Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příznaky okultního útoku 1

Prosím, řekněte

(Satanka, 27. 2. 2007 21:00)

Víš o tom něco? Asi ne, když žádáš vysvětlení. Já být tebou, nevysmívala bych se tomu, o čem nic nevím. Pokusím se o vysvětlení i když je to nesnadné, když nic jiného, možná změníš pohled.

Prosím, řekněte
(Bandy, 27. 2. 2007 19:04)

Hned jak mi někdo vysvětlí, co jsou okultní útoky tak, abych se nesmál. Jdu do toho. Stavím se s Vámi všemi proti nim všem

reakce na zkušenosti a teze
(Michal, 6. 2. 2007 15:24)

Souhlasím s tebou. Sám mám docela zkušenosti s bytostma, který mi komplikovaly život a hlavně spánek. A člověk si je na sebe přivolá, když vede svůj život špatným směrem. Já např. kouřil hodně trávu a flámoval sem. Jak dobře píšeš, může za to likvidace vlastního zdraví, duše...Poté mě otravovali tři bytosti po dobu měsíce a něco, než je definitivně jeden léčitel rituálem poslal ke světlu. Jde proti nim bojovat jedině láskou a pomocí. A vlastně i oni přinášejí pomoc, aby si člověk něco uvědomil. Jo, a magie, teda myslím černá magie jen taky to, když na někoho vysílám už jen negativní myšlenky zloby, nenávisti atd. Tak tuhle amatérskou, ale taky hodně učinou magii provádí skoro každý člověk několikrát za den. A taky je to dobře viditelný...je to náš svět. Takže na závěr jen napíšu, že když člověk zažívá útoky na svou duši, je to proto, že sklízí to, co zasel...jsou to zkoušky pro sílu a vývoj jeho duše.

 

vysvětlení

(Medy Pohodička, 31. 1. 2007 17:04)

Tím se netrap. V oblasti magie je možné v podstatě cokoli, ale má to svá pravidla. Já likviduji démony a útočné bioroboty, protože se nám zde na Zemi přemnožili. No a nejlepší metoda, jak je rozpoznat, je provokace. Provokuji tím, že ukazuji, co je nutné udělat pro nápravu světa, abychom se měli dobře.

 

Re: v pohodě

(Hemenex, 30. 1. 2007 10:55)

Díky jedná dobré duši jsem se mohl podívat na tvé webové stránky a musel jsem upravit svoji představu o tobě coby puberťáka, který se chce pouze dělat zajímavým. Ano, puberťák tedy nejsi (to skoro na 100%) :-)
Za tuto svoji představu se hluboce stydím, musím na sobě ještě hodně pracovat.
Na druhou stranu věř, že za všechny svoje životy, na které si vzpomínám, jsem ještě neslyšel o někom nebo o něčem jehož "... údělem je provokovat okultní útoky a likvidovat útočníky". Vždyť to je takový ..... , fakt nevím co napsat!
Protože údělem čehokoliv snad může být jen buď provokovat okultní útoky nebo likvidovat útočníky ale né oboje zaráz. Vždyť to je to stejné jako když nějaká žena řekne, že jejím údělem je být 2x těhotná, proto je zaráz ve 3. a i v 6. měsíci těhotenství. Toť vše.
Možná si se zase spletl a chtěl napsat něco jiného nebo se zase mýlím já.
Takže, ač možná, hrajeme na stejné šachovnici asi se na ni nikdy nepotkáme.

(Medy, 26. 1. 2007 18:34)

 

To zase není tak tajuplné. Mým údělem je provokovat okultní útoky a likvidovat útočníky. Toť vše.

 

 

pro Medy

(Hemenex, 26. 1. 2007 9:49)

Fjuuu, no tto teda zírám. Trapná většina lidí na tomto světě zažije jeden, možná dva opravdových okultních útoků za život, dokonce si myslím, že úplně nejčastější je, že nezažije ani jeden, protože to není žádná legrace (přirovnal bych to k zápalu plic, ač se celý život potkáváme s původcem nemoci, skutečně onemocníme za život jednou, dvakrát a často ani to ne).
Jestli tedy je pravda (jak píšeš), že okultní útok je projevem mocenského boje v oblasti magie a ty jsi jich prožil již NĚKOLIK DESÍTEK !! pak je pro to jen pár vysvětlení:
Buď jsi velmi špatný člověk, s extrémními mocenskými ambicemi ve světě magie a tak se stáváš obětmi útoků svých konkurentů (v tom případě se mi za toto, co jsem napsal ošklive magicky pomstíš)
nebo jsi velmi špatný člověk, s extrémními mocenskými ambicemi ve světě magie a tak sám vyvoláváš okultní útoky na druhý a ti se pak jen brání - klasický souboj (v tom případě se mi za toto co jsem napsal opravdu ošklivě magicky pomstíš)
a nebo nejsi zas tak špatný člověk, protože něco co jsi napsal není ve 100% pravda (v tom případě se mi za toto co jsem napsal možná pomstíš jen nějakou nepěknou invektivou)
a nebo (což je nejméně pravděpodobné) jsi naprosto normální, průměrný člověk, který je jen naprosto nepoučitelný a pořád dokola (již po několik desítekkrát a pořád a pořád dokola) se navečer před spaním nacpe nějakým těžkým jídlem a pak má s toho často těžký spaní, které nakonec dopadne dobře protože jak píšeš: "... Tu jsem měl moc zničit nebo zahnat a pak jsem pokračoval v nerušeném spánku." to je opravdu síla. Po souboji s démonickou bytostí s nejasnými obrysy pak pokračovat v nerušeném spánku ... Ale jak jsem již napsal, tahleta poslední možnost je opravdu nejméně pravděpodobná.
A jestli patříš do první nebo druhé skupiny, doufám, že budeš vůči mě, i přes tento komentář, velkorysý a shovívavý. Nemám totiž žádné (natož pak mocnářské) ambice v magii. Opravdu nemám.
 

 

pro Medy

(Satanka, 5. 1. 2007 12:05)

Jsem ráda že jsi po dlouhé době zavítal ke mně. Já zažila kletbu od někoho, kdo spadnul do černé magie, bylo mi předem ohlášeno co se stane a já tomu nevěřila. Nevěděla jsem na co se mám připravit a pak jsem to poznala. Stalo se. Je to něco co už nechci nikdy zažít, nejsem asi tak silná jako ty.

Moje zkušenosti a teze
(Medy, 4. 1. 2007 13:32)

Podle mého názoru je okultní útok projevem mocenského boje a jeho příčinou může být konflikt představ a zájmů v oblasti magie. Základní ochranou proti němu je jednat ve skutcích i myšlenkách způsobem, který lze ospravedlnit a obhájit, protože pak můžeme počítat s duchovní ochranou.
Prožil jsem několik desítek okultních útoků a obvykle jsem ve snu procházel temným pokojem nebo domem a tam jsem našel temnou bytost. Pak mne moje duchovní ochranka probudila a já jsem ve svém pokoji vnímal démonickou bytost s nejasnými obrysy. Při oslovení nekomunikovala. Tu jsem měl moc zničit nebo zahnat a pak jsem pokračoval v nerušeném spánku.
Myslím si, že výsledkem okultního útoku bývá především likvidace duchovního průvodce nebo poškození zdraví, například zhoubný nádor na mozku.