíš protože určitě nikdy nezkusíš vyvolat opravdové duchy či ty tvoje "odlišnosti vyzařování specifických druhů existencí" ,pak pochopíš o čem jsem zkusil mluvit,nepotřebuju se ničím chytračit.Naopak nabádám lidi,co u nich třeba velestraší,ať pozvou svatého našeho Jana,Ministra Hemenexa a Mě,Pána vašeho :-) a uvidíme,že se dočkáme jistě zajímavé noci a poté i reportáže tady,že.Ať maj lidi co číst,že,bude to jistě zajímavější čtení .. :-)a třeba se pak pohnem i z místa,hlavně vy se už pohnete.Za život jsem poznal jen jedno místo kde spolehlivě strašilo každou noc,at tam byl kdo byl.bohužel :-)kamarádka ho prodala.Třeba Jan,vládne Nemovitostmi

čísla (Monika, 26. 12. 2008 11:00)

Snad mi někdo poradí,třeba se s tím setkává i někdo z vás.Několikrát denně se mi v posledním půl roce stává,že na nějakém displeji hodin vidím,když se tam zrovna jen tak podívám,zdvojená čísla,třeba 10:10 nebo 20:20 a neumím si to vysvětlit.Někde jsem četla,že to může být předzvěst důležité události nebo neštěstí,ale nic víc.Je to zvláštní a někdy i uslyším na mobilu malé pípnutí,ale jen velmi tiché,a podívám se na displej,a je to tam zas!Může mi k tomu někdo něco říct? Je pravda,že jsem hodně senzitivní na tyto věci a setkání s něčím jako duch jsem zažila už několikrát.

pro Kristýnu (Saty, 26. 12. 2008 00:28)

Jestli se ti to stalo jako děcku, tak je možné že jsi viděla to co popisuješ. děti jsou vnímavější. je dobře, že se ti to pak už neopakovalo.

duchové (Kristýna Ťukalová, 23. 12. 2008 13:47)

duchy moc ráda nemam ale jednou když jsem byla sama doma tak kolem mě najednou něco prolítlo a asi po hodině mě to volalo ale nějakým cizým jménem jako nějak takhle jesííííí jesíííííí a další den tak vmím pokoji si něco hrálo bylo to slizký a nechalo tam sliz a běžela sem za maminkou ja sem jí to řekla a nevěřilamy pak sem tam šla znova a už tam nic nebylo bylo to děsiví ale ta vspomínka vmě zůstane na pořát a dva dny sem se neodvážila jít do pokoje .

pro Kikinu (Saty, 07. 12. 2008 15:45)

Jestli je zajímavý co jsi viděla, popiš nám to.

pro Robina (Saty, 07. 12. 2008 15:44)

Nekromancie je kontakt s mrtvými, tedy duchy. Vzniklo to z řeckého slova nekros - mrtvý.
Nekromant je každý, kdo vyvolává duchy, kontaktuje je a mluví s nimi, takže i mágové.
Jelikož nekromant je velice podobné slovo jako nekroman, (značí nemocného člověka,
který má chorobný zájem o mrtvoly) používá se výraz...spiritista. Nekromantem bývá
ten, kdo se zabývá vúdú, magií, šamanismem a nebo médium. V polynézských zemích dokážou
nekromanti stvořit z mrtvého nemrtvého...zombii.

Nekromancie (Robin, 07. 12. 2008 14:44)

Čau lidi, co si mám pod Nekromancií představit?

skustesito (Kikina, 23. 11. 2008 11:20)

ty fotky klydně můžou být i pravdive pro to že tohle přespočítač nejde a já sem to viděla na vlastní voči a to fakt nekecam klydně sito svím spusobem skuste.ahoj.k.

ad Jan (Hemenex, 06. 11. 2008 19:52)

 

Souhlasím s Janem. Ve všem.
Ať se pohnem z místa.

Děkuji Ti, Jane, za to, že jsi.

mistrovi (Jan, 06. 11. 2008 15:59)

Tvá osoba neni v samotnym vyprávění důležitá.Jaké informace o fungování světa máš... z těch které jsi doposud neuvedl a ke kterým se nedostanu čtením žádných knih?Nebo jiné,o zákonech stvoření,projevujících se v jednotlivých úrovních jinak.Rozepiš se o úrovních,kolik jich je směrem k východisku a za,o jejich lidských obyvatelích,vůbec,o formách bytí které se v nich nacházejí,obecně,o odlišnosti vyzařování specifických druhů existencí,o principech a tak...vždyť ty víš,oni vědí.Najdi hranice pro svá sdělení.Zapomeň na sebe,na kardinála,na hemenexe a napiš něco hodnýho pozornosti.Ať můžou lidi číst...ať se pohnem z místa.

pro Mistrouše co by rád byl Mistrem (Hemenex, 04. 11. 2008 22:11)

Asi si to nepochopil tak to zkusím napsat ještě jednodušeji ...
Seance při které se sklenice uprostřed KDOKOLIV, třebas jen jedním prstem, dotýká jsou naprosto triviální a tristní a je jedno jestli je u toho slyšet energie nebo ne. Vždycky bude existovat stín pochybnosti, že je to podvod.
Proto já raději seance při kterých se sklenice pohybuje po stole SAMA a NIKDO a se jí nedotýká (pro větší důvěryhodnost mají všichni ruce viditelně na stole). Při takových seancí už musí v člověku opravdu něco být. To už nestačí o tom jenom žvatlat a dokola se chlubit něčím co zvládla trapná většina lidí už v páté třídě po večerce na škole v přírodě.
Ale vůbec nejraději mám seance o kterých jsem už psal předtím. Ty, na kterých medium nejdříve tajně napíše odpovědi na které (aniž by ty odpovědi znali) tak teprve potom ostatní vymyslí otázky. Fenomén, kdy odpověď vznikne dřív než se třeba 5 lidí (kteří se ani nemusí znát) shodne na znění otázky a to opakovaně je zkutečně fascinující a zvládá ho jen opravdový Mistr ale to bys přece všechno měl znát jestli je pravda co tvrdíš, že jsi jeden s Pěti, že? :-DDD
Ale ty jsi ve zkutečnosti nedostal dál než k tomu nejednoduššímu způsobu a považuješ ho za vrchol.
Nejsi ani mistr natož pak dokonce Mistr. Teď už to vím.

pro Hemenex (mistr, 04. 11. 2008 08:11)

ješte něco ! médium pouze čte to,na co sklenička ukazuje,je cítit velká síla-podle toho kdo se seance účastní,je možné slyšet zřetelně "sílu" mezi náma,jako by pnutí nábytku,síla "v prázdnu" ,musel bys to někdy zažít,přešla by tě velice rychle prdel,není možné aby jeden držel prdty na skelničce a ti zbývající 2 aby nevědeli,že s ní ten 1 nehýbá - zkus si to nekdy ! podle mě jsou seance zajímavé ze 2 důvodů - první ti může říct něco,co tě v minulosti trápilo,někdo ti něco ukradl,zemřel,chceš se zeptat a tak, a 2 důvod je ten,že ti ONI řeknou o fungování našeho světa-přírody mnohem víc,než kdy vyčteš ze všech knih tady,i pak bys poznal,jak si to tvoje médium může takhle "vymejšlet", při tý seanci můžeš být médium i ty,záleží koho si ONI VYBEROU ... jde o to,kolik kdo z nás má "energie" pak jsou ty seance silnější a hustější,opravdu ... já ted koupil 250 let starý sídlo a mojím kamarádům se zdají tam sny,že za nima chodí jeden milej kluk,co tam dobrovolně umřel a sousedi nechápou,když jim ho popisujou jak vypadá ... přišli jsem na to tak,že jedna holka při jedný pitce přišla,že slyšela venku nějaký šepot jako by ze stodoly,nevěděla ,že tam to zkusil odejít ze světa po prvý,po druhý už se mu to povedlo ale to bylo na půdě. no,když slyšela nezávisle na tom zvuky podobný i jiná holka a z půdy,začali se tam zdát lidem ty sny.Kluk je prej milej a hodnej,byl to dobrej kluk.R.I.P. pro něj.myslím,že u mě by tě přešla zcela jistě latina,Hemenexi,mohl bys tady o tom napsat referát a třeba by tě tady žrali holky o dost víc,bro.

pro Hemenxe (mistr, 04. 11. 2008 08:00)

asi nikdy nepochopíš,že při seancích kdybysme tam byli třeba jen 3 lidi,ty,já + někdo komu důvěřuješ,bys velmi rychle poznal,že je nemožné aby jeden z nás pohyboval tou skleničkou aniž by to ti 2 ostatní poznali !!! funguje to na základě přenášení naší energie,oni nás ke spojení tak potřebují .dostal bys lehce odpovědi na otázky,které znáš jen ty , co bych ti měl vysvětlovat víc ?nic ... spi sladce dál ... jen jsem ti chtěl vysvětlit,že je mnohem zajímavější s nima komunikovat,než o tom do nekonečna psát a chytračit .... dobrou noc :-) , PS: ani já sám nevyvolávám,šel bych do toho jen s lidma,který opravdu chtějí poznat pravdu,jen pro ně bych to udělal,ten náš Kardinál,věř tomu nebo ne,pravdu nezná a myslím,že pravdu ani nechce znát,jinak už by ted mluvil k lidem jinak ... je to vše jednodušší víc,než jak tady o tom někdo složitě poučuje,jak říkal můj učitel na hudebku : vůl zůstane volem,pařez pařezem ale promiň,Latinsky to neumím ...

k tématu (Monika, 27. 10. 2008 21:09)

