Jdi na obsah Jdi na menu
 


Saty (v.a.nd.r.ak (radek), 01. 11. 2010 15:36)
DD))
Ani Ty už nejsi to,co jsi bývala..koukám..

............................. (v.a.nd.r.ak (radek), 01. 11. 2010 15:34)

Přijď, vstup do mé smrti, smrt je připravena
přijmout Tě kdykoli.
Kdyby Tě někdo pronásledoval, postav se za mou
smrt.
Ve smrti jsou marnost i všemohoucnost jedno
a totéž.
Láska smrti je současně nekonečná i nesmrtelná.
Před smrtí se válečná loď a pevnost mění v prach.
Před smrtí se silný a slabý stávají přáteli.
A tak Tě nechytí.
Přijď. Je načase, abys přišel. Rychle.


Manhe Han Jong-un

................... (v.a.nd.r.ak (radek), 01. 11. 2010 15:29)

Prosím Tě, přijď


Prosím Tě přijď. Je načase abys přišel.
Rychle prosím.
Víš, kdy mám přijít? Když na Tebe čekám.

Přijď do mé kvetoucí zahrádky.
Kdyby Tě někdo pronásledoval,
schovej se v květině.
Proměním se v motýla a usednu na ni.
A tak Tě nenajdou.
Přijď. Je načase, abys přišel. Rychle.

Pojď do mé náruče, měkká jsou má prsa.
Kdyby Tě někdo pronásledoval, přitul hlavu
k mým prsům.
Budou se Ti zdát měkká jako voda, ale kdybys
byl v nebezpečí, promění se v nůž ze zlata
a ve štít z oceli.
Ikdyž se stanou květy pošlapanými kopyty koní,
Tvoje hlava z mých prsou nezklouzne.
A tak na Tebe ruku nevztáhnou.
Přijď. Je načase abys přišel. Rychle.

Mirosave Fikare (Jan, 01. 11. 2010 15:27)

Jsi invalidní důchodce.Alkoholik a máš slabé srdce.Krom toho maličko hodně labilní.V souvislosti s mou osobou jsi použil velice vulgárního výraziva.Jsem pohoršen.

Pavlač (ezi, 01. 11. 2010 15:26)

aby z Lásky a erotiky nebyla pavlač a vrátila se tam kam patří, ezi se odstěhovala na Kladivo na čarodejnice, tam patřím, co bych tomu bránila...tak vás zvu na rulíkový čaj

pro Vandráka (Saty, 01. 11. 2010 15:21)

To je jako upozornění, že se Jeník stává máslem číslo 2 a že by měl přitvrdit?

pro Ezi (Saty, 01. 11. 2010 15:20)

Díky Ezi a promiň, že jsem se do toho nechala vtáhnout, jo a tyhle stránky zažily daleko horší bitky než je tohle.:-)

Saty (ezi, 01. 11. 2010 15:00)

... jsou lidé, kteří ví víc a přesto jsou takoví, že zůstanou vždy se svou tváří, bez masky...tam patříš a je to nedocenitelné...je mi líto, že jsou to tvoje stránky, věř mi...saty

Jane (radek(alias v.a.nd.r.a.k) , 01. 11. 2010 14:59)

Promiň Honzo, ale ty na to nemáš. Neumíš doopravdy někoho nasrat. A docela jsem ti zprvu i fandil. Ovšem, mos se ti v této činnosti nedaří. A víš proč?
Nejsi v tomhle opravdický. Jen se snažíš kopírovat mé opilecké excesy. Pamatuj si: Se mnou vždycky prohráváš, ikdyž budeš stát na tom nejvyšším stupínku "bedny".
Lidé tě mívali na fórech rádi. Troufám si říci,že aspoň někteří. Dřív jsi byl kořením nemastných gulášů. Ale teď mi přijdeš jako zasmrádlá nedouzená ryba.
Jak jen jsi tajemný! I hrad v Karpatech je před tvou tajemností rozpadající se ruina.
Nedej bože se otřít o tvé soukromí. O to, čím jsi skutečně pod svou maskou. Není o co stát. Viď?
Co tě doopravdy žere? Že nedokážeš být tak vulgární a tak "populární" jako jiní?
Vzpamatuj se, dokud je čas..nerad bych šel totiž "Džonymu"
předčasně na pohřeb. Dnes už jsem už nějaké věnce položil. I zapálil svíčku.
Jdi do sebe..možná se zas potkáme...
tak zatím..

Jessii (ezi, 01. 11. 2010 14:57)

já vím, jsi moc fajn holka, hodná a nad věcí...mám tě ráda, ale jsou věci, které bolí, povznést se mohu, ale ...

díky

je to láska a erotika (fikus, 01. 11. 2010 14:54)

a tak to sem patří. Janku, která dívka či žena, do které jsi musel být sakra zblázněnej,..ti dala kopačky? Nebo tě podvedla,..třeba s přítelem? Nebo to byl jiný citlivý mladý muž? Dal by jsi mi jejich adresu,....dal bych jim totiž do držky, nebot na tobě napáchali velké škody, které tě zřejmě budou provázet do konce života. A ty jsi citlivý mladý muž a je mi tě líto,....:-) fakt, líto Mohu nějak pomoci radou? Nechceš se svěřit něčím ze svého soukromí? At taky alespon něco vím o lidech tvého formátu a neumřu blbej,..:-) Rád se štouráš v životech jiných lidí, ...dej mi šanci se trošičku poštourat ve tvém životě? Dám i rady a zdarma,...možná přidám i pěstí? Co? Bereš?

 

Přejmenovat (Bandy, 01. 11. 2010 14:50)

 

 

 

Tato rubrika se jmenuje Láska a Erotika. Zkuste si přečíst její obsah a komu se podaří se nečervenat je opravdu drsňák. Bez troch studu propíráte lidi, které neznáte. Netaktně a betostyšně se hrabete ve vztahu, který nota bene nemusí ani existovat. A to jste stejní, kteří hrdinně kážou o hloubce vztahu. Někteří i takoví, jejichž nejhlubší vztah je měřitelný délkou penisu. Jsem rozezlen nad nestoudnostmi co se tady odehrávají. Rubrice dávám pro sebe název Nejsprostší pavlač. A budu chodit plivat ze střechy.

začnu jinak (fikus, 01. 11. 2010 14:42)

Jane, ty hlupáku citlivej, nechceš si se mnou psát mimo tuhle rubriku? Jak ti říct debile mladej a citlivej-jak o sobě tvrdíš,...že strkáš rypák do toho, po čem je ti hovno? A jsi tak chytrý! ty si pamatuješ mé jméno a příjmení,...to na mne udělalo dojem! Musím ti to vysvětlit jako debilovi: Juane, když ti někdo řekne nebo naznačí-NEBAV SE O MNĚ,....kolikrát se ti to musí říct? Mohli bychom si napsat mimo ? Rád bych ti ukázal svůj bohatý rejstřík nadávek a vulgarit a rád bych tě argumenty roznesl na ,, kopytech,, jak se říká a nechci, aby jsi se cítil trapně a ponížený před ostatními. Dej mi tu šanci hlupáku? Jinak, zatím naštvaný nejsem ty citlivej mladej muži a nebýt toho, že jsi zatáhl do svých zvrácených hrátek i člověka, kterého mám rád, vysral bych se na to. Myslím, že se mi chce tě urážet a napadat, nebot koukám na tebe nic jiného neplatí. Otázkou je, jestli na tebe vůbec něco platí. Myslíš si, jak jsi mazaný a schovaný na své ip adrese, odkud podnikáš své výlety za poznáním. Až se skutečně naseru, najdu si tě. Stále se směji,...zatím

Ezi, (Jessie, 01. 11. 2010 14:23)

povznes se nad to jako královna :-). Víme své, ne? Když mezi dvěma lidmi přeskočí jiskra, je to zázrak a žádný moralista se zdviženým prstíčkem to nemůže pokazit. Mně vy dva vždycky na fórech zahřejete u srdce :-).

děkuji (ezi, 01. 11. 2010 14:19)

že, mne dále probíráte, sáhněte si do svědomí svého, jen se zeptám, musím být nutně nešťastná s jedním mužem, proto, abych musela se sblížit s druhým, nejde tak třeba mít vřelý a docela upřimný vztah ne jeden? a pak proč jedním ničit druhé, co je na tom tak zlého, morálka ach Bože, to bude ono, někdo tu stanovil jisté morální hranice únosné v této společnosti, která je natolik pokrytecká, že jakmile někde vybočí s řad je kamenován...tak si hoďte...

i těm kdo se pro kámen neohnou, prosím, najděte jiné téma, jsem vděčna, že mne "snad" chápete...ale nikdo z vás neví ...

prosím,není ve mne zloba, jen chci klid, nikomu zde jsem neublížila

Jéňovi (Saty, 01. 11. 2010 13:46)

Nikdo mi nedal právo pitvat se v životě druhejch lidí a i kdyby mi to právo dal, tak to neudělám. Nechci už se k Fíkovi a Ezi vyjadřovat, snad jen jediný...rozumím jim a pokud svůj vztah nepřenesou do realu a udrží takový jaký je, můžeme jim ho jen přát...upřímně a bez závisti, navzdory pohoršenejm moralistům. Odpovídám ti proto, žes mi to adresoval, neznám pohnutky které vedly Fíka a Ezi k sblížení a myslím si, že to je nepodstatný. Pro nás určitě. Podstatné je, že oni si rozumí.

*** (Jessie, 01. 11. 2010 13:32)

"jestli o tom manžel ví" - no nazdar...
Proč by měl?

fikovi (Jan, 01. 11. 2010 12:52)

Až vyluxuješ,můžeš zkusit španělský ptáčky.Né,hele Míro,znal jsem jednoho typa.Když šel do hospody,myslel na mámu.Když šel z ní,na tátu...A nenapadej mě prosím,jsem velice citlivý mladý muž.

Saty (Jan, 01. 11. 2010 12:44)

Prosím reagujte bez hněvu,prostě,tak abych pochopil.Abych konečně přišel na to co je čistota.Míra miluje Ezi.Je to neposkvrněný platonický vztah,plný vřelých citů a porozumění.Ezi žije ve spokojeném manželství.S Mírou si prostřednictvím internetu vyznávají lásku.Nikdo na tom nic zlého nevidí.Já řikám v pořádku,svět je už prostě takovej.Lidi jsou takový.Jen by mne třeba zajímalo,jestli o tom manžel ví.Jestli tuší,že jí jeho cit k ní nenaplňuje.Že si proto Ezi našla internetového partnera,který je jí schopen citově uspokojit.Nebylo by to fér,sdělit svému muži,co a jak.Moje hypotéza vychází z toho,že manžel nemá povědomí o tom co se odehrává.Možná že tomu tak není.Nicméně dvojka čtyrka mimo barvu.Jestli tam jsou,co zde můžu ještě víc pošpinit?V tomhle víceúhelníku vztahů je někdo komu by realita mohla ublížit.Realita,které vy říkáte čistá.Dál.Míra se považuje za upřímného,otevřeného muže.Nehodlá ničit spokojený vztah.Tedy vztah,který nutí Ezi hledat jiného partnera než svého muže,k tomu aby byla vnitřně uspokojena.Tedy nespokojený.Nechce výřit poklidný a sedlý způsob společného přežívání páru.Protože by musel nabídnout víc než má Ezi nyní.Míra není vůbec sobec.Už jsem to psal.Proč se v tom tady pitvám?Štěpím se tu s Radkou.Mirosav Fikar sem zničehonic přiletí a poví mi Jane,běž se s tvým pojetím lásky nechat vyfotit a tak.Neútočně,nepyšně.A zde je můj,přiznám se,problém.Když mi tohle někdo vmete do temene,chtěl bych s tou samou razancí zjistit jakou cenu mají tedy jeho slova o lásce.Jak si její podobu představuje on,když je schopen s podání zasmečovat.Uchopím šablonku,vzor jeho chování a ptám se.Polévku samozřejmě okořením.Hostina pro lva i masařku je na světě...

Saty (fikus, 01. 11. 2010 12:42)

:-) příště to utnu hned na začátku, jenom jsem chtěl odpovědět. Nic víc. Ale sere mne sakra, že toto je rubrika Láska a erotika a Satančiny stránky a kdo si vůbec má drzost si dovolit sem tahat spory z úplně jiného fora? Co je to za debila? A já jsem druhý debil, který se nechal ztrhnout :-)

pro Fíka (Saty, 01. 11. 2010 10:51)

Jsi hodně otevřený, vstřícný a upřímný. Pro tebe platí dvojnásob to, co řekla Jessíe. Nic na tom nemění fakt, že tobě i Ezi fandím a myslím že víc lidí.:-)

Jessii (Saty, 01. 11. 2010 10:47)

Ahojky Jessie a vítej po delším čase. Není pravdivějšího přesvědčení a snad tisíckrát ověřený, než to co jsi napsala. To, co je mezi dvěma lidmi je hodně intimní záležitost a lehce zneužitelná. Víc než co jiného pak bolí, když si do citů druhého někdo opucuje boty od bahna.

slovo hec (fikus, 01. 11. 2010 01:02)

nesnesu a jsem zatížený na slovo hec. Nehecuji své okolí, ale podněcuji k výkonu. Hec je slovo mého otce a to nesnesu.

stres (Jan, 01. 11. 2010 00:54)

Nic.Jasně že nic.Velký ústa s dvojkou čtyrkou mimo barvu.Dá mi olina proti KK a ve výsledku má špinavou postupku.A nikdo už proti němu nevsadí.Od týhle chvíle mu všichni zahazujou.Je za hráče.Přestože jen mlží.Bere.Nakonec už ani tobě se s vysokym kickerem nechce jít ven,protože víš že ti z hecu přeplácne všechno.Že mu to prostě na tomhle stole,mezi těmahle hráčema vychází...Ale nebyl bych hráč abych...

můžu se tě zeptat? (fikus, 01. 11. 2010 00:46)

jsi rád překvapený?
Mohli bychom přenést debatu jinam?

stres (fikus, 01. 11. 2010 00:43)

když propadnu stresu tak těžko přemýšlím nad tím co je ryzí. Chci ten stres překonat bez větších následků. Chci ho překonat a až později se zamýšlím nad tím, co bylo příčinou.

Vybíjení stresu (Jan, 01. 11. 2010 00:27)

Stresu propadám zřídkakdy.Když propadnu,rozhodně nekalim co je ryzí.Co mě točí,neustálý rejzování s prázdnou rukou.Reis na blaindu,reis na flopu,reis na ternu,reis na rivru.Blaf.Každou hru.No a když se ho s AQ konečně rozhodneš přepálit,zjistíš že má dvojičku trojek.Nepřijde a konec.To si pak řikám že musím být někomu skutečně velice nepříjemný.Vstanu od stolu,vylezu na ulici,jdu si pro noviny,domu,zapnu komp a koho nevidim.Další takovej.Jen tričko už neni s vochomůrkou ale s křemílkem.A zas ten samej kolotoč.První reis,druhej reis...ve třetí hře ho chytnu za ruku a podívám se mu na karty.A co myslíte že na tý hnátě má?

abych byl přesný (fikus, 01. 11. 2010 00:10)

nevím, jestli to napsala Satanka, ale je to napsané nahoře podn Sealem a přehrávačem. :-) A z těch písmenek-jak říká modrá/ písmenka/,...jsem si svá tvrzení odvodil.

vybití stresu? (fikus, 31. 10. 2010 23:58)

pokud jsem schopný, tak uklízím a potom vařím a potom tvořím jiné hodnoty.

přečetl jsem si,... (fikus, 31. 10. 2010 23:36)

opět , co Satanka napsala o lásce. Mít rád, odpouštět chyby-za předpokladu, že to budou odpustitelné chyby. Mít rád pro vyjímečnost a pro neznalost z nedostatku informací. Mít rád proto, že chci mít někoho rád-ikdyž má ty své chyby a ikdyž tu prostě není. Láska má tolik podob a osobně se tomu poznání učím. A je mi jedno, kolik je mi let a jaké mám zkušennosti. Mám rád a řeknu to nahlas. Mám rád!

