Jdi na obsah Jdi na menu
 


Re: Re: Re: Re: pro Hemenex (Martin, 7. 4. 2011 22:50)

Proč ses tedy ptal?!

Re: Re: Re: Re: Re: pro Hemenex

(pro Martina, 13. 4. 2011 21:14)

Ze stejného důvodu z jakého důvodu lovec líčí past ... :-)
instinktivní zvíře si myslí, že loví a přitom je loveno ...
arogantní člověk si myslí že všechno ví a přitom pro oči nevidí ...
egoistický člověk si myslí, že je roven bohu a přitom je stejné hovno v trávě jako my druzí ...
Přiznám se, jsou dvě věci které prostě nevydejchám, lež a aroganci. Tyto dvě rodné sestry - dvojčata, chodí spolu po světě tak často a tak blízko sebe, že někdy ani nerozeznáme, kterou jsme vlastně potkali.
Díky jedné příhodě v mém životě (provděpodobně tragické příhodě o které jsem tady už mockrát psal) vím jak jsem v minulém životě umřel, jak byl zabit. Jak jsem, coby (pravděpodobně) vietnamský rolník byl zastřelen jedním americkým vojákem, který se právě účastnil likvidace mojí vesnice a já jsem se mu tam prostě jen tak připletl. Nebojoval jsem, neohrožoval ho, prostě jsem tam skrátka byl. On, po krátkém vteřinovém zaváhání nad tragikomčnosti celé situace, s egoistickým pocitem vlastní bohorovnosti a s leskem ryzí arogance v oku, na který já nikdy nezapomenu, zmáčknul spoušť a tak třemi střelami vyťukal závěrečné tři tečky za moji poslední myšlenkou v tomto životě ...
Přiznávám se, jsou dvě věci které prostě nevydejchám, lež a aroganci.
Co tím chtěl vlastně Hemenex říct?
Že na aroganci není a neexistuje polehčující okolnost. Že né každá arogance je špatná, některá je totiž ještě horší, ta která svádí ke lži.
A ta past? Kdybys odpověděl, buď bys lhal nebo by ses přiznal že jsi se mýlil a to ti přece tvá arogance nedovolí.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: pro Hemenex

(Martin, 13. 4. 2011 21:58)

Ty hajzle, kdyby to bylo dneska, zastřelil bych tě znova

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pro Hemenex

(pro Martina, 13. 4. 2011 22:15)

Klap, netušil jsem že to bude tak snadný ! :-D
Ty, že si se nenechal nikdy v životě psychicky zmanipulovat (Martin, 3. 4. 2011 21:27) ? :-DD
A v čem jsi nám ještě lhal? V čem ještě sám sobě lžeš? O mou radu, můj názor asi nestojíš, protože nestojíš o nikoho, možná ani o sebe ...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pro Hemenex

(Martin, 13. 4. 2011 22:35)

Věděl jsem přesně, že takto odpovíš na moji provokaci!
Promin' že jsem tě oslovil ,,hajzle," ale potřeboval jsem to abych z tebe
dostal to, co nakonec vypadlo.
Ano, máš pravdu, nestojím o nikoho. Ani o tyhle manipulační
rozhovory ne. Připadáš mi jako průhledný závoj, který se třepotá ve větru
a protivně lechtá na obličeji. A taky si myslíš že jsi zblajznul veškerou
moudrost světa. A zatím své psycholohické schopnodti zneužíváš
k manipulaci s ostatníma. Přečetl jsem si něco zpětně v blozích, no
je to hrozný.
Mějte se tu hezky, lidičky. Sbohem.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pro Hemenex

(pro Martina, 14. 4. 2011 18:27)

Za toho hajzla se omlouvat nemusíš, myslel jsi to upřímně a mě upřímnost nevadí.
Tak jsi se bohužel rozhodl pro tu lež, škoda mohl jsem se něco naučit a tebe pomoci ... :-(

PS: A jak jsi to myslel tím zastřelit ZNOVA?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pro Hemenex

(Eda, 30. 4. 2011 7:05)

Saty,
už jsi ten příběh uzavřela, ale dovolím si takovou malou vsuvku.
To, že si někdo vzpomněl, jak zemřel v minulém životě, neznamená, že se to skutečně stalo. Podle teorie reinkarnace by se vzpomínky měly vymazat.
Já jsem ve snu už také několikrát zažil věci, které se mi vůbec nestaly.
Znamená to, že jsem je prožil v minulém životě ?
To, že tomu někdo uvěří, je asi stejná příčina jako voodoo.
Slepá víra ? Nebo porucha centrálního nervového systému ?
Do mozku druhého člověka se neodvažuji nahlédnout, ale vždy hledám další alternativní příčiny.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pro Hemenex

(Saty, 21. 4. 2011 1:08)

Mě nezbývá než napsat, že tenhle zvláštní a tajemný příběh, kdy jeden ví a druhý neví, kterých se událo na webu víc, končí, ale má to pointu - končí jen tady na webu. Je zatím odložen, ale musí být vyřešen...později? V příštím životě? To je ta horší varianta. Kdo ví? Já jen zapsala příběh do knihy lidských osudů a byl dopsán do konce. Jaký ten konec je, nepovím...

Martinovi

(Saty, 11. 4. 2011 23:34)

Jestliže máš doma dvacet kocourů, tak se hned můžeš zařadit do čarodějníků prvé kategorie, protože co kočka, to bonus. Dám ti dobrou radu, nevyháněj je a nech je tam kde jsou, bude to zatjímavý. Kdo může dneska říct, že má dvacet kocourů? Jsem zelená závistí.:-DDD

pro Saty

(Martin, 5. 4. 2011 23:18)

Arogance bývá snad také důsledkem vzteku na vše kolem.
 

Martinovi

(Saty, 4. 4. 2011 23:07)

Arogance bývá pláštěm nejistoty a nebo známkou horké hlavy. Typuju tě od každého kousek. Zatím se ti ještě nestalo, aby tě někdo fyzicky přemohl? Pak jsi teda fakt dobrej a já ti to věřím. A co psychicky, taky ne? Víš, nemyslím tím zrovna psychickej útok, stačí vyslání pozitivní energie, to totiž taky existuje. Neviditelné nitky, ale odrazí se ve tvým myšlení i chování...taky pozitivně.:-)

Pro Saty

(Martin, 3. 4. 2011 21:27)

Pochybuji, - nepochybuji. Víš, já žiji praktický život
a ve věcech nadpřirozena jsem se nikdy moc nevrtal.
Fyzický útok jsem zvyklý odrazit, psychicky jsem se
zmanipulovat nikdy nenechal. Myslím si že zřejmě bude existovat určitá síla, na kterou bych neměl, at' už fyzická nebo ta druhá.
Nicméně - zatím se mi to nestalo.
Já nejsem člověk který to, čemu nerozumí háže za
hlavu. Já jen nemám čas a chut' to zkoumat.
Mohu se o těchto věcech bavit, ale při diskusi se někdy jevím jako poněkud arogantní. It's so sorry.
 

Martinovi

(Saty, 3. 4. 2011 9:52)

Vidíš, tady je jeden zásadní omyl, kterého se dopouští jak věřící, tak ateisté. Vše, čemu nerozumím, ale co je přirozenou součástí života, tedy i nás, vše, co znaly a někde stále znají přírodní národy, vytěsním z reality a dostane nálepku "nadpřirozeno", jinými slovy - neskutečno. Věřící mají "nadpřirozeno" za Boží práci, ateisté jako výmysl a ti co vědí, mají v sobě pokoru a možná s jen usmějí. Jsi silná osobnost Martine a tak proto, že se do tebe zatím nikdo tak velkou silou (nemusí to být nutně zlá síla) neopřel, pochybuješ. Co není, může se stát, nikdy nevíš...V různorodosti splečnosti je její krása, hezky jsi to řekl a s tím co ti napsal Hemenex a hlavně s jeho poslední větou bez výhrad souhlasím.

pro Martina

(Hemenex, 2. 4. 2011 16:45)

Máš pravdu, svoji pravdu a tu ti nikdo nebere ale upřímně, nenalháváš si sám sobě něco?.
Třeba já jsem ještě nepoznal tak upřímného a moderně smýšlejícího ateistu (i když znám mraky lidí co o sobě tvrdí že jimi jsoum včetně asi i tebe), který nikdy v životě nepořál nikomu "Mnoho štěstí" (kladná kletba), "Zlom vaz" (záporná kletba, původně se tím myslel nepřítel později to zlidovělo na lání vazu Smůle), neulevil si výrokem "Krucinál fagot", "Himrhergot", "Kristepane" nebo "Ježišmarjá" (všechno jsou to části modliteb nebo-li kleteb), nepoplival kostky pro štěstí (rituál), neřekl "do třetice všeho dobrého" (rituál), nedal nebo nedostal prásátko pro štěstí (symbolická oběť), nezpíval koledy a nedostal dárek na vánoce pod stromeček (rituál jako vyšitý) .... a tak bych mohl pokračovat roky a roky.
Rituálama, modlitbama, kletbama, zaklínadlama je náš život tak prošpikovaný skrz naskrz od narození k smrti že by se i ateista divil a je úplně jedno jestli se nám to líbí nebo ne.
Co tím chtěl Hemenex vlastně říct?
Že víra ateisty, že není v co věřit musí být velmi často mnohem silnější než víra těch co v něco věří :-)

Pro Saty

(Martin, 31. 3. 2011 21:27)

Ale tak jo, neloučím se úplně.
 