.....já si myslím, že není nutné "vyvolávat", když chtějí, přijdou sami........stačí jen vnímat a dát si dohromady souvislosti. Ani stínů není zapotřebí.:-)

pro Mistrouše co by rád byl Mistrem (Hemenex, 26. 10. 2008 22:22)

Seanci se skleničkou bych bral jedině tehdy,kdyby probíhala takto:
Jeden člověk, který potom odejde z místnosti a seance by se již nezúčastnil, by zamíchal kartami s písmeny a číslicemi a náhodně by je pak rozmístil do kruhu na stůl okolo sklenice.
Účastníci seance by si sedli okolo stolu a položili ruce na okraj stolu (okolo kruhu s karet v jehož středu je ta sklenice). A dál to znáš i ze svých rádobyseancí, sklenice (které se NIKDO nedotýká) SAMA putuje o písmene k písmenu a "píše" tak odpovědi. V tomto případě jsem ochoten tě považovat za mistra (s malým písmenem).
Ale tuto seanci mám ještě raději.
Po ... blablabla bla .... (nemusí se všechno říkat stačí vědět) medium napíše odpovědi, které mu řekli bytosti s Druhé strany (stačí i ty nižší, protože ty se snáz ovládají a do budoucnosti taky vidí). Napsané odpovědi se položí na stůl, tak aby je sice nikdo nemohl přečíst ale aby na papírek všichni po celou dobu viděli. Medium opustí místnost. Pak se teprve shromáždění dohodne na otázkách, které chtějí položit a nakonec si na ně přečtou odpovědi, které napsalo medium.
Tak prosté. Tak jednoduché.
Teprve pak by se dalo uvažovat o tom, že polovina toho co o sobě tvrdíš MŮŽE být pravda a že přezdívka Mistr (s velkým M) není jen další zbožné přání dalšího chlubílka.

pro Mistrouše co by rád byl Mistrem (Hemenex, 24. 10. 2008 23:44)

Jestli si se dostal se svým uměním komunikace jenom ke skleničce ... tak to nejseš Mistr ale prvňáček !!
Sorry, ale na staropannenské odpolední čaje si zvy toho Kardinála sám. :-DDD

saty ? (mistr, 23. 10. 2008 12:02)

machrováním ??? ty jsi se fakt zbláznila ... hemenex sem tam vypustí něco latinsky a to má vypadat jako dobře-chytře ? no já se fakt bavím,doufám,že vy taky,vždyt celý je to o tom,že já jsem jen dělal věci o kterých vy si tady tak zaslíbeně píšete ...spiš byste se meli zabejvat,co dělat aby se tohle řekněme vaše vědení dostalo víc mezi lidi,zjistit,proč a kdo tady dělá z lidí kteří říkají že s "nimi" umějí komunikovat,dělají blázny a machry ... zamyslíte se někdy nad tím,že je to strašně jednoduchý,ta komunikace s nima ? tak jednoduchý až jednoho zamrazí jak z toho dělají lidi buď nesmysl nebo se o tom do nekonečna jen baví a "baví". saty když jseš tak Dobrá,napište s Hemenexem třeba Kardinálu,at vybere lidi kterým zcela věří at si sedneme ke kulatýmu stolu,at zkusíme to,co nikdo pořádnně nezkouší amyslím,že by pak težko náš Kardinálek mohl říkat,že s tou skleničkou hejbe někdo z nás .... takový věci nikdo neřeší,jen fantazírujete,pro Hemenexe,taky to zkusím : Fantas Magorias , to si může přeložit asi každý :-) . myslím,že posláním,je dostat pravdu mezi lidi a do knížek protože věřte tomu nebo ne,ten druhej svět náš první svět stále ovlivnuje a ovlivnovat bude ...Buhužel stále tu bude dost lidí kteří se budou navážet do mojí Mistroviny,místo toho aby JEDNOU v životě zkusili být doma sám a jednou to zkusit ... ještě něco,já již nemám proč vyvolávat,nemám se na co ptát,nevidím v tom smysl,pokud vás napadnou nějaký otázky,třeba o čem by se mohlo s nima mluvit,rád si je od vás přečtu ..

Saty (Monika, 16. 10. 2008 20:10)