Ratce (fikus, 31. 10. 2010 23:16)

o tom stresu, dodnes se neumím vyrovnat se s tresem. Tolik podob stresu mne postihlo a stále je to pro mne nové.

proč zkouška? (fikus, 31. 10. 2010 23:08)

vysvětlím,....někdy se mi stalo, že jsem napsal co mne trápilo a co jsem myslil, že je VELMI důležité. A potom se ukázalo, že tu nebylo místo. Někdy jsem své věty opakoval, ale většinou jsem se nasral,- s tím, že emoce mne ovládly. Potom jsem vychladnul. A napsal to znovu. Ne vždy. Jinak dobrý a je to v pohodě, že tu jste všichni.

zdar lidi od Satanečky! (fikus, 31. 10. 2010 23:04)

byl jsem na pivku. A přemýšlel jsem nad tím, co jsem zde viděl napsané. Tady je tolik vášně a erotiky, jakou jsem dlouho nezažil. Jste úžasní, všichni.

... (Jessie, 31. 10. 2010 22:46)

Když čtu, co tu někteří píší o lásce druhých, tak mě to jen utvrzuje v celoživotním přesvědčení, že to, co je mezi dvěma lidmi, má být jen mezi nimi. Aspoň to nikdo nepošpiní...

Jirkovi (Saty, 31. 10. 2010 22:18)

To je ale strašná škoda, nic víc by se sem teď nehodilo, jak něco krásnýho o lásce a to ty umíš. Půjdu spát smutná, ale asi předtím na odreagování rozbiju hrnek jen co dopiju kolu. Krásnou a dobrou tobě a všem.

Saty (6Jirka9, 31. 10. 2010 22:00)

tak bylo to o milování, svíčkách, věncích a bolesti :-)to už znova nedám

Radce (Saty, 31. 10. 2010 21:54)

Jak ze sebe dostat stres? První otázka je, jak rozliším stres od vzteku, nebo naštvání, nebo blbý nálady. V takovejch případech to odnese talíř, nebo něco co nemá velkou cenu a je v dosahu. Když je ale problém vážnější, odkládám řešení do doby, než se zklidním a promyslím jak se ho zbavit. Když v takovejch případej jednám hned, obyčejně to blbě dopadne.

Jirkovi (Saty, 31. 10. 2010 21:47)

Zmizela? To je neodpustitelný, krutý trest stihne toho, kdo to zavinil. Já v tom nejedu, asi jsi opsal blbě kod, takže ti nezbejvá, než se o to pokusit ještě jednou.:-DD

(Jan, 31. 10. 2010 19:34) (Saty, 31. 10. 2010 21:45)

Jéňo, tak tomuhle se mi ńák nechce věřit, i když bych tomu ráda věřila. To spíš bud věřit na čápa.

se rojily včely, bo co? (Saty, 31. 10. 2010 21:40)

Wauuu, čék tu chvíli není a tady se toho urodilo, teď ještě zjistit, jestli se tu sklízel rulík zlomocnej, nebo jahůdky.(ty by do týhle rubriky určitě pasovaly líp) Pasuje to spíš na tu první možnost, protože to při čtení určitě někoho otrávilo. Mě to ale docela pobavilo, protože když jsem to pročítala, tak mě napadlo, jestli je možný v tom co tu bylo napsaný najít nějakou tu erotiku, nebo že by po přečtení vzplanul někdo k někomu citem zvaným láska...hmmm, mě to připadá spíš prudce antikoncepční. Eroticky mě to teda nevzrušilo, ale napadla mě věta - jak nejde o život, jde o hovno, nebo taky -co tě nezabije, to tě posílí. Kdo je naštvanej, tak ať není, jsou to jen slova a slova, pravda, některý úplně zbytečný.

mě švihne (6Jirka9, 31. 10. 2010 21:38)

Saty složil jsem básničku a ona zmizela byla taková pěkná, odvážně nesmělá

ufufuf (6Jirka9, 31. 10. 2010 21:25)

jsem říkal že tu bude sranda

Jane, Jane, já si svoje přesvědčení ponechávám jako štít, ty jako meč :-)

a ... (ezi, 31. 10. 2010 20:50)

je to jen můj pohled, klauni byli vždycky přinejmenším dost podivní...ten zvláštní humor...

všem (ezi, 31. 10. 2010 20:46)

odmala nemám ráda cirkusy a varieté...něco na tom bude, marně si vzpomínám co...že by, potom všem vymeteno...aha, hezký večer všem i těm, kterým se naše vystoupení nelíbilo...potlesk

Všem (Jan, 31. 10. 2010 20:09)

Samozřejmě pokud budou i ostatní mít chuť pokecat se mnou.

Jan (modrá.krajinka, 31. 10. 2010 19:53)

Máš štěstí,že jen vtipkuješ;-)..hezký večer

Krajinko (Jan, 31. 10. 2010 19:46)

Nekaž to prosim.Byl to vtip.Samo že i s tebou.Patříš sem.

Jan (modrá.krajinka, 31. 10. 2010 19:37)

Neboj už tady zase chodit nebudu...dík za vyhazov...měj se hezky

Všem (Jan, 31. 10. 2010 19:34)

Rád bych pokecal s Bandym,bez vyfikundací,stejně tak s Ez,Klaudií,Saty,ale i Drakem a Jirkou a všema co sem patří.A když píšu patří,myslim do jednoho.Kromě Krajinky.(Humor)Vraťte se a už se nezlobte.Zkusim nemachrovat.Bude to jak za starejch časů.Když se míň machrovalo a víc o počasí.Zlomíme to?

Jan (modrá.krajinka, 31. 10. 2010 19:20)

Takže ty nechápeš a ptáš se?Nedělám z tebe agresora ani někoho kdo zraňuje,ale připadá mi to,že se tady tím jen bavíš a urážíš jak Bandyho tak i Ezi...

Krajince (Jan, 31. 10. 2010 19:14)

Představ si,že uděláš něco,co druhý nechápe.Ten čin v tobě vyvolá nějakou vnitřní odezvu.Jednou k tobě druhý ten přijde a zeptá se tě proč ses tenkrát zachovala tak jak ses zachovala.A ty podle toho,jakou odezvu to v tobě vyvolalo,přistupuješ k otázce druhého.Bereš jí jako projev agrese,nebo nevim čeho.Ptám se zde lidí co a jak.A jsem za agresora,podle tebe za někoho kdo se baví zraňováním druhých.Je to jistě alternativa přístupu ke mě.Co z toho vyplývá?

komentar 19:02 (ratka, 31. 10. 2010 19:10)

patril ke komentari 18:57

Krajinko :o) (ratka, 31. 10. 2010 19:02)

Teda jsem si spis predstavovala ze kazdy tak nejak ehm to vi za sebe. Co bezi v tech druhych muzu odhadnout jen podle sebe. vetsinou jim prisuzuju stejne pochody jako jsou ty moje.
Jako osoba nekonfliktni a mirumilovna samozrejme jen nejlepsi umysly. Utikam. Vsecky zdravim.

Ratka (modrá.krajinka, 31. 10. 2010 18:59)

sklenku bílého?...dám si s tebou a budem přemýšlet co je vlastně ta láska a erotika:-D

Eze (Jan, 31. 10. 2010 18:58)

Zlá?Co je na tomhle zoufalém pokusu zlého?Je to tvůj pohled.

modra krajinko (ratka, 31. 10. 2010 18:57)

stejny pocit mam ja taky
po nebi dal plujou mraky

ptaci zpivaji
do dalek litaji

sem si sednu
dam si jednu (sklenku bileho)

Ratka (modrá.krajinka, 31. 10. 2010 18:57)

myslím,že odpověd tady najdeš lehce,když si přečteš Janove příspěvky...:-D

můj pocit (modrá.krajinka, 31. 10. 2010 18:52)

Jan má určitě z vašich výlevu ohromnou radost baví se tím jak se tady všichni zlobíme co píše a jak se chová proto pořád přikládá na ohýnek.Myslím Ezi ,že naschvál tvůj nick komolí at tě naštve.... nemá cenu tady o tom psát a debatovat on se tím jen baví...

vybiti stresu (ratka, 31. 10. 2010 18:45)

Jak resite svoje vlastni napeti? Jak se vybije dnesni clovek ze svych stresu, nezdaru a frustraci.
TReba zadne nema. Zdanlive. Nebo dela ze nema.
V konfliktni situaci vylezaji vnitrni napeti na povrch jako stiři z der. Ozdravny proces.

Uff, ucim se odbouravat vnitrni napeti. MOc mi to nejde :o) ale posun tady je.
Kazdy ma svoje metody. Kdyz napeti neuvolni, tak onemocni. Treba ne hned. ale casem. nejslabsi misto ho zradi.

JANOVIj (ezi, 31. 10. 2010 18:36)

samovyvolený...jinak nelze než kostatovat, jak všechno víš, obdivuhodné, provokace už jen s mým nickm je směšná a tak i mnoho tvch slov, podezírání mne bez důvodu, paranoia, aby někdo nebyl o schod výš než ty...???Soudí mne mé činy...nebo také soudí mne pohled Samovyvoleného Jana že? tak jako všechny tady...jediný spravedlivý, jediný kdo vše ví...ach bože, odpust mi malé počáteční písmeno, je tu někdo vyšší...
a co On nám o sobě poví...nic, uděláme si obrázek sami, neboď soudí ho jeho činy a zrcadlem jsou mu jeho vlastní slova...jen malá úsloví, a jej i Ezi je umí být zlá, nebo je to jen jinak...špatně nastavené zrcadlo? kdo ví...

negativni pocit (ratka, 31. 10. 2010 18:30)

mam ze stagnace, preslapovani na miste, odhnivani a zahnivani. procesy by mely plynout. zivoty by mely byt odzity. kdyz se budu bat tak se zavru.
cesta je pozitivni. dokud jdu ziju...
jakmile se zastavim (nemyslim fyzicky ale i) tak zacnu hnit od hlavy.
ze jsem sla ve dvaceti, triceti, ctyriceti ci padesati neni duvod k zastaveni. porad musim jit dal. az dokonce.
Nebat se, nebat se, nebat se. I kdyz je svet plny nastrah.

fikovi (Jan, 31. 10. 2010 18:08)

Též si nenašel souvislost,viď.Zaseknutí.Já píši o tom jaký že jsem borec,kolik že jsem toho prožil a bla.Vážně žvaním neustále o sobě,když je třeba řešit jiné záležitosti?Co mi tedy říkáš,krom toho že jsi Fíkus?Že mluvíš pravdu a nic než pravdu.Kolovrátek.Kde je ten posun?Atmosféra skepse?Radka z toho nic negativního necejtí...

Janovi (fikus, 31. 10. 2010 17:56)

už jsi se zase zasekl Jane. Tohle je už debata o ničem a já na nějaký kopírování toho co kdy kdo řekl nejsem stavěnej. je mi to jedno. Ale přesvědčuješ mne, že nemáš ani kousek dobré vůle pochopit co ti kdo píše. Jenom si meleš svojí jako kolovrátek a fakt mi není jasný co tě k tomu vede:-) Jsi nějak nemocný na duchu nebo na těle? Něco tě žere a nemůžeš se s tím srovnat? Ale tohle není ta cesta jak z toho ven. Co umíš Janíčku,....vyvolat kolem atmosferu skepse, podezírání, pochybování a téměř samé negativní nálady? Takhle tě vidím já,...

Eze (Jan, 31. 10. 2010 17:55)

Je skutečně otázkou jakou roli v tvém vzdání se korunky sehrálo to či ono.Další otázkou jak moc si dokážeš přiznat...Jinak ještě mám pro tebe osobně malou informaci.Ohledně tvého přesvědčení že tě neznám a znát nebudu.Taková malá úsloví....Podle činů poznáte je.Soudí tě tvé činy.Padam pam pam.

fikovi (Jan, 31. 10. 2010 17:45)

Vyprávíš mi tu o tom,žes něco prožil.Že jsi upřímný a statečný a nějakej Lenin nebo co.Snažim se přijít na to co to má společného s tím o čem se mi dva bavíme.Já vážně netušim proč mi vykládáš zrovna tohle.Nechci opisovat svůj příspěvek Radkovi znova.To jen kdybys ani ty nechápal oč mi jde.

Bandymu (Jan, 31. 10. 2010 17:37)

Tak nejsem to jen já kdo odhalil tvou skutečnou tvář.Kdo se nebojí o tom pohovořit.Zřejmě si nevzpomínáš.Připomenu.Radek,Jirka,Hemenex.Své ti naznačila i Morgana.Dál.O odejmutí korunky můžeš požádat.Nejsem moc chápavý ale tohle se mi podařilo odtušit.Jsi první kdo to měl udělat.Co se týče nejapnosti ohledně toho že já se stavím do role arbitra bla bla,myslim že zcela postačí shlédneš-li kdo kousek níže a projde si tvé příspěvky.Jinak si samozřejmě utekl jak malé děcko.Pokakánek.

panečku,...to se to rozjelo (fikus, 31. 10. 2010 17:35)

...hlavně pozor na honbu na čarodějnice,.....to už tady bylo Xkrát a Satanka má na to myslím i příhodnější rubriku. :-) Měl bych se na pozoru, abych nešel zbytečně proti lidem, kteří: jinak vypadají, jinak se projevují,...prostě na první pohled mohou být nesrozumitelní a tudíž častokrát nepochopení, - ikdyž jsou to milí, chytří a upřímní lidé, kteří mají jistě co sdělit. Pamatujete? Kdo nevypadal uniformně a nepoužíval osvědčené věty, byl nepřítel? Nějak si nemyslím, že by se něco extra změnilo, jen lidé chodí barevněji oblíkaní a mají barevnější účesy,..:-) Osobně to rozlišuji takhle: člověk, který mi neublíží, je skoro můj přítel. Tak propustme čarodějnice domů a skákejme přes ohně společně a kdo víc a dál,....

BAndy (ratka, 31. 10. 2010 16:55)

jen vyjizdej. to je OK. nejak mi tento komentar furtmizi?

BAndy (ratka, 31. 10. 2010 16:51)

to je v poradku. klidne vyjizdej.

Janovi (ezi, 31. 10. 2010 16:35)

I Eza pochopila jak to celé pomršila a vzdala se jí,taková to je žena.

Chceš-li o mne mluvit, jsem ezi, zkratkou, já si s tvůj nick nepřízpusobiji svému jazyku...prosím

Věta, kterou jsem ti překopírovala, tak jen proto, protože je zavádějící, forum o kterém mluvíš funguje dál, nebylo jediné, kde jsem se v té době vzdala korunky, a proč jsem to všude udělala, je natolik osobní, že to nebudu propírat na veřejné diskuzi, zkus to přijmout, nemůžeš-li to pochopit...jistý stav jisté věci

není všechno tak, jak to vidíš ty

píši jen o tom, co se týká mne, a tebe...

ratka (Bandy, 31. 10. 2010 16:28)

A nepřestanu vyjíždět pokud se nevzpamatuješ. Podle tebe jsou tady jen pomýlení a pak mesiáš Jan, připraven je všechny spasit a ty jeho pokorná služebná, taková Matka Tereza. Jenže někteří pomýlení neradi slyší sprostá slova. Neradi slyší o svém hlupství, když je do něj vtlouká někdo, něco nebo co to je.