Martinovi

(Saty, 31. 3. 2011 9:18)

Dobrááá, dobrááá. To s tím domkem je tedy pravda? Jestli ano, je dobře žes ho prodal. Správně jsi uvedl, že negativní energie se stabilně vyskytuje na určitých místech. Senzibil by to poznal hned. K tomu co jsi napsal výš...nemám ti za zlé tvoji nedůvěru a docela ji chápu a malinko se ti to budu snažit vysvětlit. Psychika člověka je hodně zranitelná. Určitě jsi někdy zažil, že ti byl někdo od pohledu sympatickej a při bližším kontaktu ti s ním bylo dobře a příjemně, stejně tak ti může být jinej člověk nesympatickej a v jeho přítomnosti se necítíš dobře. Z každého vyzařuje energie a působí na svoje okolí buď pozitivně, nebo negativně. Síla vyzařované energie je u každého jedince jiná. Jsou lidé, kteří zjistí, že je působení jejich energie na ostatní velmi silné a dokážou to využít. Je to ale jen malé procento lidí. Naučí se svoji pozitivní energii zaměřit na určitého člověka, (léčitelé a ezoterici), kteří uzdravují, nebo negativní energii (lidé co se zabývají magií) a nabourají tak jeho psychiku. Zmatek a strach je potom nejlepším pomocníkem k tomu, aby to postiženého zdeptalo. Věř tomu, že to jde.
Ještě malinko, napsal jsi že se loučíš...neloučíš, vím že se budeš vracet.

XXX

(Martin, 30. 3. 2011 14:14)

Saty, jsem.

Martinovi

(Saty, 30. 3. 2011 0:51)

Mrzí mě, že to v co nevěříš, nebo to čemu nerozumíš, hned zatracuješ. Lidská psychika je hodně složitá. Jsi ten samý Martin, který psal o té chaloupce?

Pro Saty a Hemenex

 

(Mirek, 29. 3. 2011 21:08)

 

Díky za odpověď. Určitě vyzkouším co mi radí Hemenex. Je to asi to, co jsem potřeboval "obranu". Nechtěl jsem použít útok a už vůbec ne negativní kletbu. V žádném případě mi to nepřipadá dětinské. Jsem příznivcem "nadpřirozených" věcí. Sám jsem absolvoval Reiki a Silvovu metodu. Co se týká toho, zda to nemůže být následek moji kletby, to už nezjistím. Měl jsem bohužel bouřlivé mládí a je docela možné, že jsem nevědomky a v návalu zlosti někomu poslal to co jsem neměl. Každopádně obranu použiji. Díky

Komentář
 
(Martin, 29. 3. 2011 1:06)

Když je blbá hlava, trpí celé tělo, - říká se.
ALE MÁ TO I VÝJIMKY!
Kdysi dávno jsem koupil na chalupu malý domek na Moravě. Mladý majitel se dvěma dětma co mi ho prodal, řekl že se mu tam nedařilo a děti si tam stále dělaly úrazy. Pak se stal úraz i jemu. Nepřemýšlel jsem nad tím a koupil ho.
Když se mi po půl roce stal již čtvrtý, malý úraz,
zpozorněl jsem. Okapová trubka mi nakonec spadla na palec u nohy tak nešt'astně, že mi slezl nehet.
Soused mi vyprávěl že před léty si tam někdo odřízl ruku v zápěstí na cirkulárce.
Měl jsem pocit že v domku a jeho blízkosti mi jaksi
klesala obezřetnost, něco mně ovlivn'ovalo tak, že jsem stále zpěchal.
Po dvou letech jsem domek prodal a koupil jiný, nic podobného jsem pak již nikdy nezažil.
Možná že neštěstí se neváže jen na osobu, ale třeba i na místo.
Nedokážu to blíže analýzovat.

pro Mirka
(Hemenex, 28. 3. 2011 20:34)

K tomu co napsala Saty navíc už jen pár slov:
Jestli jsi někoho naštval tak, že by na tebe seslal nějakou tu kletbu, to se mi nezdá. A jestli snad ano, tak už to bylo dávno. To co se ti poslední dobou děje není nic čerstvého, je to spíše chronického původu :-)
Postup léčby je však stejný:
1) Nicméně nejlepší rada na začátek je, spytuj svoje svědomí. Komu, Co a hlavně Proč. Najdi ve své minulosti bod zlomu. Ono je totiž možné, že to co se teď děje nemusí být původem od kletby někoho jiného ale naopak odraz kletby (zlého skutku) tvého. Bohužel si asi narazil na někoho jehož Karma je silnější než ta tvoje a nynější stav je jen toho důsledkem (koneckonců, proto také každého důsledně varuji před používání magie k negativnímu ovlivňování Osudu druhých).
2) Pak bych se očistil od záporného sajratu co na tobě za ta léta ulpěl. Snad nejjednodušší a zárověň extrémně účiný "rituál" najdeš hned ve vedlejší kapitole Příznaky okultního útoku v příspěvku - Ochranné brnění, Zlatá sprcha (Hemenex, 04. 11. 2009 18:08).
3) Tamtéž najdeš i - Dodatek k obraně (Hemenex, 05. 11. 2009 23:01) a použij kladnou kletbu. Nejlépe na toho komu jsi v minulosti ublížil. Je velká pravděpodobnost že se kletby vyrovnají. V nejhorším použij kladnou kledbu na cokoliv co bude opravdu stát za to a doufej, že to bude stačit.

PS: Jestli se ti zdají moje rady dětinské, možná máš pravdu ale zatím vždycky zabrali a navíc bys byl přece hloupý kdybys je alespoň nezkusil, že? :-)
PPS: I když jako u všeho v magii tak i tady platí, že čím víc tomu věříš, tím víc a líp to funguje!
PPPS: Kdyby jsi snad něčemu nerozuměl, napiš mail Saty, ozvu se ti

Mirkovi
(Saty, 28. 3. 2011 9:24)

Ahoj, není snadné z toho co jsi napsal poznat co je příčinou tvých neůspěchů. Napsal jsi svou prosbu do rubriky Vúdú. Možná jsi přesvědčený, že si někdo s tebou zahrává. Pokud máš takové tušení, víš asi kdo tě natolik nenávidí, že sází svůj krk. Znát nepřítele je k odstranění kletby potřeba. Ale třeba ti nic takového nehrozí a za tu tvoji smůlu může tvoje povaha a jednání bez rozvahy. Taky jsou lidé, kteří jsou smolaři už od narození a to už je úděl. Kdybys našel spojitost na někoho, nějaké nitky co vedou k člověku, o kterém myslíš že ti škodí, napiš. Napiš toho trochu víc o sobě, ale raději na mail.
Neslibuji pomoc, ale zmíním se moudřejšímu než jsem já.

Prosím o pomoc
(Mirek, 27. 3. 2011 13:59)

Již hodně dlouho se mi dějí pouze zlé věci. Každý vstah vydrží krátce, jakýkoli čin má špatné následky, výdělečné podnikání se zhroutí, fyzicky náročná práce která mě baví se změní v nedostupnou důsledkem vážného úrazu, pokud se mi začne dařit a veškeré finance mám pod kontrolou opět se stane pohroma. Trvá to již několik let, ale nyní se to stává neúnosným.

Panenka voodo
(Martin, 4. 3. 2011 22:09)

Míšo, na to raději zapomen'! Takhle to nefunguje. Pokud chceš někoho vyřídit, vem na něj nějakou fyzickou zbran'. (pozor na rámec zákona).
Ale ,,aktivovat" panenku voodo to nesvedeš.
Ta síla není pak v té panence, ale v tobě! Panenka je jen jakýsi spouštěč, prostředek.

panenka voodo
(Míša, 4. 3. 2011 14:39)

Prosím vás slyšela jsem někde že když chci použít na někoho tuto panenku musím ji nějak obživit můžete mi napsat rituál při kerým se mi to povede prosím

pro Saty
(Lukáš, 10. 1. 2011 18:33)

Nebo raději ne, nezlob se...ahoj

pro Lukáše
(Saty, 26. 12. 2010 21:45)

OK - 1Satanka@seznam.cz

Pro Saty
(Lukáš, 26. 12. 2010 20:57)

Saty, mohla by si mi dát svůj e-mail? Nechci psát sem. Dějou se divný věci

POMOC
(SEWEEFR, 8. 12. 2010 17:06)

EMAIL seweefr@seznam.cz

POMOC
(SEWEEFR, 8. 12. 2010 17:03)

NEOVLADAM ANGLICKY A PROTO HLEDAM NEKOHO KDO MA PREKLAD KNIHY VODOUN GNOSTIC WORKBOOK V CESKEM PRIPADNE SLOVENSKEM JAZYCE NEMUSI TO BYT ORIGINAL TEKNIHY STACI KDYZ BUDE PRELOZENA NA PAPIRI OD MICHAELA BERTIUXE NAJDE SE NEKDO?

Pro učitelku
(Martin, 2. 12. 2010 22:46)

Tak jsem o tom přemýšlel a - možná že jsem byl hrubý.
Jsem v podstatě recesista a dost často vše obracím v žert, nejedná-li se zrovna o pohřeb.
To co popisuješ jsou Tvé pocity a Tvé tvrzení, nebudu se Ti z toho vysmívat. Možná že by to chtělo věc jako celek ještě nějakou dobu pozorovat, zda nepřijde nějaké vysvětlení samo...

Pro učitelku
(Martin, 30. 11. 2010 22:59)

Když tomu co říkáš věříš, tak co bych ti to vyvracel?

Je to pravda
(Pro Martina, 30. 11. 2010 18:56)

Martine, je to pravda, co píši.

Ještě něco pro učitelku
(Martin, 21. 11. 2010 12:08)

Já nemám vysokoškolský titul, ani tři vysoké řkoly, ale jsem řidič. A jev, který pozorujete v autobuse Ti vysvětlím:
Bud' jsi den předtím moc pila, nebo ráno stojíš v autobuse obráceně! Proti směru jízdy! A kup si silné ponožky!