To jo, ale jen nevím, jestli je to ten od vykopané přezky nebo náš Goro. Ale ten by zase tak nedupal. V druhém případě by tady byl s námi a pak po nás. Nevím.
Poslední dny jsou dobré, vše klape, až podezřele-teda mě:-), zvlášť dnešní byl super. I s tím závěrem.
Přišla jsem domů a usoudila, že mám chvilku udělat pořádek a pak zatopit. V kamnech byl připravený papír a dřevo. Šla jsem nejdřív uklidit potraviny do ledničky, koukla z okna a u nepojízdného Warťase jsem najednou viděla muže, jak z něj vystupuje. Zastesklo se mi, byli jsme spolu řadu let a zažili i krásné chvíle. Tak povídám, vidíš, ty vole, kdybys tolik nechlastal, mohl jsi tady ještě bejt. Pak jsem vylila zbytek piva, co zbyl po mamce-dala si sklenku po obědě a já jej nepiju, vlastně skoro nepiju. Manžel vždycky vřískal, když už jí měl jak z praku, že jsem mu pivo vylila do lavoru. Když jsem se vrátila do pokoje, kamna vesele plápolala.Samovznícení dřeva vylučuju, a taky vím, co dělám, ještě jsem nestihla zatopit. Nutno říci, že většinou zatápěl manžel. Ať si opět každý vysvětlí, jak je v jeho moci...........mě se nejdřív naježila opět kůže vzadu na krku, ale jen málo, jsem už zvyklá. A řekla jsem, " tak dík za pomoc." A byla jsem naprosto klidná, na rozdíl od kočky, která se hystericky dobývala ven, ačkoliv, pokud se zatopí, nehne se od kamen a starší čubina nevěděla, jestli ven nebo domů. Pak se ale vše zklidnilo a mě bylo tak nějak hezky a smířlivě.
Vůbec mi nevadí, co si kdo pomyslí, co jsem zač, takhle to prostě bylo, je a tak to taky píšu.

Monice (Saty, 13. 10. 2008 09:59)

Pamatuji se, že jsi už o tom něco podobného psala. Nevím, jak bych já sama na to reagovala, asi bych měla nepříjemný pocit, ale časem bych si musela zvyknout, protože jiná možnost tu není a taky...nijak neubližuje. Co jsem měla možnost číst různé příběhy, tak duch zůstává na místě - na hradě, v domě, v určité místnosti a nestěhuje se.
Tady je důležitý, jak přijme obyvatele a tebe přijal asi dost dobře. Kdyby byl zlý, reagovali by jak psi, tak kočka neklidem. Musíš si ale připomínat, že jsi vlastně v podnájmu, protože on je tam doma daleko dýl, než ty.

k tématu (Monika, 11. 10. 2008 23:42)

Kdo chce ať věří, kdo ne, nechť si myslí své. Na tom vůbec nezáleží.
Už jsem psala, že máme v chalupě něco, co nevidíme, ale slyšíme. Hlídá nás, neškodí. Ale děsně dupe. No, nechci se opakovat.

Delší dobu nedal o sobě znát, až nedávno.
Po smrti manžela přijela mamka a já se odstěhovala do přízemí, kde jsem ale dlouho už nespala, jen v patře, kam jsem ubytovala mamku. Do té doby jsem slyšela ducha nebo jak mám nazvat něco, co nevidíme, ale slyšíme pouze nahoře v patře.Já mu říkák "kámoš".
Poprvé jsem spala sama dole. Teda, moc jsem spát nemohla, tak více méně podřimovala a všechno se mi honilo hlavou, jako každému po psychickém úderu. Po půlnoci jsem slyšela zřetelné kroky po schodech dolů. Schody jsou dřevěné, mírně vržou, jako ostatně v každé staré chalupě. První, co mě napadlo, že mamka něco potřebuje, jen mi bylo divné, že si nerozsvítila. Ale fakt je, že tady leta nebyla,vypínač nemusela najít. Rozzsvítila jsem v předsíni a koukám. Jasně, že nikde nikdo.
Tak jsem mu řekla:nebój, jsem v pořádku. Šel si mě prostě zkontrolovat, protože nahoře našel někoho jiného.
Ještě mě napadlo, pokud se odstěhuju, půjde taky nebo zůstane, máte nějaký názor nebo zkušenosti?
Vyjímečně, prosím, bez prdelek. :-)

pro Mistrouše co by rád byl Mistrem (Hemenex, 05. 10. 2008 22:07)

Ač nerad, uznávám, že jsem se spletl. Nestává se mi to často ale jsem jen obyčejný člověk a tak se mohu mýlit. A taky jsem se zmýlil. Zmýlil jsem se v tobě milý Mistrouši (jak jsi vysvětlil je to ve tvém světě přátelské oslovení), když jsem zapochyboval, že by jsi nebyl tak infantilní primitiv. Byla to chyba, velká chyba, protože ty jsi.
Protože kdo jiný by mohl očekávat, že oslovení které evokuje v trapné většině populace hanlivé označení pro homosexuální orientaci a co je ještě horší, tak v mé (a starší) generaci žijící v tomto státě i podobnost s největším klaunem komunistického režimu (s Miloušem), vyslovené od člověka, který dotyčnému vyhrožoval smrtí, zbytím nebo hrůzami s astrálního světa, příjme jako přátelské oslovení. (nebyla to pro tebe moc dlouhá věta? Čti ji raději pomalu, od čárky k čárce a nahlas a pokus se jí pochopit)
I naprostý analfabet by prokoukl v tomto tvém tvrzení lež a přetvářku. Sorry ale to ti nezbaštím.
Znovu se budu opakovat ale zkus přijít s něčím novým nebo alespoň zajímavým. Jestli tedy alespoň něco víš.
Kdyby si se měl doopravdy koho zeptat a raději se zeptal a přitom nezkomolil moji přezdívku určitě by ses dozvěděl, že ani nemůžu to od tebe brát jako "blbé přátelské oslovení". Na to ty totiž pořád ještě nemáš.