Jane (Bandy, 31. 10. 2010 16:10)

Uniklo ti že do kalhot jsem si nenadělal já. Jen jsem nechtěl chodit v kalhotech ve kterých je naděláno od tebe.
Z fóra jsem chtěl odejít ze stejných důvodů. Nehledě na to, že si vždy můžu vybrat, s kým chci sedět u stolu a s kým se mi špatně snáší i stejné město.(Neber si to osobně i když to tak míním). Stačí trochu zběhlosti na internetu abys věděl, že korunku nemůžeš odložit, kdy si vzpomeneš. Na to má právo jen ten, kdo ti ji udělí nebo jim stanovený správce. Není to na tebe moc rychle ? A tak mi korunka zůstala i s vědomím, jakou odpovědnost to sebou nese i s vědomím, s kým se budu muset stýkat proti své vůli. Zřejmě by ses zachoval mnohem statečněji. Nevím, kdo je na řadě, abys ho označil za pytlíka nebo slabomyslného.Vždyť tady jenom ty máš tu schopnost hodnotit lidské vztahy a jejich osobní úroveň i když je neznáš.Jen ty jsi arbitr toho co poctivé je a co přetvářka. Jen ty máš tady čistý štít úpřimnosti. Nevadí, že nemáš ponští o tom, co je takt a ohleduplnost.Jen ty poznáš kdo na tebe nemá. Nevadí, že mnohým nesaháš ani po kotníky. Nechci touhletou pří ušpinit skvostná místa , na kterých jsem se pro internet narodil. Nepotřebuji se hrdě předvádět lidem, kteří s otevřenou pusou hledí co je ještě možné. bandy.bandy@seznam.cz. Pojď na dvůr, tam si to vyříkáme a snad bude klid.

Krajinko (ratka, 31. 10. 2010 15:27)

aha :o) Chvilu mi trvalo nez jsem prisla na to ze ta laskava slova jsou myslena ironicky a ze se tykaji meho komentare jen okrajove.
teda ze me ironik zda se nebude.
no to je prave to postuchovani cumackem :o) nataceni zrcadla. KOukni dovnitr, koukni donitr. to co tam kdo uvidi je pouze jeho vlastni zkusenost. neprenosna. Kazdy vi nejlip jake myslenky ho napadly, co mu projede hlavou. kdojecoje.

 

Bandymu (Jan, 31. 10. 2010 12:00)

 

Jako jsi zbaběle utekl den před otevřením fóra.A přezto neutekl.Když si viděl že nic.Nadělal si do kalhot zcela bezdůvodně.Pro jistotu korunku ponechal,abys případně zasáhnout mohl.I Eza pochopila jak to celé pomršila a vzdala se jí,taková to je žena.Ty ale v sobě stejnou odvahu a odpovědnost za své hlupství nemáš.Pokoru.

Radkovi (Jan, 31. 10. 2010 11:52)

Čilík.Není to moralismus co mě nutí se pídit po tom čim momentálně tepe vesmír,je to snaha porozumět tomu co druhý píše,proč to píše anebo proč radši nepíše.Na jakých že základech čí domeček stojí.Abych věděl až půjdu kolem,jaký branky že se můžu dotknout,aniž bych se bál že se celé stavení zřítí.Mojí vinou.

Radkovi (Jan, 31. 10. 2010 11:45)

Zjednoduším to.Fikus povídá...co to tu píšete za nelásku?Já vím co je láska,to co tu předvádíte je ee.Má chyba je že se Fika zeptám,jestli ta láska kterou má na mysli,je tou samou kterou předvádí ve vztahu k Ezi.Abych pochopil co myslí opravdovou láskou.On řekne ne.Kdyby miloval odpadkovej koš,ptal bych se ho na lásku k odpadkovému koši.Ne,skutečná láska jsou prožité city.Sám sebe se ptám,když jak píše,že jde do všeho naplno a vášnivě,jak je teda možný,že vztah s odpadkovým košem není vášnivý,naplno a láska?Prožité city.On odpoví že by to byl nerozum.Invalida alkoholik a bla bla.Nerozum.A já se ptám sám sebe.O čem tedy pak ta slova o opravdovosti z pod ruky Fika jsou?Nejde o to urazit ho,použít proti němu intimní informace a bla bla předpojatých otroků,jde o to zjistit jakou váhu že jeho slova mají.Jaká ta láska v jeho podání je.Chtěl bych to vypátrat abych s nim mohl hovořit a věděl,že to co říká taky trochu cejtí,že si to pro tuhle chvíli necucá z prstu jen aby byl stylovej.Je to zlo?Proč se bavit o tom jestli je koš plnej nebo nevynešenej?

pro kohokoliv (rybka, 31. 10. 2010 09:26)

...nepíšu sem, jen si sem občas chodím číst..proč? možná ze zvědavosti, s jakou čtu ranní zprávy, možná ze skrytého voyaerismu, který má každý v sobě..kdo ví..
ale někdy se nedá mlčet..
prostě mi vadí, zalamování jehel do živého.. jasně, net je veřejné médium a cokoli člověk svěří na sklo, může být použito proti němu-s tím by měl počítat..jenže..pořád je mezi námi dost "naivů", kteří doufají a věří, že svět takový není..že existuje ještě nějaká základní slušnost a takt.. stejně tak, by asi každý v sobě měl ctít svěřené a nepsané pravidlo nezneužít informaci proti druhému..protože to je jen kusá informace-nikdo o tom druhém neví úplnou pravdu, jen se může dohadovat, vytvořit si svou vlastní fikci na základě několika, do éteru(někdy možná neuváženě) vypuštěných poznámek.. jak vidno-ne všichni to tak cítí.. někdo tak úporně střeží své soukromí a obestírá jej rouškou tajemna, že není ani schopen reagovat na obyčejnou poznámku, že třeba "hezky fotí",(aby si snad proboha nezadal, či je to jen pouhý stihomam?) nicméně ho soukromí druhých velmi zajímá.. lidé jsou různí.. sebestřednost a exibicionismus-hlavní priority psaní na sklo.. jen škoda, že tyhle dvě "vášně" v sobě člověk často neukočíruje..tak jako se to stalo teď zrovna mě a podlehla jsem nutkání, napsat svůj názor..
Není mi totiž jedno, když se míří s úmyslem zasáhnout.. a ne vždy to je slepou střelou...

přeji hezké dny-rybka

Bandy (v.a.nd.r.ak (radek), 31. 10. 2010 01:37)

Netroufám si ani odhadovat, z jaképak že výšky je třeba se snížit na tu výšku moji. Jsem pouze vyučený cestář. A ti jsou prý nejmenší lidé na světě. Prý stačí pouhé dva centimetry sněhu a už je není vidět.
O co chceš hrát? S tebou bych už nikdy nic nehrál. Máš svá pravidla, tebou daná a pro všechny předem vymezená. Přede mnou utéct ještě lze..DD))
Ovšem před sebou ještě nikdo nikam neutekl..jednou si na tahle slova vzpomeneš i Ty, věř mi.
Máš pocit, že vedu nálety na Satanku a lidi kolem ní?
Pozoruhodné, leč scestné. To víš, cestář..

Fikus (Bandy, 31. 10. 2010 00:12)

Divím se ti, Mirku, že se snižuješ na tak vysokou intelektuální úroveň diskutujících nadlidí. Pojď rychle pryč. Já už utekl. Tady se nedá hrát o nic. Jen se upatlat.
Jde jen o útoky vedené z mně neznámých důvodů vůči Satance a jí spřízněným. Destrukční nálety. Bohužel se jim daří. Hážou hořící lahve do domů. Pojď pryč, Mirku. Mohl bys stáhnout sebou i ty, kteří sem nechtějí.Pojď pryč, Mirku. A´t sebou nestáhneš i ty, které bys raději nechal v klidu

tak... (ezi, 30. 10. 2010 23:54)

snad je vám,všem lépe,teď, víte-li o mně o tolik víc...

Janovi (v.a.nd.r.ak (radek), 30. 10. 2010 23:46)

že "to je pravda", nebo s kým by se přel že "to není pravda"


(se omlouvám...chlastám, tak mi občas přeskočí i nějaké to písmenko)

Jane (v.a.nd.r.ak (radek), 30. 10. 2010 23:29)

Jsi jeden z mála lidí na diskuzních fórech,který dokáže přemýšlet o tom, co se mu ten druhý snaží sdělit.Vím, že to někdy nebývá nikterak jednoduché.
Z nostalgie a ze zvědavosti jsem zde nakoukl, jak že zde bez mé síry a vulgarity vzkvétá mezi lidmi láska a porozumění.A snad i něco víc. Znám tvůj styl vyjadřování. Trošku jsem to zpětně pročetl a mám pocit, že místy mi na můj vkus přijdeš jako černotalárný moralista. Proč ti například vadí způsob, jakým se k sobě mají Ezi a Fikus? Teď si možná řekneš...Jsi to vůbec ty? -Nesmlouvavý "drak", kdysi nestranící nikomu? Jsem týž. Dokážu psát vulgárně aniž bych použil slov, která jsou všeobecně považována za urážlivá, hrubá a sprostá. Vyjmenovávat je určitě netřeba.
Víš kolik je ženských, které si potřebují ve svých letech dokázat, že jsou ještě pro někoho žádoucí?
Mají zázemí, spolehlivého manžela, který je má rád a přesto nejsou šťastné. Nikdy se nevrátí pohádka mládí se zpívá v jedné písničce. Proč jim bereš cumel? Jistý čas jsem byl zapálený pro to, abych lidem tak nějak "bral iluze". Pochopil jsem, že nemám právo nikomu něco vnucovat násilím. Každý k tomu nakonec musí dojít sám.
Prostě, když je jaro, tráva roste sama od sebe.
Máš možnost volby. Svět ale nezměníš a sám před sebou neuteče nakonec nikdo. Je mi jedno, jak s tím, co ti zde bez přípravy a delšího přemýšlení sděluji naložíš. Kdo chce kam...znáš to.
Všimni si diskuzních fór. Lidé se tam do sebe obouvají, seč to jde. Jen aby si něco dokázali. Svou pravdu, pocit vítězství nad těmi druhými. Pocit uspokojení.
Když pak někdo nad tím vším doopravdy zapřemýšlí a dokáže argumenty jeho domnělé pravdy a vše, čeho se drží vyvrátit, bývá ten druhý zlomený a štká a vzlyká: "Porazil mně".

Když o sobě smýšlíš že jsi např.
"rovný"
"vyšší"
nebo nižší",
budeš se kvůli tomu stále přít.
Pokud tímhle nebudeš dotčen, ani tím
o čem by říkal "drak"
že "to je pravda", nebo se s kým by se přel že "to není pravda"
když v něm není žádné "rovný/nerovný"..
pak tohle trápení mít nebudeš

Janovi :-) (fikus, 30. 10. 2010 23:21)

.....ale o Ezi jsi začal ty první, jenom jsem Ti odpověděl. Vůbec by mne nenapadlo rozepisovat se o citech k Ezi,...zřejmě Tě na tom něco intenzivně zajímá:-) A jinak,...je to ten nespoutaný příval opravdovosti. Fakt je, že ty přívaly mám asi už za sebou, potkaly mne a to je důležité. Nemusím o nich jen snít, stačí vzpomenout si na ty chutě, barvy, vůně a atmosferu. Kdo ví, možná mne ještě něco čeká, až to přijde, nebudu se bránit, ale nevyhledávám to. Zatím si užívám klidu mládeneckého života na volné noze a s vědomím, že své povinnosti jsem si splnil a nyní se mohu věnovat sám sobě.

fikusovi (Jan, 30. 10. 2010 22:59)

ahojky
(fikus, 28. 10. 2010 05:31)
Jste tu pěkná partička a tomu říkáte láska? Tomu říkáte emoce? Tomu sakra říkáte city? Běžte se vyfotit, schovejte se někam do zákoutí, kde Vás nikdo neuvidí a tam můžete tiše snít o lásce :-)
Fikusi
(Jan, 28. 10. 2010 11:59)
A to jako hovoříš o té samé lásce,těch samých emocích,citech jako máte mezi sebou ty a paní Eza?Je to ten nespoutaný příval opravdovosti o kterém je tu vedena řeč?
Janovi :-)
(fikus, 30. 10. 2010 15:24)
Ne, měl jsem na mysli city a to hlavně prožité a ne vysněné pocity, že cítím...
Máme s Ezi mezi sebou zvláštní, ale krásný internetový vztah. Je to vztah platonické lásky a vřelých citů na dálku...

Snažim se psát tak,abych tě rozčílil co nejméně.Jsem rád že to zabírá.Dělám to pro sebe.Docela mě bavíš.Jako sádrovej trpaslik na příjezdový cestě.Podělanej od holuba s kabátkem a růžovou konvičkou.Lidi do něj úmyslně najížděj,ale nikdy ne tolik aby ho rozbili,jen ho posouvaj dál a dál od cesty.Je to bestiální podívaná.Člověk projevuje nezvyklé nadání pokud se jedná o jakoukoli formu postupné devastace,masakru.Svět je už prostě takovej.A on je všechny miluje,za jejich péči.Jen občas jej přepadne nějaká ta deprese z toho že už nevidí na druhou stranu cesty.To pak nasadí ten svuj kýčovitej výraz a vteřinu nedělá nic jinýho než nehnutě eroduje.Dýl to nevydrží.Pak už je zase všechny do jednoho miluje..opravdicky

Radkovi (Jan, 30. 10. 2010 21:59)

Já vlastně ani nevim co bych mu na to mohl odpovědět.Vypadá to totiž,že si význam jednotlivých slov vykládáme jinak.Hledat si důvody proto abych s druhým nemusel být,ať už jde o spokojené manželství jednoho(s občasnou absencí citu,který je nutno hledat jinde) nebo invaliditu v kombinaci s neukočírovatelnou chutí lejt druhého,mi zkrátka přijde divné.Kdyby si vybral Evu Braunovou nebo matku Terezu,těžko bych mohl něco namítat.Máti Eza je ale krom jiného těleso.Jestli je to teda ta samá láska,kterou se nám tu snaží polepit zastávku,proč s tou osobou nechce být reálně?Netvrdim že platonická láska je lež.K Evě nebo Terce jistě.Ty už asi lupou nespálíš.Jestli se mě ale sousedka rozhodne virtuálně hladit po vejcích,zatimco Pepa v kuchyni škrábe brambory,nazvu to platonií a začnu s tim v parku natírat lavičky,asi to úplně v pořádku neni.Co se extravagance týče,to že mí větry zvedaj servírce sukni neni projevem extravagance ale střevních potíží.Též velkohubost bych označil spíš za nemoc.Řekl bych že Fikouš se tak strašně snaží čeřit hladinu až upadá do stavu kdy je zcela regulérně přesvědčen o tom že je zdravý.Možná má pravdu...

Jane (v.a.nd.r.ak (radek), 30. 10. 2010 15:41)

Jsem mimořádně zvědav na tvou případnou reakci vůči Fíkusovi.
viz (fikus, 30. 10. 2010 15:24)

fikusovi (v.a.nd.r.ak (radek), 30. 10. 2010 15:39)

Tak nač ten vykřičník na závěr?