Pro učitelku
(Martin, 21. 11. 2010 0:58)

Tvůj článek mi něco připomněl. Moje babička mi kdysi vyprávěla že se jí občas stává že v noci si na její hrud' něco těžkého sedne, jednou prý se zmohla na to s vypětím všech svých sil sáhnout a bylo to chlupaté a jindy to mělo maličké ručičky kterými se jí to dotýkalo obličeje.
Měli jsme o babičku strach, o její duševní stav, děsně se toho bála a říkala tomu ,,sotůna."
Dnes již babička není mezi námi, nicméně věc se tehdy nevysvětlila. Já osobně jsem ale měl podezření že ta ,,sotůna" byl starý babiččin kocour,
kterého měla asi 10 let a bydlel s ní v domku a měl přístup i k babičce do světnice...

pro učitelku
(Hemenex, 19. 11. 2010 21:08)

Jsem (snad) taky vzdělaný člověk (mám dvě VŠ a právě dělám třetí), mám taky magisterský titul a na tyhle věci věřím a věřit prostě budu ... tak to abychom si navzájem vyjasnili svoje postoje :-)
Úplně na začátku jsem začal psát rady jak Ti pomoci, dokonce jsem oslovil i svoji známou o pomoc při psychologické analýze, shromáždil a rozebral jsem data, použil výsledky analýzy a začal psát závěr ... a v tom se to stalo!
Přišlo to nečekaně jako blesk s čistého nebe, Schrodingerova kočka opustila krabici a vše do sebe báječně zapadlo, kruh se uzavřel a já spokojeně "odložil pero" (odsunul klávesnici). Consummatum est (Dokonáno jest).
Kdokoli, kdo přichází na stránky o Voodoo s prosbou o pomoc a hned v první větě hlásí, že "na tyhle věci nevěřím a věřit prostě nebudu" poměrně hodně zužuje množinu případných pomocníků na naprosté minimum a i tomu zbývajícímu nepatrnému množství nedává mnoho manévrovacích možností. Zdánlivě beznadějná, ztracená situace. Všechny zúčastněné by mohl přepadnout pocit bezmoci a beznaděje. Mohl ale ...
Ale nepřepadne, protože odpověď na položenou otázku:
"Myslíte, že to, co se mi děje má nějaké vysvětlení?"
Při splnění všech omezení daná tazatelkou, je i přesto možná a jasná:
"Ano, myslíme, že má."

PS: Kdybys to opravdu myslela vážně a tentokrát napsala opravdu pravdu tak napiš Saty (mail je na úvodní stránce) a ona mi to přepošle, pokud ti uvěřím, tak pomůžu.
Jestliže nenajdeš odvahu být upřimná tak zkus alespoň Ochranné brnění, Zlatá sprcha (Hemenex, 04. 11. 2009 18:08) v předchozí kapitole věnované okultnímu útoku. I když si možná budeš připadat hloupě bránit se něčemu v co ani nevěříš, že existuje :-)

pro učitelku
(Saty, 18. 11. 2010 14:17)

Zdravím. Píšeš: "jsem vzdělanej člověk, mám magisterský titul a na tyhle věci nevěřím a věřit prostě nebudu." Myslím, že nastal čas, abys změnila názor.
Vyjádřím se k tomu nejdřív já, jako laik, protože jsem musela čelit kletbě a příznaky byly v něčem dost podobné tvým. Je to už delší čas a já byla v té době nepoučená, takže jsem měla velký strach a to bylo ještě horší. Dodávám, že psychologie člověka není pro mne věcí neznámou. Sama víš, že lidé na sebe vzájemně působí, (bezděčně vysílají signály) a ty se pak podle toho v jejich přítomnosti cítíš buď dobře, nebo špatně. Jsou osoby, které negativní signály umí tlumit, nebo naopak zesilovat a tím zesilují i negativní dopad. Vycítila jsi, že tě student nemá rád. To se stává. Mohlo to tak jít nerušeně dál, mohli jste udržovat od sebe jakýsi odstup, ale tys první vyslala negativní provokační signál a tím sis vlastně vykoledovala to, co následovalo. Teď pociťuješ příznaky a máš strach. Strach je to nejhorší, je to to, co usnadňuje protistraně manipulaci s tebou. To co k tobě student vyslal, je nenávist. Rada? Zbavit se strachu a uvědomit si, že tě přece nemůže agresivitou vyslaných myšlenek vyřídit. Snaž se ze sebe dostat averzi vůči němu a začít s ním komunikovat beze strachu. Uvidíš, že pak všechny příznaky vymizí. Já to dokázala. Té panenky se neboj, je to jen předmět, aby v tobě vyvolal ještě větší strach. Doufám že se ti tu vyjádří ještě někdo, kdo o tom ví víc. Přeji ti, aby všechno dobře dopadlo.
 

asi jsem očarovaná
(učitelka, 18. 11. 2010 13:22)

Dobrý den,
jsem vzdělanej člověk, mám magisterský titul a na tyhle věci nevěřím a věřit prostě nebudu. Mám, ale jeden problém a nemám nikoho, kdo by mě vyslechl. Učím psychologii na VŠ a úmyslně jsem se negativně dotkla jednoho studenta. Cítím, že mě nemusí a popravdě ani já jeho. Musela jsem ho i při hodině vykázat z učebny ...je negativistický, na pozdrav neodpoví atd. Chtěla jsem se mu trochu pomstít a při hodině psychologie jsme měli cvičení. Musela jsem vybrat pár jedinců. Jedním z nich byl i on. Ze srandy jsem mu řekla, že bude hrát bezdomovce, že se na to hodí. A potom to přišlo...v životě jsem neviděla u člověka, tak zlej a pronikavej pohled až mě píchalo u srdce. Ale řekla jsem si: "Patří mu to." Musím uznat, že od té doby se mi v životěě nějak nedaří. Moc nespím, mám studené nohy, při úplňku jsem jak zabitá a vypozorovala jsem, že kolem 3 hodiny ranní cítím...jakoby si něco sedlo na můj hrudník. A taky se mi děje ještě jedna zvláštní věc, ale to je asi něco jiného. Když jedu autobusem ráno na univerzitu a řidič náhle zastaví, tak ti, co stojí... automaticky "padají" dopředu a já jediná dozadu!Asi jsem to nevyjádřila jasně. Prostě z fyzikálního hlediska při prudkém zastavení, mě to má táhnout dopředu a já to mám naopak. Vrcholem všeho bylo to, když mi z pracovního stolu spadla propiska. Ohnula jsem se pro ní pod stůl a na mém pracovním stole- byla lepící páskou přichycena postavička. Je taková obyčejná,laciná, vyrobená ze suché trávy. Mohu poslat i její foto, ale žádný ostrý předmět v ní nebyl. Myslíte, že to, co se mi děje má nějaké vysvětlení?

pepovi

 

(fikus, 8. 11. 2010 2:48)

 

chceš se stát upírem? Na to nepotřebuješ kouzla.  

pro upíra

(STÍN, 6. 11. 2010 18:11)

Víš vůbec do čeho jdeš? Je ti 17 vid?

upir
 
(pepa, 11. 10. 2010 16:47)

jak se mam stat upirem pomoci kouzla ?? Jde to neak kdyz pouziju prastarou magii ?? piste mi na GooGooGoo@email.cz

pro Lenku
(Saty, 21. 9. 2010 21:58)

Nech mi tu kontakt na tebe, nebo mi napiš na 1Satanka@seznam.cz

pomoc
(Lenka, 20. 9. 2010 23:22)

Ahoj,
prosím...nemám moc zkušeností, ale věřím .....Potřebovala bych pomoc od mága nebo čarodějky, nemáte někdo kontakt na někoho ?

Hemenexi
(ratka, 21. 8. 2010 18:58)

diky za odpoved. no hovado je vetsinou zpacifikovano a zlikvidovano jako skodlive okolim. je to rychly proces. a nemyslim si ze je karmicky zavaznejsi nez jakykoliv jiny. domnivam se ze domluva mizi lidmi a altruismus ma priciny spise historicke nez karmicke. (ale to muze byt muj omyl) ze je pro lidi vyhodnejsi se domluvit nez se vyvrazdovat. TEda pokud to jde. Pokud to nejde tak se zase mysli halva nehlava (viz balkan)
bavme se ale fakt o karme ktere nerozumim a ani si ji moc nedokazu predstavit. nemyslim si ze je to obycejne pravidlo priciny a nasledku. jako spise pohyb energie po urcitych hladinach (frekvencich). Ty matky Terezy jsou jemnejsi a proto vytvareji mnohem jemnejsi frekvence. ktere lze dostat do rovnovahy opet uplne jemnym pohybem. Dokonce jsem ochotna verit (fuj hnusne slovo) ze jsou ruzne sfery podobne jako u atomu, kde elektrony behaji po predem vymezenych hladinach.
taky si nedokazu predstavit vsecko :o)) karma me fascinuje protoze se o ni porad mluvi a kazdy si ji predstavuje a popisuje jako neco jineho. ja mam nejake prozitky ktere se muzou karmickym pricinam blizit ale muze to byj jen sugesce. takze jsem opatrna. jako velky racionalista si nektere veci radeji nepredstavuju a radeji ziju to ceho jsem schopna. preji hezky vecer.

pro ratku
(Hemenex, 20. 8. 2010 13:42)

Dost zajímavý názor. Doufám ale, že to tak nefunguje. Proč? Protože rovnováha se rovná stagnace (alespoň v rozsahu malých čísel). Není tu vývoj, evoluce, směr, cesta, důvod. A navíc mi v tomto teorému jaksi chybí (protože jsem v jádru asi klaďas nebo spíš naivní optimista nevím) chybí mi tu pozitivní motivace. Vysvětlím:
V tomto životě jsem neskutečný hovado, dělám si co chci a kdy chci, na nikoho neberu pohled a tedy si náležitě užívám bezohledně nahrabanýcho, nakradenýho a naloupeženýho luxusu. A v rámci rovnovány budu za to v příštím životě pykat celým životem v lásce, pohodlí, v míru a klidu - TAK PROČ BYCH TO NEMĚL DĚLAT?
Na druhou stranu jsem v tomto životě ctnostný a šlechetný jak Matka Tereza, rozhazuju kolem sebe dobro a lásku plnými lopatami jak Stachanov na rabuňku a za to budu (opět v rámci zachováni rovnováhy) v životě příštím odměněn patřičným pekem na Zemi a to se všemi pikantními detaily - TAK PROČ BYCH TO MĚL DĚLAT?

karma
(ratka, 15. 8. 2010 19:32)

karmu beru taky spise jako pohyb ktery nemizi nasi smrti ale "bouchne" do dalsi kulicky a ta se rozhybe. at dobra karma nebo spatna, oboje je pohyb, vychyleni z rovnovahy. a proto navazuje jeden pohyb na druhy tak dlouho dokud nedojde k "vyvanuti" . a kram se "spali". rozhoupani energie je proste retezovy pohyb. neco se vychyli z rovnovahy a hleda cestu zpet. takze urcite to neni zadny trest jak pise J.Ch.
I prilis dobreho skodi, pokud je zpusobovane nasim chtenim ktere spousti karmickou energii. Predstavuji si to tak, ze kdyz doslo k vychyleni rovnovahy z bodu klidu (stvoreni) tak se tato energie zacklovala a vychylovala v dalsich a dalsich urovnich. Aby se mohla vratit zpet do rovnovahy tak se karma musi odzit. "vyvanout". VErim ze jsou lide kter nezasevaji seminka karmy. to jsou ti osviceni. kteri nezasevaji. protoze delaji co je potreba bez ohledu na ovoce jejich prace. neocekavaji plody. proto neseji. a nezkllizeji. ziji v souladu s vesmirnym radem.

pro J.Ch. a Hemenexe
(Saty, 9. 8. 2010 21:54)

Je moc zajímavé, co oba píšete o karmě. Chtěla bych k tomu něco říct. Můj pohled je čistě laický. Dá se říct, že můj pohled na svět spoluvytvářelo učení a výchova. Asi tak, jako u všech ostatních, jenže na spoustu věcí mám svůj vlastní názor. Kde se bere ten můj názor? Mám něco, čemu říkám "vnitřní hlas". V mnoha případech pracuje nezávisle na rozumu, (nebo spíš je většinou v přímém rozporu s rozumem) je sotva slyšitelný ve zmatku vštěpovaných, silně působících a přehlušujících frází o tom co je dobré a co špatné, ale já se naučila jej vnímat. Zjistila jsem, že ten hlas je jako magnetická střelka, která neomylně ukazuje směr k severnímu polu a to co mi naznačí, (Cíl) je správné. Nikdy jsem neměla obavy z karmy. Připomíná mi auru, pozitivní, nebo negativní energii, která z každého člověka vyzařuje a která s ním jde životem. Přestože neuznávám plno věcí, které se považuje za správné uznávat a i v Božím desateru jsou věci, které nedodržuju, nebojím se karmy. Musím říct, že tak jak definoval karmu Hemenex a zejména v posledním odstavci, je úžasně trefné.

pro J. Ch.
(Hemenex, 9. 8. 2010 17:34)

Úvodem jen podotknu, že existence KARMY neznamená, opravdu neznamnená, že "musím být potrestán za cokoliv co udělám"! To je jen novinový titulek uprostřed okurkové sezóny. Karma nemá vůbec nic společného s trestem. To je jen milionkrát osvědčený strašák na důvěřivé lidi (podobnost s odpustky, talismany a třídním nepřítelem není náhodná) aby vyhazovali své peníze a energii za "boj proti karmě", za boj proti "strašáku". Karma totiž odměňuje. Jenom odměňuje. Já sám jsem toho nejlepším důkazem :-)
Co se týče těch zločinců, tak myslím, že jsem na to celkem odpověděl minule - s okultního hlediska není důležitý Cíl ale Cesta. Je velice pravděpodobné, že všichni tyto příklady měli jeden a tentýž Cíl - (pro zjednodušení mu říkejme třeba) dosažení Nirvány, uchopení Absolutní Moci, splnění Questu, Levelu, Božství. Jen se každý vydal jinou cestou. Jedni Dolů, druzí Nahoru, první Bílou, druzí Černou, první Kladnou, druzí Zápornou, první Pravou, druzí Levou (platí ale při pohledu k Cíly, při pohledu zpět je to ale obrázeně, tedy) ti druzí Pravou, ti první Levou Cestou atd. ....
Co tím chce Hemenex, říct?
Že s okultního hlediska nejde tak snadno a lehko (jak třeba s lidského) rozsoudit chování jednotlivce. Co se nám může dnes zdát jako Špatné, Negativní může budoucnost ukázat jako Dobré, Pozitivní (a naopak). Problém je v tom, že Cíl je tak daleko v nedohlednu, že takřka ztrácí reálný smysl. Co nám tu ale zbude je Cesta. A Karma. Na nás, jen na nás záleží pro jakou Cestu se rozhodnem a Karma se postará abychom měli naději, že ať už si zvolíme kteroukoliv z nich, tak budeme moci dosáhnout Cíle.
Co tím chce Hemenex, sakra, říct?
Že kdo se vydá na cestu "Zla", musí přijmout fakt, že ne vždy bude ten kdo "Zlo" jen dává ale nastane čas, kdy ho bude muset přijímat - a to bolí.
Že kdo se vydá na cestu "Dobra", musí přijmout fakt, že nastane čas, kdy mu bude vycházet vše na co šáhne. Bude mít všeho tak moc že bude muset odmítat - a to bolí.

pro Hemenex
(Jean Chirlais, 2. 8. 2010 8:37)

Láska a smrt.Vůle bez lásky končí smrtí, ale láska musí být pod vůlí.Jak říkám, je toto vše prázdné.Pravé já je prázdný bod v ničem.Hadit promlouvá:,,Není žádného boha, tam kde jsem já".Myslet si že zlehčuji karmu není též na místě, pouze bojuji proti pověrám, bludům a nesmyslům, kterých je vždy všude dost a dost.Akt, který není zvolen sesazuje Boha z jeho trůnu a degraduje člověka na zvíře a co je člověk více než zvíře?Obávám se, že karma, tak jak je známa, není nic více než prázdné omezení, které, ačkoliv je nesmírně populární nemá větší opodstatnění než lít alkohol na zem ku uctění předků a nebo zákon zakazující užívání šlechtických titulů(ďábelský to zákon).To že musím být potrestán za cokoliv co udělám je dle mého soudu šílené a maximálně může odhalovat pravou podstatu tohoto pekla.Jako zábrana proti používání bojové magie je karma poněkud mimo mísu, pokud existuje něco jako zpětný odraz (což vzhledem ku staletím falešné morálky a lidské víry v neetičnost zabití druhého je možné), pak nemá žádnou souvislost s karmou.Vraťme se raději ku zločincům historie, vy si myslíte že byli Heinrich Himmler a nebo Pol Pot nějak špatnými z okultního hlediska (nikoliv z lidského a oficiálního), kupříkladu při srovnání s matkou Terezou a nebo s Schindlerem (odmysleme nyní to, že Schindler byl parchant)?

pro J. Ch.
(Hemenex, 1. 8. 2010 13:15)

Myslet si, že zlehčuji Liber Legis je stejně povrchní a hloupé jako myslet si, že Ona dává někomu Moc Dělat si co chceš, ať je cele Zákon (Není jiného zákona kromě Dělej, co ty chceš) neb i zde se praví, že Láska je zákon, láska pod vůlí (pod vůlí znamená, že akt musí být zvolen tak, aby naplnil a nikoliv zmařil pravou podstatu bytosti, jíž se týká). Zmařil pravou podstatu bytosti - a jsme zase u podmínek a omezení! A Kruh se uzavřel. Jsme zase u toho co by se mohlo nazývat (a někteří to tak i nazývají) Karmou.
Co tím chtěl Hemenex říct?
Že Karma nemusí být nic jiného (a také pravděpodobně není nic jiného) než příčinná souvislost mezi tím co chceme a tím co můžeme, je příčinná souvislost mezi naší minulostí, současností a budoucností. Proto nemusí být zas tak důležité KAM jdeme ale JAK jdeme :-)

pro Hemenex
(Jean Chirlais, 22. 7. 2010 21:23)

Karma by byla veskrze dobrá, kdyby existovala, dávalo by to realitě určitý smysl, pevný bod v prázdnotě.Též bych mohl v příštích inkarnacích očekávat kompenzaci, či pozitivní zpětné odrazy.Vy zlehčujete Liber Legis, obáváte se jí:-)?Osobně jsem dosud nikoho úmyslně nezabil.Co je to Bůh?Je Bůh popsatelný a nebo není nic?Co je co a co nic?Je něco?Má realita smysl?Není snad osamění nemilosrdné?Člověk je schopen zlikvidovat jakoukoliv astrální bytost, od karmy přes jahveho až ku WTC.Mág se nemůže nechat ničím svazovat, nemůže se k ničemu připodobňovat, je to zkostnatění, vnitřní zkamenění, duševní smrt.Ať už je to Laveyovo satanské devatero, práva člověka, pravá vůle, desatero co přinesl Moše z hory Sinaj, chaos magická mód P.J.Carrolla a nebo karma.

pro J. Ch.
(Hemenex, 21. 7. 2010 22:48)

Jestliže se Moc ptá proč, pak je Moc bezmocná. Jestliže se Moc ptá můžu, tak je Moc bezzubá atd. :-)) takovýhle laciných říkaček každý z nás vychrlí s minimální námahou 12 do tuctu a nemusí přitom být ani Legis ... problém asi bude v tom, že né každý z nás je Bůh (nebo jak tomu budeme říkat) aby vládnul Mocí Absolutní, všechny ostatní jsou proti té Absolutní bezcenné. Pak egregor Karmy již není egrogorem "obyčejným" ale stává se egragorem elementárního etalonu, základním zákonem.
Co tím chtěl Hemenex říct?
Že ať si jak chceš vysoko, někdo je výš. A to, že umíš vládnou nějakou moci na někom, neznamená, že sám nepodleháš moci někoho jiného.

Pravidlo: Čeho se bojíš to zlehči a pak se budeš bát míň je tak staré a obvyklé, že má vousy až na zem a dostalo se i do učebnic hlavologie. A nesčetně příkladů s dějin i se současnosti ho potvrzuje.
Co tím chtěl Hemenex říct?
Že Karmu zlehčuje jen ten kdo se bojí jejích následků. A i tady se nakonec dají najít snadno příklady.

pro Luboše
(Hemenex, 20. 7. 2010 21:04)

Ve tvém případě je každá (dobrá) rada drahá. Bohužel píšeš, že to je kamarádka kolegyně a to už je příliš dlouhý řetez zprostředkovatelů, navíc mezi tebou a tou osobou není žádný citový ani příbuzenský poměr. Prostě brány jsou zavřeny :-(
Raději bych se tedy přikláněl k Saty, k jejímu názoru a k jejím radám. Když už nepomůžou tak alespoň neuškodí :-)
a i kdyby se nakonec jednalo o posedlost (v jakékoliv podobě), tak odborný dohled alespoň snad zabrání tomu aby si dotyčná osoba ublížila.

po dlouhé době
(Jean Chirlais, 13. 7. 2010 21:11)

Opět po dlouhé době zdravím, nepovažoval jsem za vhodné dále psát, nedovedu své odmlčení dost dobře vyjádřit, prostě jsem nechtěl dále psát, přestože argumentů mám více než dost.Co se týká lidí jako je Albert Fish, Heinrich Himmler a nebo Al Capone, tak je nepovažuji (přes destruktivitu), za nic co by bylo buhví jak špatné a z magického hlediska odlišné od totožných "sefirotických" osob.Jedná se z magického o stotožňování s určitou Sefirou či Klifou, ať už jste masový vrah, humanitární pracovník, spasitel, kanibal a nebo účtení (či mág).Říka něčemu co já není já, je dání formy nepojmutelnému, jedná se o určitou smrt, odevzdání klíčků od já Choronzonovi, samozřejmě, když pohlédnete já do očí, tak jediné co chcete, je vymanit se z těchto důsledků a pohybujete se na věru tenké hranici.Neexistují žádné vyšší či nižší aspekty pravé vůle, je to ten kousíček boha v člověku, který nelze postihnout, vyjádřit, pojmenovat a pochopit.Karma neexistuje, stejně jako neexistuje nic jako Sefirot či Klifot.Co se týká "existence" v astrálu, z okultní pohledu tam je vše co kdy kdo vymyslel.Karma je obyčejný egregor, když se na ní napojím, můžu v rámci ní získávat bonusy díky svému pozitivnímu chování a černomagicky likvidovat nepřátele pod záštitou příčiny a následku, ale když sám provedu něco negativního, tak mě to zabije.I Bardon říká že se karma dá vypnout.Dle mého soudu je lepší neupínat se na takové astrálně-myšlenkové konstrukty a nenechat se jimi ovládat, což potvrzuje Liber Legis.:Jestliže se Moc ptá proč, pak je Moc bezmocná.

pro Luboše (Saty, 13. 07. 2010 19:59)

 

Ahojky. V tomhle případě bych byla opatrnější, co se týká magie, nebo nějakých čar. Včechno co jsi zde napsal naznačuje, že ta paní není posedlá, ale duševně nemocná a k těm záchvatům přispívá i přiznání, že nebere prášky. Pokud by dotyčná kamarádka uvedla doktorovi všechny problémy které s tchýní má, určitě by tchýni převezli na vyšetření i bez jejího souhlasu, protože neléčená duševní choroba by mohla vyůstit fyzickým napadením. Pokud jakoukoliv osobu která má záchvat postříkáme vodou, většinou se zklidní a vůbec to nemusí být svěcená voda. Voda se používá i v psychiatrických zařízeních ke zklidnění pacientů. Mouchy? Stačí někde v bytě pohodit kus masa, nebo jinou potravinu a mouchy se objeví hned, ta paní zřejmě nebude úzkostlivě čistotná. Co se týká kamarádky, opatrování nezvladatelné tchýně ji zřejmě psychicky vyčerpává a není divu. Nejlepším řešením by pro ni bylo, aby co nejdřív dala tcháni do ústavu, jinak tam za čas skončí sama. Pokusím se, aby ti zde odpověděl ještě někdo povolanější, než jsem já.

posedlost (Luboš, 13. 07. 2010 19:19)

Aho! Chtěl bych se s vámi podělit o jednom příběhu. Mám kolegyni a ta mi dnes říkala, že má kamarádku v Německu, která se stará o starou tchýni. Na čáry a magii nikdy nevěřila, ale postupně mění názor... vyprávěla mi, že si to nechce přiznat, ale čím dál tím víc je přesvědčená, že ta tchýně je posedlá. Léky neužívá, furt je zavřená ve svým pokoji, vydává skřeky a něco si žbrblá, když k ní někdo příjde, začne se na něj divně koukat, a když se přiblíží, tak mumlá nesmysly a snáží se mu ublížit (škrábat, kopat). K lékaři je nemožné ji dostat a kněze volat nechtějí, že prý nechtějí, aby si někdo myslel, že jsou padlí na hlavu. Někdy řve celou noc, že se její kamarádka nemůže ani vyspat. Začala si už opravdu myslet, že je posedlá a tak si v kostele nabrala svěcenou vodu, a vždy když má večer má své záchvaty, tak ji pocáká a prý opravdu začne řvát ještě víc a pak se sklidní. A své kamarádce se svěřila, že se jí jednou stala podivná věc, prý když ta osoba dostala zase svůj záchvat a šla ji pocákat tou svěcenou vodou, tak z ničeho nic se najednou objevily na zdech, na oknech i podlaze zelený mouchy, jakoby masařky, že se musela až bránit ručníkem kolik jich bylo z ničeho nic. pak se to už neopakovalo. Řekne někdo k tomu něco víc? Rozumí tomu někdo?

POMOC (SEWEEFR, 28. 06. 2010 18:17)

HLEDAM POMOC JAK SE SKONTAKTOVAT NA JANA KOUBU PREZDIVANEHO KOUBIC MINULE JSEM MU PSAL EMAIL ALE DOSLO TO ZE NELZE MU TO DORUCIT MUJ EMAIL seweefr@seznam.cz KDYZ TO BUDE CTET CTEL BYCH HO LASKAVE POPROSIT ABY SE MNE OZVAL NA HOREUVEDENY MEL MOC TO SPECHA CETL JSEM PRELOZENE 10 KAPITOL O HUDU POTRBUJI NEKTERA VECI VISVETLIT STSANE MOC TO SPECHA

pro AZRael a další (Hemenex, 04. 06. 2010 17:29)

Máme na to každý jiný názor.
JE TO ŠPATNÉ - pokoušet se někoho zachránit, když si to nepřeje.
JE TO ŠPATNÉ - manipulovat, jak píšeš v dobrém nebo ve špatném (by mě zajímalo, kdo nebo co určí co je vlastně ještě dobré a co už je špatné) s kýmkoliv natožpak s tím, koho miluji. S každým z nás se táhne jako červená nit určité spojení s naší minulostí a určité pouto s vlastní budoucností. Jakákoliv (násilná) manipulace s Karmou, repektive se Sudbou či Cílem vyvolává Odezvu, přesněji Odezvy, které následně ovlivní nejen všechny zúčastněné ale i mnohé další osoby. Rozsah je odvislý jednak od osoby, která tuto Odezvu vyvolala (subjekt), jednak od osoby, která je primárně cílem této manipulace (objekt) a v neposlední řadě i na tom zda s touto manipulací objekt souhlasí.
Co tím chtěl Hemenex říct:
I léčivá magie použitá proti vůli nemocného se mění na agresivní magický útok se všemi svými důsledky. (Kdyby se někdo ptal, tak mluvím s vlastní zkušenosti.)
Právě proto, že ho miluji pak bych mu neměl nikterak ubližovat. Jestliže tedy nechce pomoci, ví (nebo přinejmenší intuitivně cítí) proč nechce zachraňovat. Ač to tedy zní jakkoliv divně.