pro mistra (Saty, 04. 10. 2008 18:58)

Milý mistře, děláš jednu velkou a zásadní chybu. Kdo se chce někam dostat, musí se naučit zdvořilosti a to tím spíš, že neví s kým mluví. Hemenex je tvůj kámo, že volíš tak "přátelskej tón"?. Možná je to můj kamarád, ale ani já si nedovolím mluvit zpoloviny tak přátelsky, jako ty.
Machrováním se zakrývá neznalost a touha být něčím víc, než ostatní. Pochybuji, že ti to, co jsi o mně napsal vnukl ten, o kterého se zajímám. Vnuklo ti to tvoje ego. Mimochodem, okruh mých zájmů je hodně široký, jen to nejsou zájmy, který máš na mysli. Hemenex je praktik, ne teoretik jako ty, který o tom hodně mluvíš a evidentně si s tím nevíš rady. Nabídla jsem ti pomoc, nereagoval jsi.
Připadá mi, že se tam bojíš a proto tam zveš lidi. Pochybuju, že někdo přijede.

pro Saty (mistr, 03. 10. 2008 22:53)

prosím tě nikdo se nepředváděl,akorát s tím tvým chytrým Hemenesem opravdu nevíš ,která bije ale to je ostatně tvoje věc.K Hemoušovi dodávám jen,že třeba to,jak psal že komolím jeho přezdívku vyplívá,že je krapet nervózní z blbejch přátelskejch oslovení,který ani nerozezná,že nejsou ve zlým,protože je zahleděnej do sebe a tý svojí myslivny.Třeba ta moje Mistr přezdívka,co jenom zb tý ON nadělá ... jo,Saty,to co jsem o tobě napsal,to jsem si nevymyslel,to mi opravdu vnukl ten "někdo" o koho ty se zajímáš.2 druhy lidí,1 se o to zajímají,jsou vzrušený a hltaj řádky příběhů a podobně,píšou,řeší,baví je to a přemýšlí: co kdyby.ty číslo 2,tak to jsou lidi,kteří si na nic nehrajou,zkusí to o čem si většina lidí jen píše nebo tomu dokonce snad nevěří! a pak poznají,jak jsou věci na dosah ruky,jak moc je to reálné a ihned hmatatelně uvěřitelné,na rozdíl od lidí číslo 1,kteří si o tom jen umě povídají a těší se ze svého fantazírování,MISTR Hemenex laskavě promine,které se pak může táhnou celou řádku let bez jasné odpovědi.přeji další dobrou noc v dalším vašem životě.

pro "mistra" (Hemenex, 29. 09. 2008 23:09)

Škoda že jsi se nezeptal i na mě .... :-) Je už \le pro tebe typické, že něco jiného říkáš a něco jiného pak děláš.
Proč jsi vlastně oslovil mě se Saty a pak celou dobu mluvíš o někom jiném (a hlavně o sobě)? Předpokládám totiž, že NEJSI natolik infantilní primitiv abys komolil mou přezdívku, protože (jak jsi sám na vlastní kůži už poznal) zlo se VŽDYCKY obrátí proti tomu kdo ho koná. To je zákon Karmy - ne můj výmysl.
Ano, jak jsi sám řekl, opravdu se dá odplata zrychlit (a nemusíš čekat na to až to vyřídí Karma) ale k tomu aby to spolehlivě zafungovalo vždy potřebuješ něco, co se nedá v tomto životě získat, to už musíš mít.
Ano, i v další větě máš pravdu, dá se sice "přičarovávat" přízeň opačného pohlaví ale má to své ALE. I v tomto máš pravdu, v rámci zachování Zákona příčiny a následků se ti to skutečně bude vracet. V lepším případě třeba v agresivním chování vůči tvé osobě nebo skutkům od lidí kolem tebe.
Protože KAŽDÉ zasáhnutí do svobodného jednání kterékoliv osoby způsobí vychýlení této rovnováhy. Proto je práce doktora (v dobrém slova smyslu) nebo učitele (mistra) velmi riziková.
Proto zdánlivě nevyléčitelné nemoci a úrazy jdou celkem snadno vyléčit a naopak "banální" případy můžou být problém. Proto opravdoví MISTŘI si své vyvolené žáky vybírají velmi, velmi opatrně, protože přijmout na svá bedra jho Karmy svého následníka je velmi riskantní a nejeden Mistr na to dojel.
Felix qui potuit retum cognoscere causas - Štastný kdo mohl poznat příčinu věcí.

pro mistra (Saty, 28. 09. 2008 23:21)

Ahoj, no vidíš že s tebou jde normálně mluvit když chceš. Máš pravdu, jsem úplně normální
a občejná holka a mottem webu je třináct otázek. Chápeš? V záhlaví každé rubriky píšu
jak to vidím já a ptám se, jak to vidí ostatní. Jedinou výhodou pro mně je, že mám
pár přátel, co vědí víc jak já a dovedou poradit. K Hemenexovi bys měl bejt zdvořilejší.
Patří právě mezi těch pár mých přátel co vědí víc a může ti poskytnout pár dobrejch rad,
jen by ses neměl předvádět jako minule. Z toho co píšeš jsem nepochopila,
jestli se jich chceš zbavit, nebo se dozvědět, jak mít nad nimi kontrolu a těžit z toho.
To je dost zásadní věc, aby se s tím začal někdo zabejvat.

Pro HEMENEXE a Saty (mistr r12004@centrum.cz, 28. 09. 2008 22:46)

tak jsem se na Saty a Hemouše ptal,odpověď byla jen jedna :Saty je obyčejná holka která má zálibu v tajemnu a skrze svou zálibu nevidí věci tak jak by je vidět měla.Hemouš už mě nezajímal,bylo to po čase zas velký.
jen doplním,jak psal Hemouš abych se ptal "jich" co chtěj,že za mnou choděj atd,tak že to špatně pochopil,oni neotravujou,nechoděj,nechtěj,jen MŮŽOU chtít a přijít,nikdo už neruší můj klid.ale zjistil jsem od té doby zajímavou novinku : zjistil jsem a zárověň sháním kromě Saty někoho,kdo se o to zajímá,že jde určitým způsoběm "zaříkávat" ,třeba když po vás někdo neprávem zle jde,dá se zlo otočit proti němu ... dá se na sebe přičarovat zájem ostatních dívek,nechápu co to pak způsobuje ale je to tak ale pozoruji u toho taky negativní projevy,jako třeba agrese lidí co jsou kolem mě na mojí osobu,skutečně šokující věci se při tom dějí,je v tom jakási "rovnováha",něco na způsob "něco za něco",opravdu,něco jsem zkoušel a nestačím se divit ...každopádně docela přestává prdel,takže jestli někdo se zajímáte o čarování a něco už jste zkusili,písněte mi.PS: jak jsem koupil to 250 let starý sídlo,tak jsem tam měl několik návštěv a všichni total posraný,strašilo tam jako hovado ale v normálu,žádný zlo jen zvuky a šepoty,to šeptání tam slyšelo zřetelně několik lidí ale nejlepší je že za tím mojím správcem co tam jako jedinej spí přes týden sám,chodí ve snech kluk co tam před naším nastěhováním umřel a prej je hodně v pohodě,přátelskej a upovídanej,určutě toho tam dost zažijeme,kdo má zájem o nabitej víkend v sídle v lese,stačí napsat ...když kámoš toho kluka popisoval sousedu,byl uplně hotovej,jak můžeme vědět jak vypadal :-)

DuchvÉ (Šárka, 20. 09. 2008 21:10)

Ahoj..věřím na duchy a chci aby tu byli snámy nidky jsem nepoznala svou babičku protože spáchala sebevraždu těsně po mém narození a já bych si strašně přála aby tu byla s námi věříte taky napište my prosím na můj mail pokud máte nákou příhodu ve které si myslíte že to byl duch : sarka.vrbkova@seznam.cz děkuji..

pro veroniku (Saty, 13. 09. 2008 16:32)

Odspodu 5 obrázků jsou gify, ostatní jsou fotky a tři poslední jsou fotky přímo od návštěvníků webu, máš je i s popisem..

otázka (veronika, 10. 09. 2008 17:34)

to jsou doopravdické fotky?????

bandymu (blanka z moravy, 01. 09. 2008 08:23)

nazdar my už jsme se spolu párkrát písemně potkali,ale píšeš vždy jiné blance jsme tu dvě

všem (blanka z moravy, 01. 09. 2008 08:21)

poznej ducha poznáš přízlak,pravdivé jak mluví fízlák samá lež,nic takové jako duchové neexestuje,je to jen blud někoho komu se na pár minut vypařilo všechno z hlavy

Bandymu (Monika, 31. 08. 2008 00:30)

Souhlasím, protože ty bys ukecal tu povodeň i sopku:-D

Jessie (Bandy, 14. 08. 2008 16:06)

Teorie, že lidstvo je jeden organizmus něco sebou nese. Přinejmenším možnost vyslovit větu, že vesmír je jeden organizmus.
Mně se zdá správné, že lidé, ač součásti jednoho organizmu vytvořili uzus, že každý má právo na svébytné působení v rámci tohoto organizmu. Každý má právo vytvořit si svůj mikrosvět se svými pravidly. Pokud se můj a Tvůj svět nekříží je to OK. Pokud ano, můžeme se domluvit. Ale ouha. DOMLUV SE S POVODNÍ. pokecej se sopkou. Ano tady jsme všicni součástí jednoho organizmu.