Janovi :-) (fikus, 30. 10. 2010 15:24)

Ne, měl jsem na mysli city a to hlavně prožité a ne vysněné pocity, že cítím. Mám blízko k vášním, vášnivému prožitku a to se netýká pouze milování a vztahů k osobám, miluji vášnivě pojatý způsob života,...žádné stojaté vody. Jsem typ, který když vidí dlouho stojatou vodu, má chut ji zčeřit,..:-) Nejsem pověřený mluvit za paní Ezi, ale alespon za sebe. Máme s Ezi mezi sebou zvláštní, ale krásný internetový vztah. Je to vztah platonické lásky a vřelých citů na dálku, sounáležitosti na dálku a nehodláme to měnit-tedy vyrobit z toho vztah reálný. Já jsem nemocný a nemohu nikomu slíbit jistotu, proto nebuduji žádný reálný vztah a tak to zůstane, Ezi je vdaná žena a celkem v manželství spokojená. Co ji chybí po citové stránce, dáme sobě na netu-na dálku. Ani ona se nehodlá rozvádět, utíkat od dětí a manžela za jedním marodným invalidním chlapem, kterej může každou chvíli natáhnout ráfky a navíc jsem alkoholik. A jinak,...dotkl si se mé ješitnosti, proto odpovídám: nejsem RÁDOBY extravagantní,..JSEM EXTRAVAGANTNÍ a vždy jsem byl. Bývaly doby, kdy jsi mne dokázal alespon rozčilit Jane,...jojo, kde ty lonské sněhy jsou!:-)

Jane (ratka, 29. 10. 2010 08:02)

no, ze me taky napadne jen tohle. jako "blbe" teda z pohledu kvetnatych rymu.

Radko (Jan, 28. 10. 2010 23:13)

Jak to myslíš -taky hodně blbé-...?:-))

basne (ratka, 28. 10. 2010 20:01)

me napadaji taky hodne blbe basne

pochodem vbok
z postele skok

Jiřímu (Jan, 28. 10. 2010 18:57)

Rozproudit diskuzi?Mám takovou ambici,to přiznávám.Chtěl bych napsat ňákou hodně moc erotickou báseň a dát jí na básně,ale v souvislosti s některými akademiky mě prostě vždycky napadne jen tohle:

Stando vbok
smrdí ti banán...

25.10. 13:10 saty (6Jirka9, 28. 10. 2010 18:17)

Jak jen sex? To není pravda, jako že dýchám stejnej vzduch.

Janovi (6Jirka9, 28. 10. 2010 18:11)

ale tak víš, že v něčem jsme tak podobní a v něčem tak jiní:)

Prostě určitý typ lidí z jistých důvodů ignoruji, co nemůžu ignorovat pokud ve své nadutosti napadají někoho dalšího to pak sedlám koně a leštím zbroj :-)

ale koukám že ty jsi se opět neudržel a rozproudíš nám tu žhavou diskuzi :-)

Fikusi (Jan, 28. 10. 2010 11:59)

A to jako hovoříš o té samé lásce,těch samých emocích,citech jako máte mezi sebou ty a paní Eza?Je to ten nespoutaný příval opravdovosti o kterém je tu vedena řeč?Já jen abych si to dokázal nějak představit.Tedy ty,upřímný rádoby extravagantní invalidní důchodce hluboce zamilovaný do jedné paní z fóra.A ona,žena magické přitažlivosti,hrdě opětující tvé čisté city.V rozvodovém řízení.Protože v duchu upřímnosti,kterou v sobě zjevně oba dva nesete,je ve vás už od vyplivnutí na tento svět zakořeněna a nemocně se k ní hlásíte,celou tu veselou skutečnost jistě svému druhovi sdělila,že.Nebo snad manžela nemá?Fiku,jak můžeš,vysvětli mi prosím,mě,sobci,hulvátovi a devalvátorovi cen slov láska,emoce,cit,vysvětli mi prosím,jak můžeš s timhle škraloupkem vůbec dovolit prstům kontakt s klávesnicí v souvislosti s povídáním o kvalitě žití.Přiznám se,že tomu prostě nerozumím.Vždyť tenhle vtip už nelze označit ani jako špatný.

fikusi (ratka, 28. 10. 2010 10:57)

laska - sazka
emoce - nemoce
city - kryty

ahojky (fikus, 28. 10. 2010 05:31)

Jste tu pěkná partička a tomu říkáte láska? Tomu říkáte emoce? Tomu sakra říkáte city? Běžte se vyfotit, schovejte se někam do zákoutí, kde Vás nikdo neuvidí a tam můžete tiše snít o lásce :-)

a taky me napadlo (ratka, 26. 10. 2010 13:18)

ze mozna to vsecko delam ze soucitu. nejen k sobe. ale i. mozna ten soucit a ta blbost jsou zamenitelne. nebo je zamenuju ja. anebo mam taky erekci. kurna co toje ten emaskulat? nedokazu se nesmat :o)

Jane (ratka, 26. 10. 2010 12:52)

rozumim co se ptas ale nevim proc to delam. asi fakt proto, ze me jeste nikdo nesestrelil a nemam kulicky takze pokazde zavelim k ustupu. jeste ziva. a nasadim si ten obojek.
proc to delam, proc to delam... Muze byt spravnou odpovedi protoze jsem uplne blba? teda asi se fakt musim nejdriv vyvalet ve vlastni blbosti abych pohcopila ze odpoved neni. ze je to jedno. abych to neopakovala jako barevny papousek do uplneho umrtveni na svem bidle v kleci. abych tomu uverila.
abych zabych bum

Jiřímu (Jan, 26. 10. 2010 12:49)

Ale koukám že jsi konečně přitvrdil.Přesto bych řekl že se dost krotíš.Protože jsi úplně otřesnej lidumil.Víš to...?Jsi lidumil Jirko.Klasickej příklad manipulace,při níž zdejší emaskulát Pavlov dosahuje imaginární erekce zde: 6jirka9
(Bandy, 10. 10. 2010 01:48)
Nevadí mi její úvahy. Nejsem pán domácí.Jen dávám najevo, že tady to není pískoviště. Tady jsme všetci, zdá se dospělí s vyhraněným světonázorem a připraveni ho konfrontovat. Ne však s adolescentími úvahami. S fantazií snad. S fantasmagorii nikoliv.Ratka
(Bandy , 10. 10. 2010 00:49)
Nikdy jsem nenapsal, že si přeji, aby si sem nepsala. Jak Tě znám máš mnohem navíc než bourat. Jen musíš chtít. Nevěřím tomu, že kazíš diskuze pro své potěšení. Nemyslím si ani, že jsi zlá.Soustřeď se. Máš bystrou hlavu. Můžeš být přínosem. Jen musíš chtít.
V reakci na Radku se nám Pytlík snaží vnutit svou neschopnost uchopit Radčin počin.Kdo je zde přínosem je skutečně otázkou...Kdybyste si nebyli jisti do jaké míry je záležitost spíše osobním útokem než milým gestem spravedlivého muže,stačí juknout na magii,život po životě,nebo polemiku a shlédnout rozhovor mezi jím a Radkou.Nutno říci že mě se třeba Radčiny příspěvky adolescentí nezdají.Též jsem na písečku.V reakci na Tebe Jirko,nám v první větě hlásí že on není pan domácí,v dalších nám předepisuje s čím máme konfrontovat své světonázory a s čím ne.Co nás je hodno.Je to klasika štyk alá olomimbacil.

Radce (Jan, 26. 10. 2010 11:49)

Měl jsem na mysli trošku jinou pauzu.Zeptal bych se tě proč jsi tak hrdá na to že tě nikdo nesestřelí?Jako žena přirozeně postrádáš kuličky,což ti usnadňuje ústup.Zabalit to do sidhártova celofánu je jistě možnost jak se zbavit obojku otroka,leč otroka jak jistě víš nedělá oboj anobrž neschopnost znát souvislost mezi setbou a sklizní.Proto toužíš po neustálém přesvědčování a vysvětlování jednoduchých principů?Z miliónů zdrojů?A co když tím kouzlem je nepátrat.Co když se staneš osobností až když si přestaneš všímat jestli se ambiciózní kolegyně v práci češe na ježka nebo má zlatýho stafilokoka.

starnuti (ratka, 26. 10. 2010 09:44)

starne telo. ale to uvnitr se nemeni. je to az strasidelne. Mlada divka uveznena ve starem tele. To je treba moje maminka. neni ji víc nez 14. možna patnact. Tahle mladicka divka se cley zivot obetave starala o me i o tatinka. Strachovala. Tesila z malickosti. Ted ji je vekem 85 a uvnitr porad 14. A tak me pri te prilezitosti napadlo jak je krasne to opet pripustit. Dovolit si tu mladou divku vystoupit ven. ZAsmat se a pohrat si s babovickama. A tatinek? tomu je 10 let. Ani ne. Mozna jeste min. Cely zivot mu bylo deset let. TEd mu je 86 a chlapec v nem ozil. A tak prichazim za svojmi detmi, pohraju si si nimi. Sbalim babovicky a jdu domu.
Co je telo? Jen schranka. Schranka o kterou bychom meli pecovat pokud chcem aby ty bytosti v nas se mohly porad smat.

Chlapi (ratka, 26. 10. 2010 08:31)

ja se z vas picnu :o)) teda menopauza jeste tady neni! To aby bylo jasno. Jeste furt muzu rodit deti jak na bezicim pasu.
ale jinak ma Jan pravdu, resim to i u sebe. co ziju? co jsem TED? cim jsem se stala? Veci ktere bavily mizi a ty ktere nebavily jsou najendou tady. A veci smyslu opet vylezaji na povrch jako hadi ze zeme....
zahradka a smrt. nebo smrt a zahradka. mozna jedno je druhe. obcas se zeptam sama sebe. ziju? a jestli si odpovim ano tak se zeptam. Cotojo?

dneska bych bral,... (fikus, 25. 10. 2010 23:42)

kdyby si kyprá žena se mnou plácala bábovičky,...:-)

Radce (Jan, 25. 10. 2010 22:13)

Nechci malovat čerta na zeď.Znamená to že si se od plácání báboviček posunula kousek dál.Doplácalas.Nyní přišla memo jiné pauza.Zkráceně memopauza.Na dalším stupínku vývoje je zahrádka a smrt.Jestli chceš vidět jak to vypadá těsně před ní,shlédnout stav tzv.postsenilního žvatlání, doporučuji studium projevu místního Morlora.

SATY (ratka, 25. 10. 2010 13:25)

vidis, a me tyhle stavy vzdycky ponekud znejistovaly. no teda znejistovaly me uplne hodne. kdyz jsem pak tu pudu pod nohama opet nalezla tak zase nebyly ty stavy. co to muze znamenat?

Ratce (Saty, 25. 10. 2010 13:10)

Asi máš pravdu, že druhou stranu zajímá jen sex a bůhví jak chlapi prožívají erotiku. Ženská dokáže erotiku vychutnávat, prodlužovat a hrát si na objekt lovu, až je muž nakonec uloven.:-DDD

pro Fikuse (Saty, 25. 10. 2010 13:04)

Napsal jsi: "Erotika pro mne dlouhou dobu znamenala předzvěst věcí příštích" a dodal jsi, že to může být i jinak...tak sem s tím, jsem zvědavá. Jo a ten tvůj známej by měl v tu chváli,jak by pronesl to svoje erotický pozvání, květináč na hlavě...velkej!!! Erotika je paleta barev, od červenání, klopení očí, třes v celém těle a blesky co projíždí páteří, když je v blízkosti objekt našeho zájmu, až po dočasnou absenci mozku a přitom ani k milování nemusí dojít. Mám tyhle stavy moc ráda a pokud možno často.

fikusi (ratka, 25. 10. 2010 12:20)

ja z druhe strany mam podobny problem. jelikz se mi zdalo ze tu druhou stranu zajima jen sex. a ta erotika je tak nejak navic (abych nebrblala)

myslím,... (fikus, 25. 10. 2010 01:52)

že co se týká tema erotika, tak něco v mém dětství a dospívání bylo opomenuto a proto se s přibývajícími roky stále učím, co erotika vlastně znamená a co obnáší. Myslím, že ženy to intuitivně cítily ještě před tím, než já jako jejich vrstevník jsem dostal občanku.
Jeden můj známý z období mojich cca 24let to dotáhl k takovému stupni, kdy se ptal běžně své manželky:.....zaprcáme si nebo půjdem spat? A nemyslím si o něm dodnes, že by byl vulgárním člověkem.
Erotika pro mne dlouhou dobu znamenala předzvěst věcí příštích. Předehra k milování, které se zákonitě muselo konat. Že to může být i jinak, jsem zjistil až když jsem přestal přisuzovat sexu tak velký význam.
Erotika=sex. Tak jsem si to po většinu života myslil. :-)

Jirkovi (Saty, 20. 10. 2010 09:56)

Teď a tady.:-)

Jirko (ratka, 18. 10. 2010 10:10)

přizpusobim se :o)

Saty (6Jirka9, 17. 10. 2010 22:03)

rád, kdy a kde? :-)

Jirkovi (Saty, 16. 10. 2010 23:02)

Jen ses zeptal a podívej jakou smršť jsi vyvolal, jen jsme s Radkou trochu ujely od původního téma rubriky. Zkus to napravit a přivést nás na správnou cestu.

Ratce (Saty, 16. 10. 2010 23:01)

Po malé absenci jsem zas tady. Radko, hodíme tuhle diskuzi na mezilidský vztahy. Ono tohle tema nemá s láskou nic splečnýho a s erotikou už vůbec ne. Písnu ti tam odpověď.

 

ratko (6Jirka9, 15. 10. 2010 22:11)

 

to je moc dobře :-)

Jirko (ratka, 15. 10. 2010 20:48)

dobres udelal. Pokecaly jsme si :o)

holky (6Jirka9, 14. 10. 2010 16:28)

jsem se jenom zeptal :-)

Saty (ratka, 14. 10. 2010 13:21)

ahoj, treba se jeste nekdo prida a zkritizuje nas obe.
Velkou roli hraje i to (pry), zda se jedna o prvni dite nebo o dalsi deti. Prvni deti bývaji úzkostné a pečlivé, dalši už jsou vetší salámisti. anebo uplne naopak :o)) a samozřejme geny. východní nauky tomu říkají samočinná karma. Že človek se rodí s určitým nákladem (karmickým zatížením). Během života si tuhle zátěž může odbourat a ulevit si nebo naopak si na sebe nabalit další náklad a padat pod jeho tihou.

Ratce (Saty, 14. 10. 2010 13:09)

Tohle už chápu, ale zase je můj názor trochu odlišnej. Ty máš dvě děti a každé je jiné. Ty si myslíš, že je to tvojí výchovou, tím, že jsi ji u druhého děcka změnila, na jednoho jsi kladla vysoké nároky a na druhého už ne. Co ale řekneš na to, když rodiče mají dvě děti a výchovají je jedním metrem, to znamená, že od obou vyžadují to samé, oběma dětem se snaží předat svoje zkušenosti a přitom z dětí vyrostou dva naprosto povahově odlišní jedinci. Jeden z bratrů je pedant a úzkostlivě starostlivej s VŠ vzděláním, 1 manželství, 1 dítě. Druhý odjakživa flink, vyučen uměleckým truhlářem, 2x rozvedený, nyní nezaměstnaný. Z posledního zaměstnání ho propustili s paragrafem 55. Vybavily se mi totiž rodinné vazby známých. Radko, v tom jaký člověk je, hrajou největší roli geny a ty si můžeš marně lámat hlavu v čem jsi udělala chybu. Hledat vinu u sebe je ta největší blbost i když to asi všichni rodiče dělají. Ještě k té pozitivní manipulaci, - pozitivní manipulaci uplatňují i zvířata mezi sebou a to proto, že je to v zájmu přežití jejich potomků. Teď se loučím, písnu až večer, tak zatím...

co u neprizpusobivych (ratka, 14. 10. 2010 13:01)

k tematu neprizpusobivych romskych obcanu toho nemuzu hodne rict. predstavme si tuhle rodinu jak manipuluje sve deti. K cemu je vede? Jake manipulace pouzivá? Ted uz fakt varim z vody.
A co romske deti, ktere se dostanou do bilych rodin kde je na ne vyvijen vychovny tlak? Zname par medialnich pripadu, kde se tyto deti nejpozdeji v puberte uplne vymkli kontrole a nebylo to nedostatkem vychovy. Zaujaly najednou svoji vnitrni prirozenou podobu a jejich rodice nevedeli co si s tim pocit. Deti kradly, lhlaly, utikaly. ZAdna manipulacni technika na ne nepusobila. Protoze byly samy sebou a ve sve skutecne podobe je jejich nahradni rodice neprijali. MOzna se pletu. O to vic obdivuju treba Dr. Vodickovou ktera takovych deti vychovala 13. Sama rika ze tyhle deti nelze vychovavat k nasemu vetsinovemu obrazu, lze je jen milovat v jejich podobe. Takove jake jsou. Prijmout takove jake jsou.
To se mi dobre mluvi, kdyz moje deti jsou fakt skvele. Pisu tak jak mi to srdce rika. Varim z vody. Kdybych si vzala do pece romske dite, asi bych pocitala s tim ze mam byt pripravena uplne na vse. Asi by me to pak nezaskocilo. nebyla bych zklamana.