osdpoved (AZRael, 14. 04. 2010 16:59)

citam OLSENOVE clanky zameral by som sa na odpoved saty tvjoju zo dna 24 03 2010napisala si doslova myslim ze tvoja prilisna snsha naucit esda ovladat ludi a zretelny umysel pouzit to k manipulacii s inymi a pouzit k prospechu svojemu.Tento OLSEN JOHAN to pisal zo zufalstva co ho postihlo v terajsom zivote mal by dostat sancu vysvetlit peco sa rozhodol konat tak ako pisal a preco to chce spravit,z jeho clankou som vycital velkie zufalstvo.TO zalezi od ludi ako su nauceny prijmat negativne posolstva ludia su rozny jednay to prijmu so stoickym pokojom vedia ovladat svoju mysel su voci tymto veciam chladny.Naproti ťtomu su tu ludia velmi citovo labilny ktori nedokazu prehriTO JE PRI prijmat tak chladno a su precitliveli az natolko ze su ochotny spachat samovrazdu.TRO JE PRIKLAD OLSENA JOHAANA z jeho clankou je citit evidentne zufalstvo ked sa rozhodol napisat a spravit to co si zaumienil.KED NAOZAJ MILUJES NIEKOHO TAK ZUFALO AKO DOKAZES MILOVAT TU OSOBU A MILUJES JU TAK SI PRE TU OSOBU SCHOPNA SPRAVIT COKOLVEK CO TI PRIDE NA UM KED JU TAK NESMIERNE MILUJES NEDOKAZES SA POPZERAT AKO SA TI STRACA PRED OCAMI ALEBO ANO?AK TI NA TŤEJ OSOBEE ZALEZI SPRAVIS COKOLVEK ABY SI JEJ POMOHLA ALEBO NIE?KE TO NESPRAVIS ANEHAS TU OSOBU ROZMISLAT ZA SEBA. ANESPRAVIS NIECO PRE JEJ ZACHRANU POTOM JU VOBEC NEMILUJES.KED JU MILUJES SPRAVIS PRE NU VSETKO CO JE V TVOJICH SILCH AJ MANIPULACIA S MISLIENKAMI TOHO DRUHEHO ASPON SI TO MYSLIM? APON JA TO TAK VIDIM AKO TO VIDIS TY? JA TO VIDIM TAK ZE KED NIEKOHO NAOZAJ STRASNE MILUJEM POTOM SI OCHOTNA HO ZACHRANIT ALEBO VYLIECIT AJ PROTI JEHO VLASNEJ VOLI ATO MANIPULACIOU LEPSIE MANYPULACOU AKO NEROBIT NIC A POZERAT NA TOHO DRUHEHO AKO SA STRACA FIZICKY A PYCHICKI PRED TVOJIMI OCAMI? NEMISLIS? KLEBO MANYPULACIYA MOZE BIT POZITIVNYÁ A NEFGATIVNA KED ZE OLSEN JOHAN MA PROBLEMY SLASKOU CHCEL BY VYUZIT MANIPULACIU AJ TU DOBRU AJ TU NEGATIVNU NA ZACHRANU OSOBY KTORU NESMIERNE MYLUJE! JA NA TOM NEVIDIM NIC SPATNE

POMOC (SEWEEFR, 08. 04. 2010 18:35)

Zdavim te Spaiku!
ty delas do hoodoo?kdyz jo tak bych te chtel laskavie poprosit jestli by si byl tak laskav a pomohl mi se stat hoodooistou jsem cech zijici na Slovensku nemam notbook ani pocitac chodim vecinou do verejni citarny ja bych te moc poprosilkdy bi si mi napsal na muj email seweefr@seznam.cz svuj email popripade svuj icq adohodli se na nejake komunikaci je to pro mne moc dulezite kdyz budes chtitmuzes mi odpovedrt na tohlecto forum zati zdravim

POMOC (SEWEEFR, 06. 04. 2010 16:24)

Cas mne moc tlacil azacal jsem pracovat s hoodoo zacal jsem ale pracovat jen stim uvodem co napsal amethyst podle tohoto navodu jserm zacal s praci podle navodu kteri napsal amethysst jsem zacal na tomhlecto delat ale nevim jak dal poradi nekdo nebo pomuze nekdo? nemam s timto skusenosti jak pokracovat dal

pro SEWEEFR (Saty, 01. 04. 2010 15:56)

Obchod se omlouvá. Vypadá to na problém s připojením k jejich databázi.
Prosí o čas na zprovoznění obchodu. Budeš si muset počkat, vyzbroj
se trpělivostí a občas se k nim jukni, oni se zase objeví. Telefon na ně nemám, jediný spojení je právě přes net.

POMOC (SEWEEFR, 31. 03. 2010 15:11)

Ahoj Saty!
chtel jsem se dostat na carodejnice.com ale pokazde kdy se chci dostat na tuhle adresu pocitac mi da na srozumenou ze se nemuzu pripojit na adresu carodejky.com v pondeli doobeda to slo pripojit se na tuhle adresu poobede nikoliskousim kazdej den se pripojit ale to nejde!chtel bych te poprosit at mi muzes zalat adresu tohohle obchudku poripade email nebo terlefoni cislo email seweefr@seznam.cz


 

pro Olsena (Saty, 24. 03. 2010 09:15)

 

Víš, něco ti řeknu. Nahlédnout do tajemství voodoo a naučit se využívat jeho sílu je stejné, jako ovládnout magii. V rukou dobrého člověka je ku prospěchu všech, lze to ale snadno zneužít. Psala jsem ti, že učitel si většinou sám vybere žáka¨a vybírá hodně pečlivě, protože zlo vyvolané nezodpovědností nebo zlobou jeho žáka by padlo částečně i na něj. I když si necháš tu knihu přeložit a všechno si přečteš, sílu magie ani voodoo tak nezískáš, nejde to naučit jako nejde naučit milovat, to musí být v tobě. Myslím si, že tvoje příliš velká snaha naučit se ovládat lidi a zřetelný úmysl použít to k manipulaci s jinými a pouze ke svému prospěchu, odradila Amethysta i jiné, kteří tě četli.

OPOVED (OLSEN JOHAN, 23. 03. 2010 15:34)

Pre Saty
ja som mal na mysli to, ze ten dotycny bi dal lekcie hoodoo napr.spaik alebo amethyst a to tak ze amethyst napisal len zaciatok ale ja by som potreboval vediet ovela viac nato aby som vobec mohol zacat pracovat s hoodoo on dal lern zaciatocny opis ako sa stat hoodooistom ale nic viac ja som chcel od neho amethysta a spaika iba to ze amethyst sa zaobera hoodo asi najviac aby mi napisal otom viac tedea ako sa to vvsetko robi hlavne teoriu to znamena ze comam robit po tom co spravim tie dva zaciatocne ritualy co mam robit akych loa mam vivolat prew jednotlive polozky ako je sex laska rozvod financie uzdravenie ake lihoviny sa maju pripravit ake loa su vhodnena tieto uceli ako ich privolat ako ich odvolat chcel som vediet iba toto aby som mohol zacat pracovat na hoodoo ale ked ze sa mi neozval ani jeden som tam kde sombol nazaciatku teda NIKDE!asi tu uznemam ziadnu sancu!dozvediet sa o tom hoodooA TO ZNAMENA ZE V TOMTO DOSLEDKU NEMAM AKO ZACAT PRACOVAT to je asi tak ako keby som dostal auto a nemalo by volant a ja by som isiel v aute a msel by som sa vytocit v zakrute a ja nemam volant ako sa vitocim? keby aspon ta kniha od MICHAELA BEAATRIUXA NEBOLA V NEMCINE ALE BOLA PRELOZEJNA AJ DO CESTINY TAK BY SA DALO NIECO ROBIT KED ZE JE TO LEN V NEMCINE TAK SA NEDA STYM VOBEC NIC ROBIT!atak rad by som chcel sa stat hoodooistom ale neni mi to umoznene lebo neovladam nic viem iba zaciatok co mam robit aby som nim mohol byt ale neovladam tie pdstatne veci co by som mal vyuzivat pre seba alebo druhych

pro Olsen (Hemenex, 19. 03. 2010 19:31)

Asi oslovuješ špatný lidi, když se ti neozývaj ... nezdá se ti?

otazka (OLSEN JOHAN, 17. 03. 2010 17:46)

Jean Chirlais
robis hoodoo ak ano taksami ozvi na nise uvedeniemail alebo icq Okaz pre Spaika ty si pisal ze hoodoo sa zaoberas mesiac chcel by som ta poprosit ci by si nhechcel byt mojim ucitelom v teorii a popripade aj praxi chcel by som ta velmi laskavo poprosit aby si mi napisal na email alebo icq velmi by som ocenil tvoju snahu so mnou komunikovat prostrednictvom emailu alebo icq budem ti vdacny do smti naozaj nemam ziadne vedomosti ako to robit ty ich mas lebo to robis omnoho dlhsie velmi by som ocenil tvoju pomoc lebo mam stasne velke problemi ktorich sa zbavim tazko nemam potrebne znalosti o hoodoo noiekedy ma tie problemi tahaju hlboko do priepasti a sam si neviem rady ako to zastavit ALE S TVOJOU POMOCOU BY SOM ICH PREKONAL PRETO BY SOM TA CHCEL LASKAVO POPROSIT ABY SI MI POMOHOL ZBAVIT SA PROBLEMOU A STAROSTI BOLESTI KTORE MA KVARIA icq 572578384
olsen.j@azetsk

ODPOVED (OLSEN JOHAN, 17. 03. 2010 17:26)

Zdravim saty
tu adrewsu som dostal myslim ten obchod ale viazne komunikacia medzi mnou a amethystom neviem preco sa neozval napisal mi dva krat stoho mi napisal ze mi pomoze ale bto bolo pred par tyznami odvtedy aśa neozval neviem co je s nim ja potrebujem vediet cosa stalo on je tu jediny ktori to vsetko ovlada aby som mohol zacat uspene pracovat musim sa do toho dostat a jedini ktoto ovlada je amethyst ty si pisala ze mi drzis palce aby som to dokazal aj sam ale sam to nedokazem ato z jednoducheho dvovodu ze takniha od MICHAELA BEATRIUXA mislim ze sa vola VOODOO GNOSTIKtak neakop podobne je v nemcine tak ze smola

pro Olsen (Saty, 16. 03. 2010 11:14)

Posílala jsem ti adresu, dostal jsi ji?

odpoved (olsen johan, 12. 03. 2010 15:59)

pre spaika email som nedostal moje icq 572578384
pre amethysta ked budete mat chut acas mi napisat mozete mi napisat ajna horeuvedene icq

otazka (olsen johan, 12. 03. 2010 15:11)