pro Libušku M+K (Saty, 10. 08. 2008 11:28)

Pokud by se to opakovalo, stálo by to zkoumat minulost domu. Když jste to viděli jen jednou a jen jste se vylekali, nelamte si s tím hlavu, mohlo to být ledaco, třeba zvířený prach v podkroví, ketrý zviditelnolo světlo.

duchové (Libuška Monča Kubik, 25. 07. 2008 11:15)

Jednou jak jsme byli malý tak jsme něco zahlédli v podkroví sešli jsme a tam byl velký bílí stín bohužel nám nikdo nevěřil říkali že máme bujnou představivost jenže my jsme mluvily pravdu!

Hemenexi (Jessie, 21. 07. 2008 18:27)

Děkuji, nezklamal jsi mě, také si to tak myslím. Ještě jsi to doplnil pozoruhodnými výroky: "Není zlo být zlým,... Zlo je ale lidi škatulkovat na dobré a na zlé..." - moc se mi to líbí :-).

ještě pro mistra (Saty, 21. 07. 2008 10:27)

Vyhrožování tím, že se někomu něco nepěkného stane, chozením po bytě, bitím, zvoněním.
Výrazy jako...začnou ti krušný časy, debile, -ebilko, hovado český hloupoučký,
to se/tě raději zabiju, dál už se tím nechci probírat. Tyhle tvoje podrážděný reakce
zančí tvoji nelibost, že jsme se nezačali klanět a klepat strachy nad tvou mocí.
Možná by to zabralo někde, kam chodí 15-tiletí. Nezauvažoval jsi náhodou nad tím,
že je tu možná někdo, kdo prošel dveřmi, kdežto ty na ně jen klepeš? Nikdo neměl
v úmyslu tě zesměšňovat, ale ty sis řekl přímo o reakci, takovou, jaká byla.
Suverénovi vždycky po čase spadne hřebínek. Poznala jsem tu jednu věc, ten kdo ví,
je plný pokory, kdo neví, nahrazuje neznalost spousty slov. Souhlasím s Hemenexem,
tvůj příspěvek Martinovi jako kdyby psal jiný člověk. Kdybys s námi mluvil
od začátku takhle, bylo by asi všechno jinak. Zeptej se sluhů druhé strany,
koho máš před sebou a jestli ti na něj stačí tvoje i jejich síly.

pro Jessii (Hemenex, 20. 07. 2008 22:39)

Ano, myslím si, že brát lidstvo jako celek, jako jeden organismus se kterého je potřeba, jako třeba v případě stromu, odřezávat shnilé, pokřivené nebo špatně rostoucí větve, je Zlo. Dokonce bych řekl, že jedno z největších. Neb kdo je v tomto případě zahradník? Stalin, Hitler, Bin Ládin nebo někdo jiný? Kdo má právo posledního slova selekce?
Podle mě je to Zlé.
Mraveniště, včelí roj to jsou opravdu jiná společenství, které z lidstvem vystavěným na svobodné individualitě nemá mnoho co společného.

ještě doplním... (Jessie, 20. 07. 2008 21:03)

...k tomu, že lidstvo je vlastně jeden organizmus - jako mraveniště je prý jeden organizmus, jen buňky jsou daleko od sebe :-). Mám na to svůj názor, ale jsem zvědavá na ten tvůj, Hemenexi, jestli odpovíš, i dalších.

Hemenexi (Jessie, 20. 07. 2008 20:55)

Děkuji za pochvalu, moc mě těší :-). Ale bojím se, že další otázkou tě možná rozzlobím: Je zlem brát lidstvo jako jeden organizmus, třeba strom, od kterého odřezáváme uschlé a zplaněné větve? Je to pořád o tom samém...

pro rádoby mista (Hemenex, 20. 07. 2008 20:54)

tu IP adresu jsem ti bloknul já, po té co jsem tě před tímto krokem varoval (vím, že jsi se chlubil že moje příspěvky nečteš ale to pak není moje chyba, že tě to překvapí). Účel tohoto kroku je jen trošičku ti znesnadnit psaní urážlivých, oplzlých nebo výhružných příspěvků a má symbolizovat i varovně vztyčený prst, že příště tě budeme blokovat celýho.
Rád bych ti odpověděl na otázku ale bohužel nevím co i ty představuješ pod pojmem seance. Jestli myslíš to cos tady psal, žes jsi dělal ty a k čemu potřebuješ další dva lidi a stoleček .... tak to jsem nedělal a myslím si, že ani nikdy dělat (s lidima) nebudu. :-)
A jestli s nimi komunikuju nebo ne? Tak na to se zeptej raději rovnou jich, proč se unavuješ se mnou a riskuješ, že tě budu urážet, vysmívat se ti nebo ti lhát? Zeptej se jich, vždyť přece ty tady mluvíš pravdu a oni za tebou fakt lezou, oni po tobě něco potřebujou nebo chtějí, tak ti rádi odpoví a oni ti nebudou přece lhát, že?