SAty (ratka, 14. 10. 2010 12:39)

vlastne muzu psat jen o tom co prozivam a co jsem prozila. a zobecnuju to taky jen natolik nakolik jsem schopna to pojmout skrzeva vlastni zkusenosti. jakmile prekonam prah vlastnich prozitku a toho co jsem zazila na vlastni kuzi, tak se dostavam na tenky led. a bruslim taky :o)) proto mam rada diskusi. ze kazdy rekne to co citi jako "svoji pravdu". Nikoliv nejakou obecnou ktera se ma rikat. Protoze je to konsenzusu. Mam rada to osobni. to co kdo prozil ci zazil. a jak to vnima. co mu z tho plyne.

SAty (ratka, 14. 10. 2010 12:33)

hmm, asi mi nekde neco schazi. teda ze nedokazu videt veci cernobile. je mozna lepsi nekdy povolit. ze kdyz bude o neco mene tlaku tak se taky nic nestane.
jak bych to teda videla ja? ehm, abych teda byla konkretni. Teda rodice by meli byt prikladem. Ze snad ta manipulace je uplne prebytecna, kdyz ta decka jsou v prostredi ktere je pozivitivne smeruje a maji pozitivni priklad.
Pokud jsou v prostredi ktere je pozitivne nesmeruje tak i manipulace je pak kotraproduktivni a muze zpusobit konflikty s detmi (treba sikanu a tak)
TAkze jaci jsou rodice tak takove jsou decka. a pokud je rodice k tomu jeste manipuluji silou (teda jakoze hodne pritlaci vychovou) tak to zpusobuje dalsi potize a vnitrni napeti. Teda si to myslim.
Alespon moje zkusenosti jsou podobne. Muj nejstarsi syn mel nejen alergie, ale i ruzne neurozy. Je velice inteligentni ale psychicky dost nestabilni, a ja si rikam ze je to mozna i moji vinou ze jsem ho neuchranila dost pred vychovnymi zasahy celeho pribuzenstva (babicky, dedecci, otec) Decko bylo silne neurotizovane.
Toho nejmensiho jsem si privazala od narozeni na zada. Vsude ho sebou nosila, i do postele, dala mu volnost a nechala ho skutecne svobodne vyrustat. Ze zacatku jsem mela hrozne pochybnosti. Vsichni mi vycitali ze bude mit problemy, ze se neprizpusobi. TAky to vypadalo ze zacatku dost drsne. verila jsem. Ted prekonal tezke pubertalni zacatky a je naprosto samostatny a svepravny. navstevuje dvojjazycny gympl, ma svuj nazor a svoji hlavu. neboji se. ma silnou a stabilni psychiku. kdyz se zepta tak mu odpovim. Kdyz neco potrebuje tak mu pomuzu. Kdykoliv.
ale nekecam mu do zivota, ani ja a ani jeho otec. A tak spise pozorujeme nez vychovavame. A doufame ze jsme oba pro nej dobrymi vzory a priklady.

Ratce (Saty, 14. 10. 2010 12:14)

Tak teď v tom co jsi napsala docela bruslím. Chceš říct, že když se děti, nebo lidi manipulují dobrým směrem, že z toho maj alergie, nemoci, bolesti a nebo deprese, stávaj se z nich alkoholici a feťáci?. Přesně takhle jsi to totiž napsala. Já byla manipulovaná v tom dobrým smyslu, měla bych teda podle tebe co dohánět. Němám kromě alergie na blbý lidi žádnou jinou, nemoc občas je, holt chřipce se nevyhnu, hlava mi nebolí, deprese nemám, alkoholik nejsem a nefetuju. Ty chceš říct, že když se nechaj lidi růst jako dříví v lese ať si dělaj co chtěj, tak následně najdou svoji vnitřní stabilitu a pevnej bod? Tak se mrkni na romáky, ti rostou bez vedení jako dříví v lese a kolik jich fetuje, kolik jich hraje automaty, kolik jich chlastá a kolik jich je v ID na hlavu, nebo na různý nemoci. Sakra, podle tebe - příklad: to je jako kdyby někdo dítě vedl k tomu, že je lepší mýt si ruce po použití WC a utírat si nos do kapesníku místo do rukávu a ono z toho zkolabovalo a ztratilo pevný bod, tudíž manipulace dobrá, ale se špatným koncem? Je třeba se jí vyhnout aby z toho nedostalo bolesti hlavy a nezačalo fetovat? Wauuuuu, co já mohla ušetřit vody a papíru s výhledem na budoucnost bez nemocí a bez obavy z alkoholismu, zato s reálnou nadějí že dostanu žloutenku, nebo úplavici. Já se picnu Radko.:-DD

jeste skola (ratka, 14. 10. 2010 12:00)

vzhledem k tomu ze mam tri decka tak mam i dost zkusenosti ze skoly. A vsimla jsem si ze nejzdatnejsi manipulatori ve tridach jsou ti, kteri jsou manipulovani nejvic doma rodici. teda ve smyslu "omezovani a pevne ruky". Pamatuju si jak nam rodicum jedna osvicena ucitelka kladla na srdce. Prosim, dejte svym detem volnost, nechte je behat, blbnout divocit doma. At jsou zde ve skole klidnejsi :o)) nesvazujte. Nechte je byt. jsou to deti.

Saty (ratka, 14. 10. 2010 10:57)

Souhlasim. Jen jsem naznacovala, ze my subjektivne rozhodujeme co je dobre a co neni. Nekdy to bereme za tak samozrejmou vec, ze ani nezavahame v tom rozdeleni.
Prave to zavahani a pochybnost muze byt prvnim krokem k ceste do neznameho sveta. sveta vnitrni svobody, kdy prestaneme otravovat okoli svojim hodnocenim, ocekavanim a pozadavky. Protoze je sice hezke ze jsou deti dobre vychovane, ale neco je u toho treba divne. Maji alergie, jsou nemocne, nekdy maji i bolesti hlavy, posleze treba i deprese. A pozdeji muzou zacit pit nebo brat leky. co jim schazi?
Schazi jim vnitrni stabilita. Pevny bod uvnitr ktereho by se mohli chytnout. A tak se chytaji vnejsich bodu a ty se jim borti pod rukama. A z toho vznika strach a uzkost. Zklamani. Agrese. To co se nelibi. Ale to vnzika spontanne, jako automat. nelze to potlacit zvenci. Vychovou.

Ratce (Saty, 14. 10. 2010 10:44)

Já vidím jeden zásadní rozdíl mezi manipulacemi. Ten rozdíl je v tom, jestli manipulace je určená pro dobro toho druhého a nebo k jeho škodě. V případech dětí které učíme zdravit, jíst, učit se a být přítleské, manipulací dosáhneme toho, že dítě bude dobře živené, zdvořilé, chytré a bude mít snazší kontakty s okolím. To je manipulace dobře míněná a docela pro život potřebná. Kdyby nebylo téhle manipulace, byl by z děcka vychrtlej, nevzdělanej nezdvořák.:-D Je to nadsázka, ale vcelku to odpovídá. Manipulací ke škodě těch druhých je daleko větší množství. Jeden schopnej manipulítor ve škole, dokáže zkazit známku z chování půlce třídy a na pár šikovejch manipulátorů v politice může doplatit polovina národa.
PS. to vysvětlení manipulace v 10.06. se mi moc líbí.

manipulace je dobre tema (ratka, 14. 10. 2010 10:24)

tamse mozna neshodneme. manipulace je v mych ocich kazde jednani ktere upravuje okoli (vcetne lidi)zpusobem který vede k urcitemu mnou definovanemu cili. Takze teoreticky muzu rict, ze manipuluju decko, ktere nechce jist povidanim nejakych ko...tin a odvadenim jeho pozornosti pricemz mu strkam nejaky sajrajt do pusinky. Aby hezky papal. nebo mainipuluju dite (tady to mam dobre odpozorovano) tim, ze ho pochvalim kdyz hezky podekuje nebo poprosi. Nebo dela hezky papa... (metoda cukru a bice)
MIra manipulace, co jeste ano a co uz ne. co je dobre a co je spatne pak zalezi zase jen na osobnim vyhodnoceni. kdyz me nekdo chvali jak mam skvele vyhchovane dite tak se mi zda, ze tahle manipulace je OK. A diteti se to zda taky jako OK. A kdyz me nekdo hani ze me dite nezdravi tak bych se v pr... videla. Pak by teroeticky mela tahle manipulace byt v poradku. nebo neni? citite taky tu pachut? nebo jsem jen precitlivela...

Saty (ratka, 14. 10. 2010 10:06)

manipulacni chovani se da zastavit velice lehce. treba i tim ze ho vubec neresime. Je mozne ze tim druhou stranu vytocime do bela, ale pro ten pripad zase existuji zachranne site. Aby nazhaveny manipulator dopadl mekce, hebce a nezranil se. Treba se mu v ty siti zalibi a zacne se lehce pohupovat. a mozna taky usne.

Ratce (Saty, 14. 10. 2010 09:59)

Ahojky mimozemšťanko, ty nezklameš, fakt. Odteď si budu spojovat jablko = jedna rána a úplně mě děsí představa bedýnky jablek.:-DDDD

Jirkovi (Saty, 14. 10. 2010 09:57)

Vím co tě vytáčí včetně nespravedlnosti a proto máš můj obdiv, že ses udržel a nemusela se tvoje klávesnice červenat. Příběh s jablkem prošel fantazií a výsledek je, že závidím rybě. Fuj, co to plácám, závist je ošklivá,takže přeju to té rybě. Teď k mojí asertivní odpovědi: Úkolem asertivity je mimo jiné rozpoznat a zastavit manipulační chování. Styl manipulace souvisí s typem osobnosti. Jelikož jsem osobnost, která ráda dělá něco úplně jiného, než se od ní očekává, zvolila jsem opak asertivity, což je podle mě neser-tivita. To znamená rozpoznat a rozjet manipulační chování. Na otázku jestli hledám milence odpovím: Mě nejde ani ukecat, ani zlomit, leda ohnout.:-DDD

Jirko (ratka, 14. 10. 2010 08:03)

jakoze, jestli jsem clovek? kdysi jsem si myslela ze nejsem :o)) ale uz jsem si to zkorigovala, celkem mi to s lidmi jde tak asi k nim taky patrim.

ratko (6Jirka9, 13. 10. 2010 21:36)

poslyš co ty jsi zač? :-)

Saty (6Jirka9, 13. 10. 2010 21:33)

na svou otázku 21.31 čekám pouze asertivní odpověď :-)

Saty (6Jirka9, 13. 10. 2010 21:31)

samozřejmě že zcela v duchu této diskuze to nechávám na tvé fantazii - má být

mimochodem nehledáš milence? :-)

Saty (6Jirka9, 13. 10. 2010 21:29)

jo s tím příběhem - jestli je skutečnej? Zcela v duchu tvý fantazie to nechám na tvý fantazii :-)

Mimochodem nevěř si tomu ale opravdu jsem byl velmi, velmi asertivní ma klávesnici jsem měl daleko horší reakci

mimi (ratka, 13. 10. 2010 21:27)

prozradim. Aninka ma za sebou velice tezkou minulost a i ted to nema lehke, presto se rada smeje. A tak jsme jednou v diskusi zjistili ze smat se da uplne vsemu. Ze se treba rekne jabko a hned je veselo. i kdyz na tom logicky vubec ale vubec nic k smichu neni :o))) TAkze jabko je USMEV a radostny smich. A kdyz davam nekomu jabko tak mu davam radost.

Saty (6Jirka9, 13. 10. 2010 21:25)

snad víš jak mě vytáčí jakákoli nespravedlnost i když později neuměle maskovaná

ratce (mimiane, 13. 10. 2010 19:56)


To JABKO si často předáváš s Aninkou, já z toho mám vždycky hezkej pocit i když nevím, co to přesně znamená...prozradíš?....

vsem (ratka, 13. 10. 2010 15:42)

TEda ze zacatku jsem byla i celkem rozlitostnena a furt jsem si rikala jaka jsem chudinka ukrivdena.
A pak najdnou jak jsem si lizala ty rany tak mi to doslo. DYt on je BAndy muj mistr. DAl mi ranu do hlavy ze soucitu, aby se mi konecne rozsvitilo. Ze ja jsem on a on je ja. Teda nez mi tu ranu dal. jak jsem dostala tu ranu, stala jsem se jabkem.

TAkze nesu ta jabka. JABKO!!

Přínos. (Bandy, 13. 10. 2010 12:19)

Já hroznej vůl jsem se pokusil vysvětlit Radce, co je přínos, který může přinést. Pokud Vás zaujala jabka, mluvil jsen zbytečně. O ty přece nešlo. Nejvíc jsem ulít, že jsem se do toho rozhovoru pustil.

Kdo ví, (mimiane, 12. 10. 2010 23:27)


kdo je přínosem ve skupině lidí? Kdo není? Kdo to může vědět? Kdo má právo tohle vyslovit. Kdo si může být natolik jistý, že není-li přínosem někdo mě, není tedy nikomu....... Myslím, že nikdo.
Chtěla jsem říct jen toliko....nechme tedy hovořit, každýho svou řečí, pokud se nám nelíbí, přejděme jí bez odezvy, bez urážek a napadání.
A mimochodem, Ratka má tolik fantazie, jako málokdo z nás, jen tomu říká jinak:-))

pro Jirku (Saty, 12. 10. 2010 23:05)

Hmmmm, nadávat ti nebudu, jen ti řeknu, že v mojí snaze to odlehčit jsi mi moc nepomohl, spíš si to ještě víc zahustil, chjo. Co s tebou? Tý aservity bych ještě přidala nějaký to mega. Radce závidím její povahu, je splachovací jak říkám a nic ji nedokáže rozhodit, ani já, ani Bandy, ani nikdo jinej. Bandy občas ulítává a když ulítne, tak mu na rovinu řeknu co si myslím, ty jsi ulít' dneska a máš to. Řeknu to i tomu, kdo je mi blízkej, protože i on může mít jen částečnou pravdu. Je zase podzim a některý jablka už jsou sklizený. Ten příběh má optimistickej konec a takový konce se mi líbí. Mám radost že jsem dostala jablka a dárce má radost že mi mohl jablka dát, to už je dvojí radost. Nález črevíků je třetí radost a zklamání že nebude štrůdl vyvážila radost ze skvělé rybí pochoutky, což je čtvrtá radost. Jinak docela poučnej příběh, je skutečnej?

 

Saty (6Jirka9, 12. 10. 2010 22:00)

 

představ si, že ti někdo dá kupu jablek, ty jabka nerada ale chceš jít na ryby, strašně sháníš na co chytat a pak zjistíš že ta jablka jsou plná červů :-) nezbývá než dotyčnému upřímně poděkovat vytrhl ti trn z paty nemáš sice štrůdl ale výborně si pochutnáš na rybyšce

Saty (6Jirka9, 12. 10. 2010 21:56)

a nenadávej mi snažím se ještě být asertivní :-)

Saty (6Jirka9, 12. 10. 2010 21:52)

napsalas to krásně ale nestačilo by napsat že je to hroznej vůl?

pro Bandy (Saty, 12. 10. 2010 20:30)

O to tu přece jde. Jde o to, že tu může každý říct jak to cítí, jak to vidí a co se mu líbí a víc než jinde tu mají místo lákavé a provokativní myšlenky. Napsala jsem to proto, že jsem ve tvých písmenkách určených Radce cítila, že se na ni hněváš. Myslím, že není třeba se zlobit, stačí si jen uvědomit, jaká by byla nuda, kdyby jsme všichni přemýšleli a cítili všechno stejně. Určitě chtějí všichni pohovořit a třeba i oněmi krásnými a provokativními slovy. Víš Bandy, já se vlastně neumím na mužský zlobit a blbě snáším, když se nějakej mužskej zlobí na mne, potažmo na jinou ženskou, zato u ženskejch mi to nevadí. Na potvoru jsem teď na straně Radky, přesto že pohlíží na snění a fantazii jako na nějakou vadu, jako na něco, co brání opravdově vidět svět. Naopak si myslím, že fantastové svět vnímají a žijí víc než opravdově a proto jdou ve svých fantaziích dál a jinam.

ratka (Bandy , 12. 10. 2010 16:32)

Jestli dovolíš pak si představ, že máš kilo jablem. Přidáš k nim další. To je přínos. Když přidáš červa, přínos to není. Když všem kolem rozdéš jablíčka, jsi pro ně přínosem. Když ta červavá. pak jen Ti zdvořilí Ti poděkují. To jsou Ti, co se podle Tebe přetvařují. nebude to přínos pro nikoho. Jabka stejně skončí v kompostu. Přínos není ten plastový kryt. Vstaň z písku a pojď mezi dospělé. Tam pod tím plastem je srdce. Dekl nic nebere. To srdce čeká. Dej se mu. Neboj se

Saty. (Bandy, 12. 10. 2010 16:23)

Já nechci plácat bábovičky. Jsem už velkej.Na pískovišti si vykládat o erotice mi připadá morbidní.Očekával, že nikdo z Vás si už ns písku nehraje.Myslel jsem, že chceme pohovořit, říkat krásnými slovy lákavé myšlenky. I ty provokativní.

ratko (6Jirka9, 11. 10. 2010 22:07)

:-)

Radce a all (Saty, 10. 10. 2010 22:18)

Nemyslím si, že jsi člověk s naprostou absencí fantazie, jak o sobě tvrdíš. Jen když si představíš, jak prožiješ třeba výlet o víkendu, nebo jak dopadnou zkoušky u tvého syna, nebo co bude za pár let, je výlet do fantazie, nebo představ. U každého je ale síla představivosti jiná. Například kamaráda, kterému říkám "posel špatných zpráv", se už nikdy nezeptám jak co dopadne, protože většinou odpoví, že špatně a většinou mu to vyjde. Oproti mě, je na to připravenej a proto ho nemůže nic zklamat. Moje fantazie jsou na rozdíl od jeho, pozitivní a proto se dost často stává, že bývám ve výsledné fázi zklamaná, s tím ale holt nic nenadělám. Docela ti rozumím jak tu fantazii chápeš a na rozdíl od Bandyho mne to vůbec nečílí, protože každej jsme naladěnej na jinou frekvenci a o to je to zajímavější. Píseček je tu pro všechny. Není fér, když někdo dělá bábovičky ve tvaru srdíček a druhý staví hrad, že by jeden z nich měl odejít. Jen bych chtěla podotknout, že i když by se zdálo, že duel mezi Radkou a Bandym by spíš patřil do mezilidských vztahů, jsme tu správně. Pevasova filozofie se mi líbí a tak by to mělo být. Odmyslíme si erotiku a jsme na lásce, nebo spíš na vztahu jednoho k druhému. Mezi mužem a ženou by měly být vztahy vždycky hezký, ono stačí kolik soubojů mají kvůli blbostem ženský mezi ženskejma a stejně tak chlapi.

JIrko (ratka, 10. 10. 2010 20:54)

ja moc na fantazie nejsu. to o co se neumele snazim je zachytit okamih. co nejpravdiveji odrazit to co zrovna v dany moment ziju. moji lasku. clovek miluje to co chape. jelikoz nejsem basnik, tak ten okamih je hodne neumele a nedokonale vyjadren. touzim pochopit cely svet. mam srdce na taliri. a nabizim ho svetu. jine nemam.
fantaziim se vyhybam. protoze me odvadeji od zivota. ve fantazii neziju jen zivorim. nikdy jsem nebyla tak stastna jako ted. ziju intenzivne ted a tady. a snad touzim se stimhle stetim podelit s jinymi. i diky tomu srdci na dlani ktere nesu pred sebou a nebojim se ze mi na nej nekdo slapne :o).
je mi milejsi kdyz BAndy nadava nez kdyz se uvnitr uzira. jeho srdce na dlani je pro me potesenim i ve forme brblani.
jsem chodici prostoduchost a budu ji zit i nadale. pokud to Bandy nesnese tak psat nebudu. nic nebourat, nic nenicit. jen zit a nechat zit.
prochazet svetem aniz bych si narokovala cokoliv. co je to je. a co neni tak neni. kdyz me bandy nesnese tak psat nebudu.
komucemu mam byt prinosem? nerozumim? to jsou vsechno reci kterym nerozumim. umela hmota. nanos balastu. mam byt prinosem bandymu? nevim v cem? vsak on prece svuj nazor ma.
ja jen otviram svoje srdce.
svet je piskoviste.

6jirka9 (Bandy, 10. 10. 2010 01:48)

Nevadí mi její úvahy. Nejsem pán domácí.Jen dávám najevo, že tady to není pískoviště. Tady jsme všetci, zdá se dospělí s vyhraněným světonázorem a připraveni ho konfrontovat. Ne však s adolescentími úvahami. S fantazií snad. S fantasmagorii nikoliv.

Ratka (Bandy , 10. 10. 2010 00:49)

Nikdy jsem nenapsal, že si přeji, aby si sem nepsala. Jak Tě znám máš mnohem navíc než bourat. Jen musíš chtít. Nevěřím tomu, že kazíš diskuze pro své potěšení. Nemyslím si ani, že jsi zlá.Soustřeď se. Máš bystrou hlavu. Můžeš být přínosem. Jen musíš chtít

Ratko (6Jirka9, 08. 10. 2010 19:51)

mimochodem tvoje fantazie chápu, je takový problém si je upravit tak aby tam pan domácí nechodil? :-)

Ratko (6Jirka9, 08. 10. 2010 19:42)

proč bys nepsala?

Bandy (ratka, 07. 10. 2010 08:21)

to je v poradku. tvuj nazor, tvuj hrad. uz jsi psal nekolikrat ze si neprejes abych zde psala. pokud se zde citis doma tak to budu respektovat. nemam s tim problem

ratko promiň (Bandy, 07. 10. 2010 00:12)

To co píšeš je věta vedle věty citát z mexických telenovel nebo jiných serálů.Citáty z bulváru. Nic z toho tě nereprezentuje. Skládáš odposlouchané věty do nesmyslných celků. Mám pocit jako když třináctiletá holka chce vypadat důležitě mezi dospělými. Jestli tohleto jsou opravdu Tvoje názory, potěš koště. Spíš si myslím, že na úroveň rozhovorů do kterých se pouštíš prostě nemáš. Kazíš svými kydy rozhovor jiným. Neber si to osobně. Není to útok proti Tvé osobě. Ber to jako radu zkušenějšího.

BAndy (ratka, 06. 10. 2010 14:06)

fantazii ridis tim ze ji vytvaris a ze v tvych fantaziich ziji lide svym vlastnim fantastickym zivotem. fantazie je dílo tvoji mysli. takze tech fantazii muzes mit víc. zalezi na tvorivosti.

nic si z toho nedelej ze nerozumis tomu co pisu. ja taky nekdy ne. nevadi mi to.
buh ridi vsecko co chces. jako produkt tvoji fantazie muze uplne vsecko anebo vubec nic. zalezi zase na ty tvy fantazii.
jak ridim svoje fantazie. treba tim, ze si predstavim nebe a pak se do toho nebe vznesu a litam. Nekdy mavam rukama nekdy jen tak pluju.

ratka (Bandy , 06. 10. 2010 13:16)

A rozumíš tomu co píšeš ? Já ne. Ne proto, žebych byl málo chápavý. To údivem, že někdo může takový nesmysl napsat. Podívej se někam do slovníku na slovo fantazie.Pak mi povíš, jestli můžeš mít fantazii víc a jak je míníš řídit. Potom si povíme co řídí bůh.

Bandy (ratka, 04. 10. 2010 20:29)

ahoj. souvislost je tkaova, ze kdyz mas krasne fantazie tak je muzes ridit. jako buh. poburuje te to? proc?
nectu nikdy to co odesilam.

ratka (Bandy, 04. 10. 2010 13:45)

Čteš někdy co napíšeš, než to odešleš ? Kdepak si našla k takovým závěrům. Pokus se, prosím, vysvětlit souvislosti

Saty (Bandy, 04. 10. 2010 13:30)

Bude se jiskřit. Aby něco nechytlo. Riskneš to ?

pro Bandy (Saty, 04. 10. 2010 12:55)

To chce klid tato a něco na nervy. Vidím to tak na 10 kg ořechů...přivezu ju?
Seš chlap, musíš přece něco vydržet néééé?

pro Fikuse (Saty, 04. 10. 2010 12:54)

Soulasím s tebou Fíku. Jen ten kdo si zkusil sáhnout na sen, ví o čem je řeč.

Vyhnala mě žena (Bandy, 04. 10. 2010 00:08)

Co v botech zablácených šmatle přes můj pokoj. Promiňte Ti, kterých se to netýká. Nechci bláto v pokoji. Hodně trpělivosti, Satanko i Klaudie. Hodně síly kluci.

Jirkovi (fikus, 30. 09. 2010 13:29)

zdar! Myslím, že tu nebyla řeč o životě pouze ve snovém světě,...mít svůj snový svět pro sebe umožnuje tvořit realistický život podle svých představ-přibližovat se svým ideálům. Jenom přibližovat, sahat na ně se nedoporučuje,..málo kdo to unese!:-) Například vynálezy: napřed byly sny a potom postupná realizace, víš Jirko? Jak jinak , jak jde život?

ale ne (6Jirka9, 28. 09. 2010 18:01)

sen je možno snít život je nutno žít, ergo žijte si ve snech já radši sním v životě

Saty (mimiane, 22. 09. 2010 01:39)

Básnička je krásná a cos napsala v devět třicet dva,tam můžu jen říct souhlasné ano, ano a zas jen ano. To jsme ale snílci, viď....:-)

Ratce (Saty, 21. 09. 2010 13:25)

Bohy? Možná ano i když vlastně úžasní a "boží" jsou ti druzí. Je to proto, že jim dám vlastnosti, které ve skutečnosti třeba nemají. Připadám si jako spisovatel, kterej vdechne svým postavám život s tím rozdílem, že moje postavy jsou pozemský, ale klady mají nepozemský. Ten svět je opravdu krásnej . Nedá mi to a dám se to co napsal můj kamarád Vlk:
Až praskne jemná nit
pavouček začne znovu spřádat síť
jemně si přede
na kořist čeká
ty však nenech se vyrušit ze snění
Až praskne jemná nit
začni zase snít
neboj se a tvoř
neb každým snem a příběhem
vzniká nový svět
svět pohádek, příběhů a mýtů
naplňuje duši víc než halda smetí
držící nás v objetí "reality"

Saty (ratka, 21. 09. 2010 12:32)

vlastne si vytvarite svuj krasny svet. stavate se pro tento krasny svet bohy

Pro Saty a Fikuse (Bandy, 21. 09. 2010 12:31)

 

"Post coitum omni animal tristi est." (Sokrates).
Rozumím tomu tak, že když se naplní moje touha, jsem smutný. Nechci přestat toužit." A víra tvá tě uzdravila" (Ježíš Nazaretský). A tak věřím, že smutek rychle odezní. Že ta touha co se naplnila je pramenem touhy nové a ještě větší. Abych to odlehčil, musím přiznat , že i mě ta slova na dědka připadají až příliš optimistická.

pro Fikuse a Bandy (Saty, 21. 09. 2010 09:32)

Oba máte pravdu a jak je vidět, nechávat si někoho jen pro své sny není jen mým postižením. O někom si vytvořím krásnou představu dokonalosti a vzájemné empatie a bráním se vnést ten vztah do reality. Ve chvíli kdy do snového vztahu zasáhne realita, bývá většinou konec krásných představ, protože skutečnost bývá na 99% trochu jiná. Proto se tomu bráním a chráním si své sny. Ke komu nic necítím, tam se skutečnosti nebojím, nemá mě co zklamat.

to je fakt,.. (fikus, 20. 09. 2010 16:32)

...nechat si něco pro důvod snít o něčem nedostupném a těžce dosažitelném. Pohání to dál. Dosáhnout vysněných met může taky znamenat stagnaci a určitý pocit prázdnoty.
Nechat si pro sebe zachovanou - něco jako matrici krásy a pohody a vybírat z ní, když se nedaří, kdy je nedostatek.

Saty (Bandy, 11. 09. 2010 12:03)

Je to velmi příjemný pocit, když ti někdo rozumí. Už se nebojím neodkládat Tě do snů.

pro Bandy (Saty, 11. 09. 2010 02:02)

Tohle je zajímavá úvaha Bandy. Ano, je to hodně o dostupnosti, myslím si, že každý muž jde směrem, která vede nejkratší cestou k cíli a k ženě, která se tváří nedostupně se obrací zády, což je chyba. Myslím si, že by neměl, naopak by jí měl dál rád potkávat, usmívat se, (i obyčejný úsměv je projev náklonnosti) hovořit s ní a dál ji nechat ve svých snech. Všeobecně ale není dobré dostat ženu/muže svých snů do reality, přinejmenším to pro jednu, nebo druhou stranu bývá zklamání. Když zůstanou ve snech, nemají šanci zklamat. U ženskejch to bývá stejné jako u mužskejch, já to tak mám a funguje to skvěle. Určitý lidi si nechávám jen ve svejch snech, jasou tam hezčí než ve skutečnosti, jsou skvělí a dokonalí, nikdy nejsou nevrlí, nebo hrubí a nikdy nemaj chřipku.:-D

Jak to začíná (Bandy, 11. 09. 2010 00:45)

Tato úvaha je moje vlastní. Nemá vědecký podklad a není ověřena. Jen jsem sumíroval zkušenosti vlastní, zkušenosti jiných z příběhů z doslechu, to co jsem odpozoroval.
Začnu někde, kde lidem už je víc jak osmnáct, ale platí to i dřív. V blízkém okolí se objeví žena, která zaujme. Potkáš ji a uschne ti nátělník. Usměje se, pohovoří a...nic. A najednou nějaké neformální setkání, kroužíš kolem té krasavice, zcela beznadějně a zavadíš o dívku, kterou dlouho potkáváš, ale je mimo sféru tvých zájmů.Dotek hřbetem dlaní, úsměv snad i tanec a objetí .Polibek. A teď okamžik volby. Dál kroužit s malou vyhlídkou nebo líbat tu druhou ? Dotýkat se jí, protože smím nebo se jen dívat protože nesmím. Nevím jak je to na procenta, ale těch co zvolí líbání s tou obyčejnější je hodně. A pak přijde líbání zítra a pozítří, pak nejenom líbání a srdce se rozbuší v pouhé přítomnosti ženy, o které bys to nikdy neřekl. Nekompromisní zamilovanost bez možnosti se bránit. Že tento příběh není tak výjimečný ? Že je spíš běžný ? Já bych řekl jo.
Teď klíčový bod mé úvahy.Co když jsme ve snaze popsat jak vzniká láska, mezi slůvka o kráse, o okouzlení zapoměli zařadit slůvko dostupnost ? Jak dlouho lze strádat s myšlenkou na vyvolený objekt, když je mimo dosah ? Jak dlouho lze odolávat radostem života, které jsou okamžitě k mání ? Přiznávám, že poněkud jednostranně popisuji vše z pozice muže. Je to u žen jinak ? Že máme jiná těla přece neznamená, že se liší naše touha. Posuďte sami a samy.