Zravim vas Amhetyst!
vi ste mi napisal v poslednom emili ze mi pomozete a poradite chcem sa vas opitat ci to este plati ze mi poradite pomozete akedy to bude? VASU POMOC SURNE POTREBUJEM MA VELMI VELKE PROBLEMI NEDOKAZEM SA ICH ZBAVIT CHCEM SA ICH ZBAVIT POMOCOU HOODOO ALE VI JEDINI TO DOKAZETE SPRAVIT CITAL SOM VAS NAVOD NA ZACIATOK ALE JA BY SOM UVITAL KEBYY STZE MI POSKYTLI KED BUDETE TAK LASKAVY OBSIRNEJSI VYKLAD AJ JEDNOTLIVE RITUALI AKO TO MAM ROBIT POTREBUJEM OD VAS SURNE TU POMOC LEBO UZ NEVLEDZEM DALEJ SOM V KONCOH ANEVIDIM S TOHOTO KRUHU VYCHODISKO KED TO BUDETE CITAT POMOZETE MI?PROSIM

pomoc (olsen johan, 12. 03. 2010 14:45)

moze mi niekdo poradit kde by sa dali zohnat veci na voodooo hodoo lebo co som cital rone fora da ssa tam ojbjednat vsetko ale je to vacsinou v Amerike je tu v evrope Cesko Praha Brno Rakusko Vieden dostat tie iste veci aj tu?
olsen.j@azert.sk

pro Jean Chirlais (Hemenex, 28. 02. 2010 21:43)

Možná bych ani já lépe neobhájil existenci karmy, potažmo karmického zrcadla. Navíc začínáte používat mě srozumitelnější styl jazyka :-)
Ale zpět k problematice karmy. Nemůžu citovat žádného učence ale jsem přesvědčen o tom, že na karmu se nedá pohlížet jako na něco zcela izolovaného od reality. Stejně tak jako entropie. Je všudypřítomná, její vliv určuje co udělá každá molekula či atom a zároveň každý z nich má na ni zpětný vliv. A u obou je důležitý i role subjektu. Před několika desítkami let jsem četl jednu povídku o tom jak co si vypráví zbraně ve vojenském skladišti. Jak přemýšlí vystřelená střela "lid. kulka", když letí přes bojiště a jak se snaží a přeje být dobrou a kvalitní. A jak je nakonec sama ze sebou spokojena, když zasáhne svůj cíl. Velice spokojena, šťastná a pyšná na to, že dokonale splnila to pro co byla vyrobena (zrozena). Zabila člověka. A pak převezme vládu nad ní entropie a ona se postupně zase změní v hromádku oxidu železitého ... prach jsi a v prach se obrátíš ...
Co tím chtěl Hemenex vlastně říct? Že každý a všechno má svoji roli a ta role je karmou, potažmo entropií respektována. Stejně tak lvy nebudou potrestáni za to, že nezemřou hlady obklopení antilopami a ty nezemřou hlady uprostřed šťasvnaté savany atd. (že nezemře hlady ŽÁDNÝ žijící oraganismus, protože by nesměl vůbec nic jíst, ani dýchat, ani se hýbat),
Chtěl bych poděkovat za výčet (možných) karmických odrazů a jejích negativních dopadů (se objevují duševní choroby, zmítání silami klifotu, nejsou svými vlastními pány) na osoby, které rozhodně nepatřili ke ctnostné elitě lidstva.
Je zvláštní, že ač oba použíjeme stejný příklad, tak z neho vyvozujeme naprosto opačné výsledky (i když mám stále větší pocit, že ač se to zopočátku tak nezdálo, tak Váš vztah ke karmě se zdá býti docela pozitivní - "Zkušený mág však dokáže pracovat s karmou, stejně jako s egregorem notebooku").
Té otázce nerozumím. Na co se vlastně ptáte? Kdo je původcem karmy jako takové? Nebo kdo je původcem toho jaká vlastně je? Nebo kdo je původcem toho jak pak potom na subjekt působí?

pokračování (Jean Chirlais, 27. 02. 2010 23:44)

Al Capone, Adolf Hitler, Uljanov, nezdá se vám na těchto a mnohých dalších osobách cosi nevyváženého?U osob inklinujících k masovým vraždám a extrémnímu (ne)lidskému jednání se objevují duševní choroby, zmítání silami klifotu, nejsou svými vlastními pány.To že nedovedu kontrolovat sám sebe mě degraduje, je to ovládnutí zvláštní programem, spojení s desintegrací, resignace na lidství, ovšem Adolf Hitler zmítaný neomylností svých národně socialistických ideálů nebyl ve smyslu svobody a uskutečnování sebe sama o nic více dále, než pravověrný hermetik, muslim, křesťan, žid, satanista, každý kdo je neschopen pochybovat o pravdě se stává jejím otrokem, každý kdo není schopen pochybova a uvažovat se stává nicotnějším.Nikdo z takto rozvrácených osob nemůže na své cestě být úspěšný, člověk jenž jde ve stopách své vůle může vyhladit celé národy a nikdo a nic nemá právo mu to zakazovat, neboť tento člověk jest skutečným mágem.Kdo si však nechá poroučet od jiných a degraduje se na otroka prázdné morálky a hloupých idejí je vskutku nehodný toho aby o něm kdokoliv mluvil.Nemohu příliš soudit, do jaké míry byl Al Capone nebo Hitler jen loutkou a do jaké uskutečnovali svou vůli, jejich hvězdy však zazářily jasně.Nehodlám toto akceptovat jako cokoliv podobného důkazu existence karmy.Zkušený mág však dokáže pracovat s karmou, stejně jako s egregorem notebooku.Reinkarnace je také velice ošemetná záležitost, ale náznaky existence takového jevu jsou známé po celém světě.Reinkarnace nemusí být cestou za dokonalostí, může být jen výborným vězením.Kdo je dle vás původcem karmy?V tomto ohledu nejvíce karmická teorie naráží a má nedostatky, tedy vás žádám o váš názor, smím-li být tak smělý.Děkuji

pro Hemenex (Jean Chirlais, 27. 02. 2010 23:43)

Jsou-li anorganické a organické entity schopné vzájemného působení (kopnu do kamene, provedu alchymistickou nebo fyzikální operaci transformující prvek a nebo vyvolám gnómickou entitu k nějaké akci vůči anorganické hmotě)pak z logického důvodu očekávám nějakou formu reakce.O vědomí a zájmech anorganických entit by se zcela jistě dalo dlouho diskutovat.To je již počátek určitého dělení na modré, zelené, žluté, s DNA s RNA, na dusíkaté bázi, aríjce, lišejníky, ušlechtilé, neušlechtilé, vyšlechtěné, podřadné.Funguje-li karma měla by všemu živému měřit stejně, tedy dle Lasenica v mezích duchovního vývoje entity, i v tom případě by však byl člověk zasažen karmickou ranou mnohem větší, než by mohla méně vědomá entita.Pokud je karma dvojjaká a jedni mohou na druhých činit zlo, pak je tento svět mnohem více nespravedlivý, než při absenci karmy.V paralelní realitě pak karmická hranice může způsobovat vzájemné nepůsobení mezi skupinou A a skupinou B, z toho může skupina A vyvodit že je vyvoleným národem a použít této okliky k zotročení a podmanění skupiny B.Je jedno zda-li mluvíme o anorganických (jednodušších) a organických (složitějších odvozených z jednodušších) entitách a nebo o národech Židů a Němců.Mě jde o malé děti a osoby které se ničím neprovinily, ne o to kým byli dříve.Jak přijdu k tomu, že mám trpět protože někdo jiný, kdo má se mnou pouze společné Umr-At-Tawil, vyvraždil miliony živoucích bytostí, nebo proč bych měl zemřít, aby má smrt někoho potrestala?To jsou dle mého příklady vrcholné nespravedlnosti.Ke strašlivým a nízkým činnům se odhodlávají povětšinou nízcí lidé, duchovně nevyvinutí, takové osoby musí karma zasáhnout mnohem slaběji, pokud vůbec.V případě úměrnosti síly karmy duchovnímu vývoji bychom tedy spíše měli usilovat o zamezení tomuto vývoji a naše co nejměnší postižení karmickými ranami, daleko nedohlížet a dosáhnout velkého.V opačném případě, pokud karma měří všem stejně, pak by se nikdy neměli vyvinout tvorové, kteří se živí lovem, karmické protiúdery by proti takovým tvorům byly příliš tvrdé a druh by rychle přestal existovat, ani mnohé rostliny by neexistovaly, lidstvo bude ztracené, bude-li u posledního soudu svědčit jen jediný kůň, jak napsal Meyrink.Hermetická karma, ono lidové rčení, či kdo jinému jámu kopá vše má původ v určité lidské touze po existenci vyšší spravedlnosti, že Bondye(tradice Voudoo snad díky praxi magie má poměrně magicko-realistický pohled na realitu) nebo Hospodin nemá celý Aeon co na práci a tak se stará o to aby paní Votavová z té a té ulice byla pomluvená protože lhala v té a té knize, aby se pan Yasutaka převtělil do přesně té určité osoby, protože v minulém životě podváděl v kartách a jeho duchovní vývoj si žádá aby jej okradli v kartách.Stejně tak nestvůrné náboženství Křesťanství slibuje věřícím, že hříšníci budou smeteni a ti co byli slabí a příliš hloupí než aby si uvědomili lžipravdu a vzepřeli se církvi budou odměněni.Takové teze a filosofie, společně s průnikem východních tradic zcela jistě zapříčinily určité doměnky lidstva o vyšší spravedlnosti a čemsi že se "každému dostane co si zaslouží".

pro Jean Chirlais (Hemenex, 27. 02. 2010 20:17)