pro Jessii (Hemenex, 20. 07. 2008 20:33)

Jessii, jsem rád, že tak moc přemýšlíš o tom co píšu a i děkuji moc moc za to že se ptáš.
Tvoje otázka je velice přesná a velice přesně tne do živého. Kdo je tady ale ten Bůh (nebo kdokoliv podobného významu), kdo určí cenu a význam záchrany kohokoliv z nás? Kde je etalon, demarkační čára, hranice mezi těžkým a beznadějným na jedné straně a lehkým a efektivním na straně druhé? Má jeden beznadějný cenu deseti nebo sta snadných? Je správné měřítko barva, pohlaví nebo víra. Jeho minulost nebo jeho budoucnost? Takových otázek bychom mohli klást tisíce. A našli bychom na ně i tisíce odpovědí, někdy se lišící i podle ročního období. Proto v časech, kdy se musí tyto otázky řešit, Zlo roste a zažívá extázi.
Děsme se proto příchodu těchto okamžiků a užívejme si ještě chvil bez nich. Netahejme je zbytečně a předčasně na světlo, nedávejme jim moc.
Co tím chtěl Hemenex říct:
nehrajme si na Boha a dejme každému šanci ať má možnost ukázat co v něm je ukryto. Někdy i beznadějný případ příjemně překvapí

mistrovi (Monika, 20. 07. 2008 13:49)

No, já nevím jak ty, ale myslím si, že spojit se vším se dá i bez svíček, zrcadla a jiných různých pouze pomůcek, pokud to máš v sobě a makáš na tom a nelámeš přes koleno, něžně.:-)
Nevím, jestli ti někdo v minulosti ublížil, jestli ano, vyprni se na to a buď lepší než oni, protože každou špatnou zkušenost bychom měli zúročit pro sebe jako dobrou. Pokud nevíš, co se sebou, tak začni něco dělat, je to v moci každého z nás. A jestli chceš lidi jenom srát, tak se ti povedlo nás akorát rozesmát. Jinak v poho.......mistře.:-)

pro Mistra Hemexe (mistr, 19. 07. 2008 11:27)

soukromá otázka pro Radu Starších : dělal jsi někdy,zůčastnil si se nějakých seancí ? komunikoval jsi jakkoliv s těma o kterých tak rád polemizuješ ? ptám se proto abych si u tebe udělal závěrečnou čárku,podškrt :-),muj soukromý tip na tebe : nedělal,neůčastnil. mám pravdu ??

Bandy a další co se do mě navážej ... (mistr, 19. 07. 2008 11:13)

hele,rád bych ti odepisoval ale ta ebilka mě zablokovala komentaře z mojí ip adresy,takže tady dál chytrač ,odepisovat nebudu alespon budete mit pocit posleního NEJchytřejšího slova.píšete něco o tom,že tady děti ze základky nejsou .. věděl jsem,že tady o ty věci se zajímaj různý existence,rozdíl od vás a mě je ten,že já jsem to nikdy nevyhledával a ani to nebyl muj koníček, už mě nebaví nekomu neco psat a pak odepisovat na ruzný "chytrý" utoky.zeptám se,znáte místo vyvolávání třeba obyčejný vyvolávací-kouzlo se zrcadlem a svíčkou ?? to je to nejjednoduší vyvolávání a jsem si jistej,že o tom víte hovno,minimálně všichni ti,co se o mě navážely.když jsem zakázanej v komentářích,psát nebudu ale budu se bavit tím,jak se tady o me hezky diskutuje.Stejne vám preju hodně štěstí ve vaší zálibě o který víte očividně hovno protože jinak byste poznali že jsem mluvil pravdu,Krom toho ty debile BANDY, pocházím z Holandska a česky mluvím a píšu určitě líp než ty holandsky,nechápu ty,co se tak na mě povyšujou.zajímvé je,že moje příspěvky nesmažete ale bořlivě diskutujete jak jsem nemocnej.chápu lidi,vypadá to tak ale jen málo lidi tady bylo hodno objektivně poslouchat,místo toho hned attacky na mě,psal jsem to už na začátku,o tom se nemuže psát,o tom se dá pouze mluvit,po psaní vzniká moc nedorozumění.Přeji všem tady NEJchytřejším,hodně zdaru v jejich Vědecké činnosti a věřte až zhebnete,doufám,že si na mě jako první po tom vzpomenete,můj čas u Vás teprve přijde :-)

pro Hemenexe (Jessie, 18. 07. 2008 13:58)

Snažila jsem se pochopit, ale nejsem si jistá - je správné léčit jednoho těžce nemocného s vynaložením velkého množství prostředků, které pak chybí těm mnoha méně nemocným?