fikus (Bandy, 31. 08. 2010 21:59)

minuli jsme s etématem. Já nechtěl hovořit o tom, kdy mě sex baví. Pamatuji, že se stalo, kdy mě nebavil sex s tou, kterou jsem bezmezně miloval. Ale jsou v životě chvíle, kdy sex nebaví s nikým. Naposled se mi to stalo při fotbale. Soupeř se trefil přesně.

pro Modrou krajinku (Saty, 30. 08. 2010 22:10)

Měli bysme být rádi za každej krásnej okamžik v životě. Když jsou krásný chvíle spojený s hudbou, bývá to většinou láska. Přeju ti takových chvil ještě hodně moc.;-)))

Saty (modrá.krajinka, 30. 08. 2010 19:35)

dnes jsem prožila mooooc krásné odpoledne.....a tady táhle písnička mi ho připomíná;-)

zkracuji oblouky,...:-) (fikus63, 28. 08. 2010 12:14)

něco málo o bordelech vím. V jednom jsem nějaký čas vypomáhal s provozem a údržbou. Aby sex stál za něco, musí bavit. jsou lidé co to mají jako téměř celoživotního koníčka. A jinak je to jako s každou jinou prací,...když tě to nebaví, nestojí to za nic a lepší jít od toho. nevím jak pán myslel co řekl, ale fakt, že vlastnil bordel ho ještě nepředurčuje k objektivním zkušennostem. Na všechno musí být dva,..když si tam někdo přijde jak do servisu a vyžaduje: ...tak jsem tady, platím a vy mne udělejte štastného a sám kromě peněz do toho nic nevloží, dokonce ani schopnost vybrat si žádoucí ženu, tak ho neuspokojí nic na světě.:-)
Tož tak Bandy, a nemusíš nic ověřovat, vyjde to levněji......

Cizí pán (Bandy, 27. 08. 2010 15:57)

Seznámil jsem se s jedným pánem. Je otcem jednoho mých svěřenců z mé házenkářské minulosti. Vyklubal se z něj majitel bordelu. V oboru zřejmě zkušený muž. A já chci citovat jeho větu:"Ty největší kurvy, ví o sexu nejmíň". Nemám odvahu to ověřovat. Ale mám pocit, že se mu dá věřit

omluva (Bandy, 18. 08. 2010 09:33)

Můj poslední text jsem nesprávně adresoval. Věřím, že správného adresáta znáte.

lidem (Bandy, 18. 08. 2010 00:43)

Jen člověk mluví i když nemá co říct. Škoda, že jsem u toho.

fikusi (ratka, 10. 08. 2010 20:24)

moc ti to preji, byt zabouchly je velice romanticke. tak at ti to vydrzi co nejdyl

O slůvkách (Bandy, 07. 08. 2010 13:12)

Možná dost záleží na tom, kdo ta slůvka říká. A jestli je říká nebo šeptá. Od někoho i orchidej zní jako sprosté slovo.

pro Fikuse (Saty, 03. 08. 2010 21:52)

Jsi ostuda, taková krásná rubrika a ty ji bereš obloukem.:-D Je hezký, že jsi zabouchlej, svět je hned hezčí viď? Tak ať ti to vydrží co nejdýl to jde. Písnička kterou jsem sem dala se mi taky líbí. Mám ráda Seala. Je to zpěvák, kterej nemá problém zpívat něžný, lyrický a zamilovaný písně a nedělá ze sebe drsňáka, přesto že je to kus pořádnýho chlapa.

jé, já tu dlouho nebyl! (fikus, 03. 08. 2010 19:38)

Zdravím všechny a chci říct, že jsem furt zabouchlej,..:-)!
Hezká písnička Saty,..

proMimi (Saty, 26. 07. 2010 10:36)

Dala jsi nadpis "tak" a já dodávám - tak,tak. přesně tak.

Jirkovi (Saty, 26. 07. 2010 10:33)

taky obyčejný slova...

¨měsíc, louka, bouře, hrad, sklepení, něžný tyran¨


Splnil jsi oboje.

tak (mimiane, 26. 07. 2010 02:12)

Fakt myslíš, že jsou tak obyčejný? Možná jsou, ale i obyčejný slůvka dokážou být krásný. Představivost, to je to slůvko, na kterým záleží.....a nejen v erotice

tak (6Jirka9, 25. 07. 2010 22:22)

prý obyčejná slova s neobyčejným mužem, to první ti můžu splnit, to druhý nevím :-)

strom, les, temnota, jas, svíčka, kapka, vzdech

tolik obyčejných slov

Saty (6Jirka9, 25. 07. 2010 22:18)

hm, jen to? :-)

třeba si zasloužím daleko víc :-)

Saty (ratka, 23. 07. 2010 21:56)

jo, to mam podobne. flirtovani s muzem ktery drazdi moje fantazie :o)) s tim rozjetym bagrem to mam v realu podobne. Kdyz neco chcu tak proste jdu a vemu si to. Takze chcu mene. nebo nejlepe nic. at po me nezustava hluboka ryha.

Ratce (Saty, 23. 07. 2010 20:41)

Mluvit cíleně o erotice třeba s tebou, nebo tisíci jinými lidmi, je pro mě něco, jako mluvit o něčem příjemným, ale nevzrušuje mě to. Naopak mě vzrušujou i neerotický a obyčejný slova vyměněný s mužem, jehož existence mě dráždí. Když v tom konkrtétním případě dojde na erotický téma, moje sebekontrola je v háji.:)))
To tvoje "lezení na nervy" znám a řeknu ti, že nejsi žádnej troškař a přirovnání k bagru je trefný. Na druhou stranu ale vím, že když se druhá strana bagru nelekne a má pádný protiargumenty, zatáhneš za páku a bagr zstavíš. V opačným případě dokážeš všechno převálcovat.:DD

Jirkovi (Saty, 23. 07. 2010 20:40)

Fakt? Za to si zasloužíš pročesat hřívu a antilopu k večeři.:)

mluveni o erotice (ratka, 23. 07. 2010 10:56)

rada se vzrusuju erotikou. i kdyz vim ze je to jen hra. rikam tomu dusevni onanie.

Saty (6Jirka9, 22. 07. 2010 22:01)

hele takhle to nejní, erotika a žádná láska u erotiky se může hovořit dokonce to preferuji, jde o to co se říká :-)

moje negativni vlastnost (ratka, 22. 07. 2010 15:43)

jeprece jak na dlani. lezu na nervy!! :o) kdo se tomu nedokaze zasmat a poslat me vcas do pr..., tak ma se mnou problem. jsem jak jedouci bagr. co si vemu do hlavy po tem proste jdu dokud mi nekdo pres tu hlavu nepretahne palici. naznaky nevidim, proste je nevnimam.

Jirkovi (Saty, 22. 07. 2010 15:18)

Real ne? Asi je to všechno tak jak má být a to je dobře. Erotika a žádný kecy? To řekl pán tvorstva, tvrdohlavý, dominantní požitkář. Zatracený lví znamení. Nemyslím to zle, znám to, jsem přece taky lev.;-))

Ratce (Saty, 22. 07. 2010 15:17)

Se máš, nevidím na tobě pomalu žádnou negativní vlastnost. Potřebovala bych od tebe trochu rozumu a disciplíny. Tvůj muž...to se mi moc líbilo, ale neměl by ten bodec mít jinde?:-DDD

 

jirko (ratka, 22. 07. 2010 10:37)

 

jsem rak (zakrunyrovany) a muj muz je stir (s bodcem v prdeli). a podle cinsekho jsem prase, coz se na me velice dobre hodi.

ratka (6Jirka9, 22. 07. 2010 08:41)

ty nebudeš narozená ve lvu což? :-)

Saty (6Jirka9, 22. 07. 2010 08:41)

j popovídaní jo ale žádnej reál, to už ne :-)
Jo to s tou erotikou klidně opačně, žádný keci ale zážitky aby to bylo vyrovnaný :-)

vdavani (ratka, 22. 07. 2010 07:53)

strasne jsem jako divka touzila po lasce, omdlevala jsem laskou, prehanela, ale mela jsem taky zabrany. nerealne predstavy. a komplexy. takze tak nejak se to kroutilo. jen libacka a ochmatavacka ale takovy nejaky porady sex nebyl. a i u toho prvniho jsem se malem zblaznila kdyz jsem byla zamilovana. tahala jsem hochy za nos protoze nebylo nic. ale abych to neprotahovala. mela jsem zabrany se s nekym vyspat. vlastne jsem poprvy nekoho mela az v 19 a jeste jsemse musela ozrat jako doga. zamilovana jsem byla, velka laska, ale sex jsem mela vice se sebou nez s jinymi. Velke lasky byly, ale ten sex furt takovy nejaky divny. ostatni muzi byli ze me vzdycky divoci a ja nic. a maminka mi rikala ze se musim do 25 vdat abych si nasla slusneho kluka. pak uz budou vsichni prebrani. A tak kdyz jsem se zamilovala konecne do slusenho kluka (a ne do ruznych silenych pomatencu), a tak jsem s nim spala i kdyz nic moc zabava (teda orgasmus nic moc) ale byl zodpovedny, i pohledny, vysoky, stihly cernovlasy a hral a zpival na kytaru (i na housle jako ja) a tak jsem s nim zustala. TAkze uplne stejne jako i u jinych kluku, zamilovala jsem se a pak me postupne to zamilovni preslo. dokonce jsem se zamilovala do nekoho jineho a chtela jsemse s tim puvodnim rozejit. ale furt jsem se nemohla odhodlat. zdlo se mi ze bych udelala chybu. ze s tim druhym bych nemohla zit cely zivot ale s tim prvnim mozna ano. protoze nekecal, nepodvadel se, rikal pravdu, nebal se a taky byl cestny. a kdyz se na mepodival tak byl hned cely divoky, touzil byt se mnou, furt :o))) kdyz jsem tehotnela, tak jsem jeste studovala a byla jsem rada. rekla jsem si, ze osud rozhodl za me. mam slusneho kluka, ktery chce byt se mnou, dodelam skolu a budu mit dite. takze jsem si ho vzala.
ne, nebylo to z velke lasky. ale ani z rozumu. podvolila jsem se osudu. a od te doby to takhle delam. netlacim na pilu. nechavam veci plynout. prichazet ke me.
mozna budu pokracovat jeslti budete chtit. jak to slo dal. ale ted musim pracovat.

Jirkovi (Saty, 21. 07. 2010 23:31)

Zajímavý, nejdřív se kroutíš při zmínce o lásce a pak se ti povídání o ní líbí. Předtím jsi říkal, že lásku ne, radši jen erotiku, takovej ten zásah když se potkáš s očima druhé strany a v tom okmažiku máš pocit, že ti bouchnou kalhoty. U ženskejch se ten pocit rozloží celkově, takže ony mají pocit že bouchnou celý. To znám, na to je nejlepší studená voda, právě jsem z ní vylezla, večerní koupání víííš, ale moc studená nebyla, 24 stupňů. Jo a Radka nekecá, takhle mluví celou dobu co ji znám a nejen o lásce. Někdy mě vytáčí, protože si myslím, že to ani není možný, ale zároveň vidím, že to možný je. Jak to vidím, čeká mě ještě pěknej flák cesty.

Ratce (Saty, 21. 07. 2010 23:21)

Taky se mi líbí Jirkovo přirovnání k vodě. Dál pak jak tě čtu, tak jsem si to musela přečíst 2x, abych tak nějak pochopila. Je jasný, že se lidi postupem času zkušenostma mění, ty sama říkáš že to trvalo léta, dozrávají jak by řekl učenej. Docela ti závidím, že jsi ve fázi, která se dá nazvat klidovou. Můžeš prozradit, když ses vdávala, bylo to z velký lásky, nebo to bylo z rozumu a láska přišla později?

ratka (6Jirka9, 21. 07. 2010 22:14)

kecáš :-) to by neznělo tak pěkně ale budiž ti přáno třeba se taky nějakého pěkného zážitku dožiju ale už tomu moc nevěřím :-)

jirko (ratka, 21. 07. 2010 20:18)

treba jsem totaky jen obycejne vzdala a ted si to jen zduvodnuju :o)) dela mi to dobre

ratka (6Jirka9, 21. 07. 2010 17:17)

tak tohle už jsem vzdal ale bylo by to pěkné nemuset hledat :-)

pamatuju si (ratka, 21. 07. 2010 16:49)

jakjsem dlouha leta delala ze sebe hodnou a peclivou matku, milenku, zenu, pracovnici. protoze me tak ti druzi chteli mit. a ja je nechtela zklamat. trapila jsem se. mela jsem ruzne potize. vysoky tlak. furt nemocny mocovy mechr, ledviny. a jako motyl z kukly jsem pomalu vylezala na svetlo. po kouskach svlekala jednu kuzi po druhe. Byla furt osklivejsi, hnusnejsi, sprostejsi, linejsi, neporadnejsi, s podivnymi zvyky a zpusoby... az jsem zkrasnela uplne :o))) ale o to nejde. clovek najde lasku predevsim sam v sobe. tam nekde uvnitr. najednou prestane hledat lasku. zacne se rozhlizet proc??? a zjisti ze se ma rad. ze tohle hledal. sebe. teda u me to tak bylo. hledala jsem sama sebe. a chtela jsem byt sebou. a dodavala odvahu svemu muzi aby se nebal najit i on sam sebe. a byt sam sebou. Aby nepotreboval me. a abych ja nepotrebovala jeho. abychom byli svobodni,meli sami sebe a zaroven jeden druheho.
mozna lze nekoho nalezt a vytvorist s nim skvely vztah hned. mozna. u me totrvalo leta. hlavne ta cesta k vntrni svobode (v ramci vztahu) nebyt zavisly. necitit se v kleci a v pasti. a me prijde ze to tak melo byt. ten prerod. ta cesta. protoze lide se meni vekem. starnou. a pokud sestarnou do hezkeho vztahu tak je to vyhra.

vlazna voda (ratka, 21. 07. 2010 16:34)

to s tou vlaznou vodou je moc pekne. Pripomina mi to muj vztah. Pamatuju si jak jsem byla nevedoma kdyz se mi zapalovala lytka. BYla jsem jako para. Pokazde se vyparila byla pryc. kdepak nejaka stalost. chvilku se zdrzet a pak hned utyct. A pak jsem najednou cekala dite a nemohla jsem utyct. vlastne jsem se uvnitr vyparila ale zvenci furt drzela formu. To zhmotneni do vlazne vody prichazelo postupne.musela jsem se to naucit. sama pro sebe jsem jinou moznost nevidela. nebylo kam utikat. pred sebou? utyct pred sebou uz neslo. Hezke prirovnani. pára.
Nevim nakolik je muj muz nemocny ze mne. Z me nespoutanosti, rozevlatosti, chaoticnosti. Castecne urcite. Jedno je jiste. Meni se muzi i zeny. Pokud chteji vytvorit bezpodmineny "vecny" vztah tak se musi zmenit oba. MIlovat se takovi jaci jsou. Objimat se takovi jaci jsou. nechtit nic jineho nez jsou. prijmout se se vsim vsudy.

tak (6Jirka9, 21. 07. 2010 15:09)

Saty těžko radit aneb nemluv o provaze v domě oběšence :-)

já si děvčata dělím na skupenství vody - led je jasnej nemusí být chladná ale chybí jí to souznění, studená voda je lepší jenže dlouho v ní nepobydeš, pára zdála by se být tou pravou někomu ne mě, protože nic nedostáváš, to voda vlažná to je jiná, ta tvojí ruku obejme a NEPUSTÍ, když do ní vstoupíš a je jedno ze kterého břehu jsi jí pohlcen, nechá tě jít kam chceš a jen tě následuje, tak takhle bych to viděl já

Ratce a Jirkovi (Saty, 21. 07. 2010 12:12)

Chtěla něco napsat, ale když jsem si tě přečetla, tak teď nevím, všechno jsi to řekla a líp, než bych to udělala já. Přirovnání k oslu a mrkvi je originální, osel ale klidně může bejt i oslice. Jen tak mě to napadlo, protože se občas taky zastavím...a teď Jirko raď, jak je to u tebe?.

erotika (ratka, 21. 07. 2010 11:42)

je vune tela, hra hormonu, souhra bunek. napeti. erotika je hra smyslu ale i hra mysli. neco jako mrkev pred ocima osla ktery tahne vuz. mrkev zmizi a osel se zastavi.

Jirko (ratka, 21. 07. 2010 11:38)

a co zkusit rict co je co:

erotika - to co svetem hybe, co ti rekne ze mas rano vstat, ze se mas nadechnout a vydechnout, jeden krok davat pred druhy, jist, pit. Erotika ti rika ze to vse ma smysl.

Sex - rozmnozovani. sex neni jen rozmnozovani ale slouzi rozmnozovani. sex byl vymyslen jako nejlepsi zpusob zachovani zivota. existence. sex je existenece, dokud sexujem tak existujem

Laska - chacha. a mam problem. navrat domu? laska je cesta nekam. na misto ktere nezname ale ho tusime. nekdy se vydava za lasku neco co zdaleka laskou neni. ale to rikal uz kdysi pan kristus, prijde spousta falesnych proroku a budou neco vyklada. a tak je spousta falesnych poplachu. jakoze laska. ale je to jen pomijiva iluze. mozna erotika a mozna i sex.
laska je vecna. neboli.dava kridla a nadeji, dava smysl nasemu byti. smer. ukazuje cestu. trva. je. vede nas

pozor (6Jirka9, 21. 07. 2010 10:50)

v matrixu je chyba měli jsme řešit erotiku a sklouzáváme k lásce

laska (ratka, 21. 07. 2010 08:05)

do loterie je sazka
a kdyz nejsem hrac
a jen prizdisrac

tak nehraju
o lasku
nemam zajem o sazku
jako vzdycky nesmela

kracim svetem zvesela
bez lasky???
mozna a mozna ne
cotoje?

neboj (6Jirka9, 20. 07. 2010 23:40)

se Saty , já to tak pochopil, jen jsem to téma jinak pak uchopil :-), tím bych i navázal na zprávu předtím, když vzhůru koukám, pak nízko letím, proto teď do země v ulicích koukám, slečen si nevšímám, jen trochu doufám

Jirkovi (Saty, 20. 07. 2010 23:33)

Jéé, teď mi teprve došlo...ty obálky, myslela jsem to tak, že láska jde k srdcí, proto ten kruhovej objezd a adresa je jinde, ehmmm...

Jirkovi (Saty, 20. 07. 2010 23:14)

Mi povídej něco o ďáblovi, je to k zlosti, to on má vinu na mé nesmělosti. Na Sandokana změnil se nakrátko a lákal mě na cukrátko. Pak mi doma řekli, že nepřijdu do nebe, tak si teď dávám pozor na všechny, i na tebe. Dávám přednost rybaření, při něm na hřích času není. Kde to lovíš?

Ratce (Saty, 20. 07. 2010 23:13)

Aby nevylekal anděly, to je hezkýýýýý.;-)))))) Jenže my jsme ňák tu lásku přeskočili a zasekli se u tenat přímo ďábelskejch, ententýky dva špalíky, čteme knihu erotiky.

ratka (6Jirka9, 20. 07. 2010 22:40)

anděly nech spát, do neděle je daleko, lásku nechci znát, nechci zas být na měko :-)

jsem medvěd jak jistě víš, ti proti lásce mají imunitu, tenhle cit se mě dotýká, jak oteplení Inuiutů

Saty (6Jirka9, 20. 07. 2010 22:37)

no podívej již od přírody ďábel není svatý, již jaksi z jeho podstaty vyplívá, že to co on má rád jiným se zazlívá, ty obálky co pošleš poštou to byl dobrej tah, jenže co když nenajde se adresát, a nebo obálku nějakej mizera rozlepí, to bude jak se zdá mé věčné prokletí ale abych si jen nestěžoval a naříkal, to s tou rybou bych si s tebou rád vyříkal, začli jsme tou naší nesmělostí, to máš od dětství, nebo přišlo to s dospělostí?

ahoj vsichni (ratka, 20. 07. 2010 22:02)

v lasce je kazdy nesmely
to aby nevylekal andely

Ratce (Saty, 20. 07. 2010 21:18)

Zatím se držíme tady a jak vidíš, jsme oba nesmělí, takže přijde vhod rada zkušenýho člověka. Mohla bych taky začít plácat nesmysly...možná už se stalo.:-D

Jirkovi (Saty, 20. 07. 2010 21:16)

Jsem taky nesmělá a jsem ráda že to můžu psát, kdybych to měla říkat, asi bych zadrhávala. Máš schopnost z rovné nitě udělat klubíčko a obráceně a od erotiky dojít až do mlíkárny. To se mi fakt moc líbí.:-D Slibuju si od toho nevšední rozhovor. Podle mě když na jeden papírek napíšem "erotika", na druhý "sex", dáme každý do jedné obálky a odešlem, oba přijdou na stejnou adresu. Chápu že lásku nebereš, protože doručení obálek se zbytečně zdržuje kruhovým objezdem v hrudním koši a tak si typnu, že když pošleš obálku dneska, vyhovovalo by ti, kdyby přišla už včera.:-DD A co jinak? Jaká byla tvoje největší ryba?

jen abych (6Jirka9, 20. 07. 2010 18:37)

to upřesnil, neplést si sex s erotikou je myšleno, že nejen tím je ono, je to jako že i bez Lenona žije Yoko Ono, kruci nějak se do to zaplétám chci tím říct vlatně to, že i máslo má něco ze mléka

zatvářím (6Jirka9, 20. 07. 2010 18:34)

se dívky velmi nesměle, však já i vy jste přece dospělé, taje lásky už mě dávno nechávají chladným, teď erotikou žiju a jen jí fandím :-)

ps: neplést si erotiku se sexem prosím

to je supr (ratka, 20. 07. 2010 13:33)

 

 

taky me prozradte kam, at to tam zamicham

basni mi to samo :o))

Jirkovi (Saty, 20. 07. 2010 00:18)

Tos mě docela převezl, já myslela, že tě jako medvěda najdu v rubrice o zvířatech, nebo jako básníka v rubrice o básních.
Dobrááá, dobrááá, tož vítej a když už seš tady, tak co si vybereš za téma, lásku, nebo erotiku? Dejme tomu že mám tušení, sakra, to bude mazec.:-D

Saty (6Jirka9, 19. 07. 2010 22:06)

tak jsem si vybral fórum, dobrý ne? :-)

Jen nějak nevím co psát

ratka (Bandy, 08. 07. 2010 21:20)

Je to tak. Zamilovanost pomíjí. Vzpomínám na jdenu z úvodních scén z fimu Pyšná princezna. Princ s družinou sde lesem a narazí na statný strom, který je zlomený. "Nic neroste do nebe", říká princ. V té prostě větě je lidská moudrost. Já ji uvěřil. A tak si myslím, že ani láska není bezpodmínečná. Nic neroste do nebe.Znám mnoho lidí, kteří si mysleli a dokonce si slibovali, že navždy. A kdepak ty loňské sněhy jsou ? Přál bych si, aby byla věčná má láska k mým dětem. Jak myslíš, že mi to vydrží dlouho ? Poznal jsem stovky případů, kdy se rodiče zřekli dětí a děti rodičů. Kde je tady co bez podmínek. Tak mě napadl úryvek textu z písničky Smokie. Původně byl český název Alenka v říši divů. Dnes se tam zpívá:"Denis, kdo je kurva Denis ?".A taková je asi pravda o lásce.
Miloval jsem a miluji. Zkusil jsem co je láska. Zkusil jsem její pomíjivost. Taky její naději i beznaděj. Smích i pláč. Je mi dost let na to, abych si o tom něco mohl myslet a říct to. A nevěřím, že ve vztahu dvou lidí je nějaká jistota. Jenom bychom si ji moc přáli. Tak ještě já:"Láska, co je k....,láska ?". Nemusíte se mnou souhlasit. Je to jen můj pohled na věc. Prostě jsem rád, když jsem připraven.

jeto laska (ratka, 03. 07. 2010 15:41)

nebo zamilovanost?

laska trva bezpodminene a zamilovanost pomiji. takze asi staci pockat :o)

pro čaroděje (Saty, 03. 07. 2010 09:25)

Ahojky čaroději, jako vždycky se čte hezky co píšeš. Já bych lásku s rozumem dohromady nedávala. Tam kde nad láskou získal převahu rozum, zůstal jen kalkul. Láska může lidem mnoho dát, ale taky umí bolestně ranit. Oboje do života patří.

pro Bandy (Saty, 03. 07. 2010 09:16)

Jsi šíleně zamilovaný do krásné dívky a ona o tom neví...to je přece láska jako trám. Když jí o své lásce povíš... je to odvaha, kterou ti dodala láska. Když řekne NE, je to láska nenaplněná. Aby byla naplněná, musí oba souhlasit. Sex k lásce patří, protože sexuální touha je zpravidla hnacím motorem lásky, ale lidé můžou být zamilovaní a přitom nemusí spolu mít sex. Na druhou stranu sex může být mezi dvěma lidmi i bez lásky, čistě sanitární záležitost. Je víc druhů lásky Bandy, ale myslím si, že jsi natolik znalý v téhle oblasti, že se v ní orientuješ víc než dobře.:-DDD

Vo co go ? (Bandy, 02. 07. 2010 01:54)

Jsem šíleně zamilovaný do krásné dívky a ona o tom neví. Je to láska ? A když ji o tom povím, je to láska ? A co když řekne, ne. Dobrá. Musíme si to říct a oba souhlasit. A musíme mít sex ? Je to láska, když spolu nespíme ? Já vím, ve třiceti je to spíš mimo hru, ale na lásku hrají i patnáctiletí. Kdo tady tomu všemu rozumí? Ale fakt rozumí .

čaroděj (pro lásku, 07. 06. 2010 20:56)


Všichni kteříve svém zivotě někdy milovali někoho tak pochopí co to je bolest,láska také bolí,ale také hřeje,má mnoho podob,jednou jeden člověk řekl:SRDCE DĚLÁ VĚCI Z ROZUMU,KTERÉ ROZUM NIKDY NEPOCHOPÍ.
Já říkám,máš svoje srdce tak si ho hlídej,srdce se nedá podplatit ale dá se omámit a okouzlit,žena je jeden z nástrojů kouzla a opjení,také opačně,podle všech možných studii se muži dívají na ženy jako na krásu.
Někdy jako na nedosažitelnou krásu,ale někdy dosáhnou a potom zjistí že jsou obelháni zevnějškem,vnitřek je úplně jiný.
Jak souvisí láska se sexem,je nasnadě že velice,milujete se tak že chcete být spolu ve dne i v noci,milovat se je krásné,souložit je normální.
Je mnoho žen které hledají muže jenom proto aby se už neměli špatně,mnoho mužů hledá ženu proto aby se s ní mohl chlubit,ostatní chtějí ženy také na jiné věci nežli na vaření,chtějí si povídat a spolu se smát,chtějí být s nimi až je bude trápit nepříjemnost,pomoci jim když potřebují.Tak a kdo je na tom lépe.

ona si ji zaslouží (fikus, 07. 06. 2010 01:27)

forum ne forum, pokud se všichni jednou setkáme zde, nemarnila jsi čas zbytečně nejmilovanější satanko na světě!! Kdyby se tu objevila Ezi,..miluji ji!

Nebojte,lidi ! (Bandy, 04. 06. 2010 13:38)

Na světě je lásky dost. Je jen málo těch, co si ji zaslouží.

saty (ludvig, 04. 06. 2010 10:23)

Tá prvá sa už objaviť nemôže ale máš pravdu môže prísť tá pravá láska no kým sa tak nestane bude prvá aj ozajstná..../pre mňa/..

Ratce (Saty, 03. 06. 2010 08:31)

Ahojky Radko, všechno jde sdělit, ale horší je to s pochopením těch, kterým to sděluješ. Myslím si, že všechno potřebuje svůj čas aby dozrálo, stejně tak člověk. Puberta, dospělost a stáří. Každou etapou a prožitýma zkušenostma se mění jeho pohled na svět kolem něj, myslím že to nejde přeskočit, jen pomalu dojít k poznání, jaké jsi učinila ty. Nejde, aby dítě přemýšlelo jako dospělý a dospělý jako jeho rodiče. Priority dané věkem jsou u každého jiné. Nové forum už je na světě Radko, najdeš ho v menu a nebo se mrkni na mail.

ahoj (ratka, 03. 06. 2010 07:55)

doufejme ze se objevi zase forum.
mozna jsem chtela neco sdelit. ale nevim jak protoze to je nesdelitelne. napadlo me, ze clovek hleda prave tohle a mysli si ze mu to doda nejaky clovek. nedoda, spise ho zavede do slepe ulicky.
clovek hleda vnitrni naplneni, celistvost. hleda ruznymi cestami. ale nakonec najde. asi jsemchtela o tom psat ale nevim jak. protoze je to nesrozumitelne.

Ratce (Monika, 02. 06. 2010 21:45)

:-D já myslela ten pluk, jak jsme k němu dospěly, když jsme rozebíraly magnetizmus, přišlo mi, že se teď vrhneme pro změnu na lásku:-D

Myslím si, že každý stravuje a prožívá lásku jinak, ať jsme řízení odkudkoliv. :-)Anténku má každý a neříkej, že ti nikdy nedala signál, že tě někdo miluje. Když dobře vnímáš, jak na tebe působí lidi, tak jsi určitě musela poznat zamilovanýho chlapa.:-)Pokud jeho anténka zaznamenala, že od tebe nic, zase jí zastrčil. Třeba časem, záleží na vytrvalosti.
Je jasný, že jinak pociťují lásku lidé ve dvaceti a jinak v sedmdesáti. Na začátku i na konci cesty. Už jsem to kdysi psala, že mě dojímá, když se vedou dva staříci a v očích mají lásku a štěstí. U mladých je to samozřejmě krásný, ale ti tzv. za zenitem už ví své a hlavně, že jim nezbývá moc času. Není štěsťoměr na lásku, škoda. :-)

V těch výkyvech ti moc nerozumím, nechtěla jsem nikdy skákat kvůli lásce ze skály, ani nejsem chladná, prostě buď jsem milovala nebo ne. Láska patří k životu a myslím si, že i když logicky zamilovanost přechází v lásku klidnou nebo jen potřebu být spolu, pořád se jedná o hodnotný cit. I ohňostrojů se dá přejíst a nakonec je prima, když jeden druhému uvaří třeba čaj a pohladí ho a vezme ho za ruku. Řekla bych, že se jedná o úplně normální vývoj v lásce. A když je vztah dvou lidí i po letech harmonický, je opravdu lepší podívat se na ohňostroj z okna. :-)