NO, musím znovu uznat, že moje znalosti nedosahují takových kvalit jako ty Vaše, nicméně v některých vzácných okamžicích si troufám oponovat.
Když tedy "Organické bytosti jsou složené z těchto anorganických entit" které mají "hrubší astrální \"vibraci\" (tedy úplně jinou - nekompatibilní), proč by jejich vzájemná interakce (působení) mělo mít jakýkoliv vliv na karmu, která, co se týče hrubosti vibrací, nemá ani s jednou stranou nic společného?
Proč umírají malí děti a nevinní lidé (zajímavé slovní spojení, možná by stálo za diskuzi co vlastně znamená nevinní lidé) jsi si sám odpověděl. Mj. kdo ví proč se znova narodili, jestli to bylo za trest (jejich nebo jejich rodičů) nebo čím byly v posledních stech životech.
A dokonce bych si troufl nesouhlasit, že karmické zrcadlo působí jen v dalších životech. Proč by jinak vzniklo lidové rčení, že na každou svini se vaří voda? A délka lidského života, množství peněz nemusí být zrovna tím nejlepším měřítkem kvality života nebo jo? Při nejmenším masový vrah, Al Capone, by mohl být zrovna takovým vhodným příkladem.
Bohyni Kálí jsem uvedl pouze jako příklad toho, že argument v podobě, že jestliže určitá skupina lidí v něco nevěří je dostatečný důkaz o tom, že to není, je přinejmenší velmi pochybný a neseriozní. Nic víc a nic míň. Konkrétně ve Vašem případě, jak by mohli lidé co nevěří v reinkarnaci (znovuzrození) věřit v to, že v tomto životě se máme tak jak si zasloužíme ze svých minulých životů? Jak by mohli lidé, kteří nevěří, že se znovu zrodí věřit v to, že jak se budou chavat v tomto životě tak se budou mít v tom příštím?
Jinak je pravda, že neexistuje Dobro a Zlo (alespoň ne v tom smyslu jak si je představuje většina lidí). Podle mě není zlo být zlým, být špatným, být samolibým, být egocentrický , být ... (je to jen jejich Volba, jejich Cesta) Zlo je ale lidi škatulkovat na dobré a na zlé, na zdravé a na nemocné, na zelené a na modré, na hetero a na homo, na muže a na ženy (příklady ber s mírnou nadsázkou), prostě na ty kterým je (ještě) dobré pomoci a na ty u kterých to už nemá cenu ... ale to už by byla jiná diskuze :-)

pro Hemenex (Jean Chirlais, 26. 02. 2010 14:37)

Za mnohých okolností může být správné usmrtit druhého člověka, dospět k černé magii a nebo odejmutí života hrubohmotně, v takovém případě jde karma proti nám a naší vůli, za to že nás trestá za konání toho co máme konat.Buď můžeme brát karmu jako něco co je veskrze ďábelské a co člověk musí přemoci, ale toto téma a tato idea by dozajista stála za důkladné promyšlení.Nebo to může být chyba a je pravda že nic není pravda a když nic není pravda můžeme činit co chceme.Náš vesmír je velice tvárný, když budeme silně věřit určitému přesvědčení, brzy jej znatelně pocítíme, jako názornou ukázku doporučuji Paměti Okultisty od K.Weinfurtera, ten zcela propadl velice zajímavým názorům a vírám.Věřil v různé věci natolik, že by jej snadno šlo prohlásit za duševně nemocného, jeho vesmír se stal naprosto předurčeným a ovládaným vyššími silami.Děkuji mnohokrát za případnou reakci


 

Pro Saty (Azrael, 17. 02. 2010 17:59)

 

Znáš nějakého v Plzni? ... ne že bych byl pod kletbou... jen bych chtěl vědět, jestli neznáš někoho v mém okolí, ským bych si mohl promluvit... jak víš sama... otázek já mám dost..

Pro saty (Spike, 17. 02. 2010 10:15)

Oki v pohode ale uz sa ozval amethyst23 a dal mi dake kontakti ale aj tak dik. Este jedna vec v knihe od jedneho autora som cital nepametam si uz kto to pisal debatovalo sa tam na temu spetny odraz a pri otazke teda vodoo alebo Hoodoo sa to riesilo ako keby tam spetny teda odraz neexistoval bolo to vysvetlene tim ze teda bozstvo respektive duch prijme magovo zelanie za svoje a o to co sa potom robi sa mag nestara. Respektive teda ked bude clovek teda ocakavat ze sa mu daco vrati tak jeho v"zle svedomie" sa postara ze sa mu to vrati teda pritiahne to k sebe.
Este sa tam riesili temz ako obsesivita demonov a este dake prekazkz ktore sa mozu vzskztnut ohladom magickej praxe. Ak si spomeniem na autora napisem kto to pisal

pro Spike a Azraele (Saty, 17. 02. 2010 00:42)

Voodoo má pro nás zvuk tajemna a exotična...Haiti, Polynézie, šamani. Je to vlastně magie, jen s jiným názvem, rituály a amulety. Působení na lidskou psychiku se stejnými výsledky, jaké dokáže dobrý mág. Spike, písni mi jaký máš problém a jakou pomoc bys potřeboval. Jestli pomoc opravdu potřebuješ, dám ti kontakt. Upozorňuju že pouze pomáhá, neškodí. Návodů jak provozovat Voodoo najdeš na netu hodně, ale ručím za to, že i když budeš dodržovat vše co je psáno, výsledek bude nulový. Mág si vybírá své žáky sám, protože jen chtít nestačí, musí být schopnosti.
Pro Azraele. Kletba Voodoo není o nic horší, než kletba tzv. černé magie, pomůže ti mág. Harakiri vynech, byla by tě škoda.:-D Kostel i kněze ti nenabízím, ti nepomůžou, nerozpoznají o co jde a modlení je platné jak mrtvýmu zimník.

Co kdyby... (Azrael, 16. 02. 2010 16:57)

Kdyby v našich podmínkách někdo na někoho uvalil kletbu Voodoo kdo by mu zde od ní pomohl? vezměme třeba, účel kletby je ochrnutí, nebo těžká nemoc... pro člověk by bylo těžké někam vycestovat, koho by tedy měl navštívit ve svém okolí... (Kostel a kněze pro mě rovnou vynechte... to bych radši spáchal harakiri)

Hoodoo (Spike, 16. 02. 2010 12:37)

Mam taku malu otazku co sa tyka toho ritualu na prianie ked budem robit druhy ritual na teda inu vec ci sviecky mozu byt tie iste lebo ani tu ani v knihe od autora sa o tom nepise aci to dane prianie moye sa posilovat tim ze spravim dany ritual viac krat a budem teda nasobit energiu co do toho dam.

Hoodoo (Spike, 15. 02. 2010 14:26)

Teda okrem amethyst23 s tim nikto nepracuje ak by sa dakto nasiel nech da kontakt na seba a saty ti mas dake skusenosti s hoodoo?

Hoodoo (Spike, 12. 02. 2010 18:11)

No tomu sem psal ale zatim nic keby sa nasiel este dakto nahou dik ale su to len 2 dni pockam este par dni a uvidim dik

pro Spike (Saty, 12. 02. 2010 00:24)

Použij kontakt na amethyst23@seznam.cz, nabídl svoji pomoc.

Hoodoo (Spike, 11. 02. 2010 22:37)

Chces sa spytat kto sa tu seriozne zaobera smerom Hoodoo ak by bol taky dobry a napisal tu kontakt na seba

Hoodoo (Amethysth, 27. 01. 2010 07:24)

Jestli mi něco chcete prosím napište mi na amethyst23@seznam.cz

pro Olsena (Saty, 21. 01. 2010 22:26)

Už jsem ti písla. Přeju ti sílu a odvahu, abys byl natolik silný, aby jsi to co chceš dokázal bez Amethysta.

pomoc (OLSEN JOHAN, 18. 01. 2010 15:28)

POPROSIM NIEKOHO ABY MI DEAL KONTAKT NA AMETHYSTA POROSIM TA SATANKA JE TO SURNE ALEBO AK CITAS PRISPEVKY AMKETHYST PPROSI TA OZVISA MI NA TUTOP ADERSU olsen.j@azet.sk

pro Veroniku (Hemenex, 03. 01. 2010 11:32)

Jednání u Tvé mámy se nedivím, má o tebe strach. Buď za něj vděčná, protože i to je ve většině případů dobře.
Ať už je příčinou Tvých pocitů cokoliv, začal bych použitím rituálu Zlaté sprchy (popsané v příspěvku Ochranné brnění, Zlatá sprcha (Hemenex, 04. 11. 2009 18:08) v sekci "Příznaky okultního útoku"). To tě každopádně očistí od většiny negativních jevů, které pociťuješ. Potom bych doporučil, čistě s preventivních důvodů a kvůli udržení tvé čistoty, vyzkoušet si rituál "Ochraný štít" (popsaný tamtéž, jen o přispěvek dřív). Možná sama příjdeš na to kdy a při jaké příležitosti (eventuálně v čí blízkosti) tento štít použít. Určitě se ti bude hodit.
Ptáš se jestli ti duchové mohou něco udělat, předpokládám, že máš na mysli ublížit, že? Dobrá zpráva je, že pokud jde o fyzické ublížení, tak po smrti urřčitě nemohou. Ve všech ostatních případech, způsobech či variantách je to odpověď mnohem, mnohem složitěší a mnohonásobně překračuje možnosti kapacity (rozsahu) tohoto příspěvku. Např., né všechno co se ti dnes bude zdát jako ublížení, se ti po pár letech bude jevit stejně a naopak. To co se dnes zdá býti darem se může za pár roků stát prokletím.

nebýt húduistka? (Veronika, 20. 12. 2009 18:11)

Ahoj prosím nevím co se děje vidím všude stíny a obrysy postav xD mamka semnou chce jít k psychologovi a já nevím jestli by nebylo lepší přestat být húduistka.Jo a mohli by mi duchové něco udělat?? ..popř teď ?? nebo až po smrti ?? mám psa a ten když je semnou se na mě dívá divným pohledem a pak se koukne za mě jako by tam někdo stál .. tak plsss jak přestat ??jak už nebýt?