Jdi na obsah Jdi na menu
 


pro kláru (Satanka, 30. 09. 2006 23:46)

Hrozně moc se mi líbí jak jsi to nazvala, - barevná smyslnost - a to barevné vylepšení? Fotky jsou z různých zdrojů, jsou tam i tři poslané od známých, bez vylepšení, přímo focené a nerozeznáš, které to jsou. Také záleží jak a čím to bylo foceno, ale to už je druhotná věc, blesky to nemění.

barevná smyslnost (klára, 29. 09. 2006 17:45)

je to hodně zajímavý a a hlavně barevně přilepšený počitačovou grafikou,nejsem znalkyně ale tohle ještě poznáám

energie blesků (Rot Arran, 18. 09. 2006 20:24)

Krásné fotografie, díky za ně. Osobně mám rád blesky a bouřky vůbec. Kdysi dávno jsem se bouřek bál ( jako skoro každý ), ale teď je to jiné. Ve vzduchu je cítit energie, která čeká na okamžik, kdy se bude moci projevit. Občas mám chuť vyběhnout ven a užít si ten pocit pod otevřeným nebem, než doma za oknem. To však nedělám ( vypadal bych jako šílenec, i když šílenství je relativní pojem ) a tak pozoruji události alespoň zpoza okna. Vzpomínám si na několik příležitostí, kdy jsem prožil bouřku ( nebo alespoň část ) venku. Obvykle jsem se odkudsi vracel domů a bouřka mě zastihla na cestě. Někde jsem se schoval a pozoroval jsem divadlo, které se kolem odehrávalo. Byl to pokaždé zvláštní pocit, dříve s příchutí strachu, postupem času v tom ale bylo i jakési očekávání.
Blesky jsou fascinující - pokud do člověka uhodí, obvykle ho buď zabijí na místě, nebo přežije více méně bez následků ( šťastlivci ). Nic mezi tím, většinou. Slyšel jsem i o lidech, ve kterých zásah bleskem probudil skryté ( "paranormální" ) schopnosti.
Takže závěrem - je nádherné pozorovat téměř nadpozemskou podívanou, kterou blesky nabízí. A je skvělé cítit energii, která je provází.

sorry za ten prázdnej komentář (hazel, 14. 09. 2006 15:19)

moc pěkný blesky!!

blesky, třesky (karlosmafia, 25. 08. 2006 09:36)

Ahoooj, máš tu moc krásné blesky třesky, taky se na ně rád dívám z bezpečného místa. je to úžasná síla a energie vzbuzující respekt.Jsou to moc pěkný fotečky a dobrý nápad je sem dát.

Aby sis nestěžovala (Skýťa, 07. 08. 2006 20:48)

Tak vidíš, když vedle Martina Luthera uhodil blesk, začal více přemýšlet o životě a jakej se z něj stal reformátor. Ale aby si neřekla, když tak ráda blesky, tak mám pro tebe dárek. Vyzvednout si ho můžeš tady:

http://s97.photobucket.com/albums/l238/butter75/?action=view&current=Storm.flv

Čau Skýťa

Titulek včetně - zapoměl jsem. (Satanka, 07. 08. 2006 19:55)

Fffííím že trochu vyšiluješ když mě čteš, ale od toho tu přece sem, abych přiváděla spoustu lidí k šílenství :o)) vo tom to je přecéééé. Joooo, a asi stejnou ďahu jsem zažila když jsme utíkali na nádraží ve Zbečně a chytla nás bouřka. Rozčíslo to nedaleko nás strom a já brečela strachy.Hezky se z toho stromu kouřilo. Jinak mě blesky fascinujou a ráda se na ně koukám, ale pěkně doma za oknem. Jinak-- dík za cukříček, pochvala potěší. Saty.

zapoměl jsem (Skýťa, 07. 08. 2006 18:45)

Na začátku prázdnin se mi stalo, že jsem jel do Nového Jíčína a na vlastní oči jsem viděl jak 20 m od autobusu do louky uhodil blesk. Rána jako hrom (co to žvatlám-byl to hrom!) a zvedl se trochu dým. Famous zážitek. Ještě že to neprásklo do nás.

Titulek (Skytha, 07. 08. 2006 18:41)

o:)))) Pobavila si. Občas sem kouknu, ale nic nenechám. Ty víš že trochu u toho šílím :o)) Jinak jedeš pěkně. Si aktivní blogař.

pro Skytha (Satanka, 06. 08. 2006 21:41)

Ahojky Skýťo, ráda tě tu vidím. Máš tu Áčko, dlouho jsi tu nebyl, copak,-- dovolená??

Nadpis (Skýťa, 06. 08. 2006 21:35)

Pěkný třesky blesky :o) Čau Saty, jak se máš?
 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář